Esileht Väikelaps 2,5 a laps – Mitu korda päevas teie lapsed pissil käivad?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: 2,5 a laps – Mitu korda päevas teie lapsed pissil käivad?

Postitas:

Minu 2,5 aastane poiss käib kaks korda päevas pissil. Vahel on ka päevi, kui 3x käib.
Tavaliselt ärkab, siis kohe ei lähe. Pakun küll aga ütleb, et ei ole pissihäda. Teeb siis oma esimese pissi lõunaajal. Siis teine piss tuleb enne magama minemist. Aegajalt teeb ka komanda pissi. Joob sama palju nagu tavaliselt, vahel isegi rohkem. Aga hoiab kinni kaua ja siis kui potile läheb, on palju pissit. Kas peaksin muretsema, või see okei, kui laps ise tunnetab, millal pissihäda on ja tahabs seda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-3 korraga ei saa ma isegi ööpäevas hakkama. Laps käib kohe peale ärkamist, siis lasteaeda jõudes ja päeval ikka mitu korda. Enne uinumist kindlasti.
Kui laps on pissimata terve öö ja hommiku ja alles lõunal teeb esimese häda, siis konsulteeriksin küll perearstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käivad vahest 10 ja rohkemgi korda, kusjuures ei joo üldse liiga palju, aga pissivad vähe korraga (täheldanud, et teised sama vanad pissivad korraga vähemalt 3 korda rohkem). jube tüütu, sest ma pean kogu aeg pükse jalga aitama. öösel käiakse ka 1-2 korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, lapsed on ka selles erinevad. Minu 1 lastest käib \”söögi alla ja söögi peale\”. Noorim käib väga harva, teinekord pooles lõunas hakkan meelde tuletama, et liiga kiireks minemisega lõpuks ei läheks. Joovad kõik minu arvates normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul viiene tüdruk on ka kummipõiega. nii kui mähkmevabaks sai muutus selliseks (kahtlustame, et pärilik sest ämm on samasugune). käibki nii 2, max 3 korda päevas.
käsu peale käib enne uinumist. muidu ei käiks – ca 10-11 esimine vetsuskäik ja siis teine nii kuue paiku – selline oleks tema \”loomulik rütm\”.
tegelikult ma olen natuke kadegi sest käin ise iga tunni tagant ja jubedalt segab elamist. laps natuke nöökab ka mind 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss ärkab hommikul kuiva mähkmega juba mitu nädalat. Ja imelikul kombel ka teeb esimese pissi sageli alles 2-3 tundi pärast ärkamist.
Mõnikord on pissimiste vahe päeval nt 6 tundi. Mu meelest ka nagu pikad vahed, aga lausa muretsema pole ma hakanud.
Joob päris palju, enamasti vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minugi oma pissib ehk nii 3 korda päevas, öösel kahjuks küll peab mähet kandma ja hommikuks on suht pomm. Ka oma esimese pissi teeb alles umbes 4 tundi pärast ärkamist. Olen ise samasugune – võin vabalt 10 tundi ilma wc-s käimata olla kui vaja. Rekord oli 20 tundi. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu poiss ja tüdruk mõlemad pika pidamisega,aga 2,3poiss ka käin nii 3-4korda,täna läksin aeda järgi,1päeva jäi magama,siis kasvataja imestas,et pole teda pissile saanud,hommiku mul tegin 8paiku pissi,ja siis kodus poole 5paiku….muidu kodus ikka enne lõunaund ka teeb ja siis õhta.Vahest ka tahab öösel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul 4a tüdruk ka pika pidamisega – nt puhkepäeval magab 10-11 tundi jutti ööund, siis võib veel 3-4 tundi olla pissimata pärast ärkamist – me ise sageli peame meelde tuletama, et käi nüüd hommikul pissil ka ikka ära. Ja siis võib pika päeva olla pissimata, nii et alles õhtul, enne magamaminekut pissib. Vahel ikka kuskil vahepeal ka. Seega 2-3 korda päevas täitsa tavaline. Lasteaias ilmselt käivad tihedamalt, aga kodus, kui käib siis kui tahab, siis väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib pissil päeva jooksul umbes 4-5 korda. Vedeliku tarbib väga normaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps 2,5 a laps – Mitu korda päevas teie lapsed pissil käivad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.