Esileht Koolilaps 21. Kooli katsed

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: 21. Kooli katsed

Postitas:

Kes katsetas 21. Kooli ja kuidas läks? Mu laps muutus peale katseid väga kurvaks, sest jäi paar ülesannet lahendamata.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see katsetamine 21.koolis korraldatud oli?
Ma sain aru, et algus nii täna (laup) kui homme (pühap) kell 10?
Kaua kestis ja palju korraga koos?

TIK-is käinutest võiks ka keegi muljeid jagada.

Ma isegi ei looda siit mingit detailset ülesannege infot, vaid pigem just korralduslikku poolt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka! Kool oli esimene valik. Kõik oleme väga löödud. Proovin lapsele head nägu teha. Tegelikult polnud ül keerulised, täiesti võimetekohased.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:26; 11.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ütles, et 21.kooli katsed olid lihtsad ja jõudis kõik ülesanded lõpuni teha.
Kahjuks ei ütle ta mulle, millised ülesanded neile lahendamiseks anti. Ainult ühe kohta sain natuke infot. Selline, et pidid meelde jätma mingid asjad ja siis paberil nendele samadele asjadele jooned alla tõmbama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 13:35; 11.02 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, kui suurt rolli omab 21.kooli vestlus? St kui peaks tulema kutse vestlusele, et kas siis on sissesaamine pigem kindel või on oht vestlusega põruda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle poole vestlusel käinutest saavad sisse. kui katsed on üsna maksimumpunktidele, vaevalt et vestlusega põrub. seal aetakse niisama juttu, mingeid keerulisi asju ei küsita. näiteks tahavad nad teada, kas see kool on esimene eelistus jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps ütles, et oli etteütlus 1 lause ja tekstiülesanne oli ka. Inglise keeles pidi sõnu hääldama ja meelde jätma. Minu oma jättis meelde vaid 1 sõna. Üldjuhul talle tundusid kõik ülesanded väga lihtsad ja kõik tegi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:18; 11.02 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle poole vestlusel käinutest saavad sisse. kui katsed on üsna maksimumpunktidele, vaevalt et vestlusega põrub. seal aetakse niisama juttu, mingeid keerulisi asju ei küsita. näiteks tahavad nad teada, kas see kool on esimene eelistus jne.

just vestlusega põrubki… minu mõlemad lapsed ütlesid küsimuse peale, et kas antud kool on esimene eelistus,et pigem mitte (ühel olid katsel maksimum punktid, teisel maksimum -2) ja mõlemad jäid pingeritta… tegelikult hullu polnud, sest nad said ka teistesse koolidesse sisse… aga mulle oli üllatus et kuuestelt sellist asja küsitakse 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle poole vestlusel käinutest saavad sisse. kui katsed on üsna maksimumpunktidele, vaevalt et vestlusega põrub. seal aetakse niisama juttu, mingeid keerulisi asju ei küsita. näiteks tahavad nad teada, kas see kool on esimene eelistus jne.

just vestlusega põrubki… minu mõlemad lapsed ütlesid küsimuse peale, et kas antud kool on esimene eelistus,et pigem mitte (ühel olid katsel maksimum punktid, teisel maksimum -2) ja mõlemad jäid pingeritta… tegelikult hullu polnud, sest nad said ka teistesse koolidesse sisse… aga mulle oli üllatus et kuuestelt sellist asja küsitakse ????

Ma ei ütleks, minu laps sai viimaste seas vestlusele. Andis väga loomingulisi vastuseid. Ütles, et tahaks hoopis prantsuse keelt õppida jms. Ennastki ajas muigama, mis ta seal kokku rääkis. Tema eelis ilmselt oligi, et polnud pähe õpitud vastused. Sellest ka saladust ei teinud,
et teisi koole proovime. Pigem vaatavad nad seal lapse olemust, käitumist. Mingi x- faktor. Meie käest ei küsitud midagi. Sai kenasti sisse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.02 22:26; 11.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://televeeb.ohtuleht.ee/991842/ema-saadab-facebookis-kirju-17aastaselt-vabasurma-lainud-pojale-vastan-tema-eest-et-emme-sa-ei-pea-olema-kurb

Palun ärge survestage oma lapsi pidevalt olema üliedukad, ülitublid jne.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on juba tagasisidet ka saanud? Täna pidid teada saama, kes vestlusele pääsevad ja kes kindlasti ei pääse.
Sain aru, et varunimekirja lapsed pidid veel ootele jääma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 13:35; 11.02 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudishimust küsin, et mitme punktiga said tüdrukud vestlusele? Ja poisid? 🙂
Ilmselt on kaks pingerida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg kahjuks ei saanud 21. Kooli vestlusele. Sai 33,5 punkti 50-st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk sai 47 punktiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:07; 11.02 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on 39 ja vestlusele ei pääsenud. Poiss.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 11:18; 11.02 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojal 46 punkti, lähme homme vestlusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil oli kõige suurem ebaõnnestumine inglise keel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vestlusele peaks minema üks vanem vôi môlemad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 18:07; 11.02 21:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps 21. Kooli katsed