Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Koolilaps 21.Kooli määramisest

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 21.Kooli määramisest

Postitas:

Olen teemat juba küll googeldanud kui ka perekoolist otsinud, kuid ehk on soovi kellelgi kommenteerida….kas võite palun kirjutada, kui kaua olite teie olnud kadriorus ja ca kui kaugel 21. Koolist sissekirjutatud ning kas määrati 1. klassi astuvale lapsele kooliks 21. või mõni muu lähedane kool? Tänan juba ette teie aja eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie elasime Faehlmanni tänava alguses 1,5 aastat, 21.Kool oli meie piirkonnakool ja sisse laps saigi. Ma tean, et kui nt elaksime Vilmsi tänaval, siis kuuluks juba Kadrioru Saksagümnaasiumi alla. Minu teada määratakse piirkonnakoole linnulennult e kui vaadata kaarti ja sealt mõõta kooli lähedus aga kunagi ei tea, kui palju lapsi kooli lähedale sisse kirjutatud on, seega mida lähedam, seda suurem tõenäolisus sinna sisse saada on. Eelmine aasta oli 21.Kooli lastest 70% kevadeks muutnud elukoha aadressi, seega võib arvata kui palju lapsi lihtsalt kooli pärast sisse kirjutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps 21.Kooli määramisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.