Esileht Ajaviite- ja muud jutud 2+2 reegel. Kus veel peale Eesti?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: 2+2 reegel. Kus veel peale Eesti?

Postitas:
Kägu

Suurbritannias on 6 jalga. Mõnes kohas vähemalt seal. Igas piirkonnas pidid omad piirangud olema. Õde elab kohas, kus on ainult 6 jala reegel, aga seal, kus vend elab, on veel reegel (või soovitus), et ilma mõjuva põhjuseta ei tohi üle tunni aja õues olla. Tervisejooksjad aeti tuppa tagasi, sest see pole see mõjuv põhjus, miks õue peaks minema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No teema oli ju mõeldud terviseameti ja valitsuse kirumiseks ja kiunu üles tõmbamiseks, kuidas Eestis kodaniku vabadusi piiratakse. Milline muu eesmärk sellel sai üldse olla?

Ah, õige jah.

Unustasin, et oravatel on KÕIK asjad praegu nii pekkis kui üldse olla saavad.

Pevkuriga eesotsas hakkavad varsti pähklite asemel muda närima. Ja trollid on ka perekooli lahti lastud.

kas tõesti ei ole enam ühtegi kohta kus ekreiitidest trolle ei ole ?Miks te ei või oma UU trollida omavahel? Mina ju ei tule sinna trollima!

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis selles 2+2 reeglis siis nii halba või keerulist on, et seda ei võiks kasutada. Igati normaalne, et poes ei roni keegi kandadele seisma, et pole vaja kümnekaupa gruppidena ringi liikuda ja vahekäike ummistada. Milles on teemaalgataja probleem?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis selles 2+2 reeglis siis nii halba või keerulist on, et seda ei võiks kasutada.

Eriolukorra ajal kui politsei mööda asulat ringi kammis ja kampasid laiali ajas, ajas mul (kui seaduskuulekal inimesel) juhtme kokku laste õue lubamise teema. Teismeline + 1 tema sõbranna oli OK. Meie oma viieliikmelise perega koos õues oli samuti OK.
Aga teismeline + sõbranna + lasteaiaealine väikeõde oleks olnud juba rikkumine.
Eriolukord on nüüd läbi. Samas 2 + 2 reeglist räägitakse endiselt.
Kas see 2 + 2 on nüüd soovituslik (ja sunniraha ei rakendata)?
Kas nüüd võib ülalnimetatud komplekti kolmekesi koos vaiksetele tänavatele jalutama lubada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nägin täna netis infolehte ühe USA osariigi kohta (see võis olla Hawaii, aga ma pead ei anna), kus kirjeldati piirangute leevenemise etappe ja nende potentsiaalseid tähtaegu.

Kõige viimane etapp oli “new normal”, mis nägi ette nii maski kandmist kõikjal väljaspool kodu (ka õues) ning sotsiaalset distantseerumist kuus jalga (ehk siis umbes meie kaks meetrit). See etapp pidi neile saabuma siis PÄRAST vaktsiini, efektiivse ravi või piisava grupiimmuunsuse saabumist. Ehk siis maskide kandmine ja kahe meetri vahet hoidmine kõigiga, kellega sa koos ei ela jääbki neile nagu igavesest ajast igavesti kehtima.

Miks, sellest ma aru ei saanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks, sellest ma aru ei saanud.

Läbi ajaloo on üks õigus, mida iga valitsus on alati tahtnud piirata. Alati. Rahva kogunemine. Rahva kogunemine on nii ohtlik asi, sest muudab poliitilisi kordi ja paneb eliidi pead veerema. Kõige tuntum olukord, mis inimeste koostegutsemisest alguse sai, oli Prantsuse revolutsioon.

Kui võrrelda tänast seisu ja vaadata tolleaegset majandusliku ja poliitilist seiskorda, siis on selge, et inimesed tuleb üksteisest eemal hoida. Oleks veel eriti hea, kui inimesed üksteist ei salli. Ja veel eriti hea oleks, kui me saame inimesi jälgida online, kus nad on, mida teevad ja kui palju neid on. Näiteks träkkimise äpp.

Ei tasu unustada, et eliit on vaid 1%…

Olge rahulikud, panen endale kohe miinused ära ja tunnistan, et olen kovidiooot ja kõik need vahvad nimetused, mida te annate inimestele, kes ei usu seda hülgemöla, mida meile massimeedia ette söödab 🙂

-1000

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis selles 2+2 reeglis siis nii halba või keerulist on, et seda ei võiks kasutada.

Eriolukorra ajal kui politsei mööda asulat ringi kammis ja kampasid laiali ajas, ajas mul (kui seaduskuulekal inimesel) juhtme kokku laste õue lubamise teema. Teismeline + 1 tema sõbranna oli OK. Meie oma viieliikmelise perega koos õues oli samuti OK.

Aga teismeline + sõbranna + lasteaiaealine väikeõde oleks olnud juba rikkumine.

Eriolukord on nüüd läbi. Samas 2 + 2 reeglist räägitakse endiselt.

Kas see 2 + 2 on nüüd soovituslik (ja sunniraha ei rakendata)?

Kas nüüd võib ülalnimetatud komplekti kolmekesi koos vaiksetele tänavatele jalutama lubada?

Kuskohas sedasi inimesi kimbutati?
Mina lasksin kogu eriolukorra teismelise lapse koos sõbrannaga ja esimese klassi lapse koos jalutama. Oleks keegi kontrollinud, siis oleksid öelnud et ühe pere lapsed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 2+2 reegel. Kus veel peale Eesti?