Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 22ndl asemel hoopis 28ndl..

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: 22ndl asemel hoopis 28ndl..

Postitas:

Oh,seda üllatust! Mees vaatas ka naljaga kulmu kortsutades otsa..Tegelikult olid päevad juuli lõpus ja augustis oli ka kas päeva veritsust ja mina hakkasingi rasedust lugema augustist. Aga üllatav oli kui arst ütles, et teil on rohkem rasedust. Ja sugu ka teada ei saanud,laps kattis jalgadega sugu ja kätega nägu.

P.S!Kriitikud andke nüüd tuld!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 21:23; 23.01 22:17; 23.01 22:19; 24.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas varam arstil ei käinud, et alles nüüd see selgus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks,ikka juhtub ju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle sobiks ka selline üllatus. Olekski tähtaeg käes :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh,seda üllatust! Mees vaatas ka naljaga kulmu kortsutades otsa..Tegelikult olid päevad juuli lõpus ja augustis oli ka kas päeva veritsust ja mina hakkasingi rasedust lugema augustist. Aga üllatav oli kui arst ütles, et teil on rohkem rasedust. Ja sugu ka teada ei saanud,laps kattis jalgadega sugu ja kätega nägu.

P.S!Kriitikud andke nüüd tuld![/tsitaat]

Milles mure?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain ka nö nädala otsa kui arstil käisin. Enda arvutuste järgi olin veidi vähem rase 🙂
Mulle meeldis selline üllatus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli päevade järgi ja UH 2 nädalane vahe. Kuna tsükkel väga ebaregulaarne ja pikk siis laps sündiski Uh järgi pandud ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on päevade järgi ka 21+1 nädalat aga ultrahelide järgi tähtaeg liigub nädala kaupa edasi. Viimane kord ütles arst katsudes koguni 3 nädalat rohkem sellest mis päevade järgi oleks. Ütles,et vaatame veel ühe kuu siis hakkame tähtaega muutma 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem polnud võimalik kuna kolisime ja paberite teema võttis palju aega tänu ühele kiusajale ametnikule kes viivitas meelega kuna ei sallinud Eestlasi:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem ei saanud kuna kolisime ja sattusime otsa ametnikule kes meie paberite rida kinni hoidis kuna talle ei meeldinud Eestlased:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 21:23; 23.01 22:17; 23.01 22:19; 24.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab alati mure olema??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 21:23; 23.01 22:17; 23.01 22:19; 24.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina arvasin ja ka arst arvas raseduseks olevat algusfaas a la 3-4ndl aga kui vaginaalne uh tehti siis oh seda üllatust-mõõdeti juba kuklavolti. nii et ikka juhtub:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid ka päevad juuli lõpus ja praegu rasedust 26+1…panid ise väga pange või pani arst arvutustega pange\” Kui läksin 9.september arstile, siis oli UH järgi 6ndl rasedust.
Üllatav on hoopis see et su arst varem seda \”viga\” ei märganud:O? Minul arst mõõdab juba ammu epk’d nt mille järgi ka raseduse suurust saab umbes vaadata.
Ja see et sa ise võtsid augusti järgi…No ma ei tea..ise kirjutasid ju et oli vaid paar päeva \”päevad\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jällegi vastupidi, keha järgi otsustades peaks mul rasedust rohkem olema (2 nädalat), arstide ja ämmakate arvestuse järgi aga üritavad mulle selgeks teha, et viljastusin hiljem. Nn esimese UH ajal, kui rasedust tuvastamas käisin, ütles arst et nädalaid 5+5 ja näe süda ka lööb. Kuigi sellel ajal 99% südametööd ei ole näha. Samuti keha nagu andis ca 1 nädal pärast oletatavat viljastumist märku, et midagi on organismis teisiti (selle järgi aga ei saanud see ka veel OV olla). Seega ei teagi, kumb variant on õige! Ebaregulaarsete päevadega naistel pannakse tihti peale sünnitustähtajaga mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äge ju! 🙂 6 nädalat on küll suur vahe, mida mitte märgata, samas aga ma küll kellelegi midagi pahaks ei pane! Mul endalgi \”täpsustatakse\” igal mõõtmisel tähtaega, tänaseks on see 2 nädalat ette-taha.

Kirjuta kindlasti lugu üles, hiljem hea laste-lastele rääkida 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No olidki augustis vaid paar päeva ja mina hakkasin augustist lugema kuid ennegi on olnud,et oled rase aga päevad ikka on…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.01 21:23; 23.01 22:17; 23.01 22:19; 24.01 14:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 22ndl asemel hoopis 28ndl..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.