Esileht Tööelu, raha ja seadused. 2,2aastane laps ja tööleminek

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: 2,2aastane laps ja tööleminek

Postitas:

Kandideerisin huvi pärast ühe tööpakkumise peale ja 99% on see töökoht minu.
Tööaeg e-r 8-17
Laps on 2,2 aastane, on käinud vahelduva eduga hoius,ent ega ta hea meelega oleks ikka emmega kodus. Igaljuhul kui olen teda viinud paar korda nädalas hoidu siis kuskil 8.30-16.00
Aga nüüd peaks ta hoius olema 7.45 ,et ma kella 8ks tööle jõuaksin.
Järgi jõuaksin ka alles 17 läbi.
Lapse päevad läheksid hoius väga pikaks.
1 osa minus tahab seda tööd,sest see on minu eriala ja ega e-r tööd pole kerge leida.
Teine osa ei raatsi oma nunnukest terveks päevaks jätta hoidu.
Mees saaks heal juhul ühe vaba päeva nädalas talle teha.
Vanaemasid,kes last hoiaksid ei ole.
Samas mul on õigus 3 aastaseks saamiseni kodus olla aga teisalt jälle raha on ka vaja!
Pluss veel jah erialane töö,kus on võimalus areneda,ka sellist pakkumist ei pruugi enam tulla.
Ma ei suuda otsustada,kas teha süda kõvaks ja proovida.
Kui näen näiteks 1-2 kuu pärast ,et lapsele ja mulle ei sobi siis on võimalus ju alati ära tulla.

Kes viitsivad kaasa mõelda,andke nõu kuidas teie käituksite sellises situatsioonis.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 22:50; 26.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kellaks mees tööle läheb ja mis kell lõpetab? Kas temal ei oleks võimalik viia hiljem või tuua varem ära?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta saaks ka max poole 9ks viia.
Järgi peaksin mina minema, ta teeb 18-19 ni tööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 22:50; 26.06 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta saaks ka max poole 9ks viia.

See on ometi palju parem kui 7:45

Emmeke, nunnuke..
Ega 3-aastasena kergem pole viia kui 2,2-sena, mingil hetkel tuleb ikka see samm teha.
Natuke kahju, et just suvel tööle lähed s.t. laps ei saa soojade ilmadega kodus/õues olla, aga samas lapsi on siis hoius vähem ja seal harjumine sellevõrra lihtsam

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 07:57; 27.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.s teema kuulub pigm Väikelapse alla

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 07:57; 27.06 08:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine ikka tööle.
mees viib lapse 8.30ks. sina lähed järele 17ks. proovite leida võimaluse teha lapsele ühe vaba päeva nädalas, kas mees hoiab või võtate hoidja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see töökoht on vajalik vastu võtta ning sellest saadav kasu perele pikemas perspektiivis on oluline, siis tuleb tööle minna ja laps täiskohaga hoidu panna. See pole mingi katastroof, kui laps hoius käima hakkab. Kui mees saab viia lapse 8.30 ja ema minna järele peale 17.00 ning mehel on võimalik teha lisaks ka üks vaba päev nädalas lapsele, on tegelikult üsna hästi ju. Ehk on mehel võimalik võtta ka nädal-kaks suvel puhkust?
Mina ei tea, kust tuleb kuvand, et kõik lapsehoiud ja lasteaiad on suvel üks jube koht. Minul vastupidi on kogemused nii lasteaia kui hoiuga suvel väga head. Ollakse palju õues, õue on üles pandud erinevad veemänguasjad, süüakse ja magatakse samuti sageli õues. Suvel on lapsi vähem hoius, samuti liigub vähem viiruseid. Seega on hea lapsel täiskohaga hoiuga kohaneda. Perega veetmiseks jäävad alles nädalavahetused ja võibolla on ka töökohas võimalik teatav paindlikus (nt meil on võimalik reedel teha poolik päev ja juba 12.30 töölt lahkuda, kui kõik tehtud ja joonel). Samuti on ideaalne võimalus võtta sel korral puhkus järgmisel aastal nt kevadtalvel ja võimaldada lapsel siis paar nädalat kodus olla. Minu kogemus on jällegi, et märtsiks on üldiselt lapsed juba väsinud ja haigused kipuvad kiirelt tulema, aga kui võtta veebruari lõpul – märtsi algul puhkust, siis jäävad suuremad ja tõsisemad haigused olemata ning laps saab ilusti jõudu koguda.
Seega mina tõesti selles lapse hoidu minekus mingit probleemi ei näe ja kui on vaja, siis on ning nii ongi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse viib mees lasteaeda 8.30 ja sina tood 17.30 ära. Ühe päeva nädalas on mehega kodus. Lisaks on tööl ju katseaeg – see on nii tööandjale kui sulle katsetamiseks, kas töö klapib. Kui sulle ei klapi, siis tuled ära ja proovid poole aasta pärast uut tööd leida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast, kuidas sa enne lhp planeerisid tööle tagasi minna?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin (küll sügisel) just nii tööle minna. Mees viib aedaminekuks 2a2k vana lapse kella 8.30ks kohale, mina jõuan 4-5 vahel järgi ja laps saab ühe puhkepäeva nädalas. Laps pole seni kuskil hoius käinud aga oleme positiivsed :).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa nii elabki. Ära mõtle üle. Mõtle hoopis, kas on võimalik kodust töötada, kui lap shaige jne.

Nagunii hakkab laps tihti haige olema ja sõltuvalt siis tema organismist, kas 1 või lausa 2 nädalat kodus (tavalise tatise nina korral). See aeg on ka lapsele tegelikult puhkus (kui ta just päris voodihaige pole) – nii et reaalselt käivad selles vanuses lapsed 2 nädalat hoius ja 2 nädalat taastuvad kodus tatisest ninast ja köhast 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta saaks ka max poole 9ks viia.

Järgi peaksin mina minema, ta teeb 18-19 ni tööd.

Aga see ongi ju teie lahendus. Hommikul mees viib 8.30ks, sina lähed 17 läbi järele. Ja kui mees saab, teeb ühe vaba päeva nädalas. Kui töö on erialane ja tahaks ikka tööle minna, siis ma ei kõhkleks, eriti kui tegelikult on mehel võimalik lapsele vabu päevi teha. Ma ütleks nagu eespool üks juba, et ega kolmest ka kergema südamega lasteaeda ei vii. Mul alustas esimene laps lasteaias 2,5-aastaselt, teine 2 a 8 kuu vanuselt, ütleks, et algus oli üsna sarnane, ega see mõni kuu suurt vahet ei anna. Võid ju ka proovida tööl rääkida, et ei tee tunnist lõunat, selle võrra lõpetad varem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas poleks võimalik tööandjale pakkuda, et töötad näiteks 0.8 koormusega? Siis on 1 päev vaba ja saad sel päeval lapsega kodus olla.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru probleemist, enamus inimesi ju nii tööl käibki! Või kuidas sa planeerisid seda siis? 2,2a laps ei ole enam tita.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. 2,2aastane laps ja tööleminek