Esileht Koolilaps 24.02 kuhu minna TLN?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 24.02 kuhu minna TLN?

Postitas:

Mida teha koos perega Vabariigi aastapäeval?
Meid kahjuks vastuvõtule ei kutsutud 🙂
Kuidas Teie tähistate seda päeva Tallinnas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:45; 23.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks Eesti Panga muuseum on avatud 11-16.00 ja sissepääas on tasuta, seal on vabadusristide erinäitus, kl 13.00 ekskursioon ning pakutakse teed ning pirukaid. See asub sobivalt lähedal ka Vabaduse platsile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel oli juba ka teada, et Lauluväljakul mingi Tallinna linna korraldatav trall, kus atraktsioonid pidid tasuta olema (snowtube’id jmt). Nüüd käivad nagu uni peale, et sinna tuleb minna. Ma kardan ainult, et sinna lähevad sellised massid, et ootadki oma sõidujärjekorda õhtuni.
Meil on aastaid traditsioon perega kuhugi restorani pidulikule lõunale minna, polegi kohta veel välja valinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lauluväljakul kella 13-15 kõik tasuta: Getter Jaani laulab, tasuta snowtubing, kelgumägi, lumelinn, hernesupp ka tasuta jms. Ma kardan ka, et kohutavad massid tulevad kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:49; 23.02 13:09; 23.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaloomuuseumisse http://www.ajaloomuuseum.ee/et/uudised/510-eesti-ajaloomuuseumis-toimub-24-veebruaril-perepaeev

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka Ajaloomuuseumisse ja pärast sõpradega pidulik lõuna sõprade juures. Teemaalgatajale soovitaks kuskile toredasse kohta sööma minna või näit. vanalinnas jalutada, Nõmmel kelgutada/uisutada ja pärast sööma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lauluväljakul kella 13-15 kõik tasuta: Getter Jaani laulab, tasuta snowtubing, kelgumägi, lumelinn, hernesupp ka tasuta jms. Ma kardan ka, et kohutavad massid tulevad kokku.[/tsitaat]

kas lauluväljakul on lumelinn?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnalehes oli mainitud, et lapsed saavad lumelinnas lõbutseda – kui suur see linn on või äkki on paar lumest kuju, ei tea. Praegu ju täiega sulatab ka, vbl pole seal miskit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:49; 23.02 13:09; 23.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Delfis on selle kohta kirjas nii: Samuti avatakse perepäeva raames suur lumepark, kus on võimalik lumeskulptuure imetleda, liunõlvadest alla sõita ning ronimisatraktsioonidel turnida. Lumepark valmib kunstnike Ekke Väli, Leena Kuutma, Reino Altrovi, Eneken Maripuu, Liis Dvorjanski ja Põvvat Kama osavõtul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.02 16:49; 23.02 13:09; 23.02 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas paraadi ei ole see aasta? Oleme nüüd 2 aastat käinud paraadil ja see on olnud nii fantastiline.
See aasta ma ei leia kuskilt infot selle kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraad peaks olema Tartus.
Otsi sealt 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 10:45; 23.02 16:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps 24.02 kuhu minna TLN?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.