Esileht Lapse ootamine 21 nädal ja valu alakõhus

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 21 nädal ja valu alakõhus

Postitas:

Tere,
olen 21 n. rase, viimasel ajal on kõndides nii tugev valu alakõhus(pigem äkki surub vaaagnale?!) et lausa lonkama ajab. ÄE aeg on alles neljapäeval, on kellelgi nii olnud?
Looteanatoomias oli kõik korras, tegu on kolmanda lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

olen 21 n. rase, viimasel ajal on kõndides nii tugev valu alakõhus(pigem äkki surub vaaagnale?!) et lausa lonkama ajab. ÄE aeg on alles neljapäeval, on kellelgi nii olnud?

Looteanatoomias oli kõik korras, tegu on kolmanda lapsega.

Ma küll ei tunne sinu valusid, aga tundub et tegemist kas toonuste või sümfüüsi valudega (viimased just tekivad suurema tõenäosusega korduvrasedustega). Kui on tunne, et kõht lõheb kõvaks, siis võta igapäevaselt juurde magneesiuni ja hoia No-Spa kaasas (kui väga tugev kõhukramp tekib, siis 1tbl kohe sisse). Sümfüüsivalud meenutavad rohkem luu ja lihasvalusid ja nendega ei saagi midagi teha, tuleb rohkem puhata. Tüüpiline et nad vahepeal kaovad ära ja siis tulevad tagasi raseduse lõpus. Tihti on seotud ka lapse asendiga (ntx mul oli nii, et kui laps oli tuharseisus, siis olid kõrvetised, kui keeras peaseisu, siis kõrvetised kadusid ja tekkisid sünfüüsivalud :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine 21 nädal ja valu alakõhus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.