Esileht Väikelaps 2,5 aastane hakkas järsku põrandale pissima

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 2,5 aastane hakkas järsku põrandale pissima

Postitas:

Kas on võimalik, et jälle potistreik? Laps praegu muidugi ka haige ja sai antibiootikumid. Aga samas ei ole tal palavikku ega halb olla. Jookseb ringi ja toimetab normaalselt, seega potil käimist ei tohiks tervislik seisund kuidagi segada. Ta juba pool aastat käib ise ilusti potil pissil. Aga nüüd järsku hakkas pissima nii, et istub põrandale ja siis ütleb, kui juba pissiloigu sees istub. Arvasin alguses, et äkki tal rohtudest tekkinud tundlikkus vähenenud ja ei saa aru, kui pissi häda on. Aga samas mõne korra jälle ütleb, et on pissihäda ja läheb potile. Suurem osa kordi aga istub ja pissib põrandale. Kui ütlen, et ei tohi, siis ütleb vastu, et tohib küll. Ei saagi nüüd aru, kas ta lihtsalt avastas, et viitsi potile minna või on haigeks olemine see põhjus? Vanust ikka juba omajagu ja ta saab ju aru, et peab potil käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama teema 🙂
Lihtsalt käib jalad ristis toas ringi niikaua kui enam ei kannata ja siis seisab jalad harkis ja vaatab, kuidas piss mööda sukkpüks/jalgu alla niriseb.
Seda tuleb ette mõned korrad nädalas, muidu käib ilusti potil. Ma arvan, et lihtsalt avastamiserõõm 😀 Vaatab, kuidas mina reageerin ja mis juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks varianti, kas millegist tingitud stress või põiepõletik. Laps niisama lollitama ei hakka.
Stress võib olla lasteaiast, kodustest tülidest, uue pereliikme sündimisest ja tähelepanu ümbermängimisest.

Aga võib olla ka põiepõletik. See võib olla paralleelselt teiste haigustega. Tehke uriiniproov ja las arst vaatab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka lastel pärast pikemaid haigusi on vahel tekkinud selline püksipissimise periood. Mul on tunne, et ehk väikestel pidurdub haigusjärgselt vahel selle hormooni tootmine, mis peaks ajule pissihädast teada andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps 2,5 aastane hakkas järsku põrandale pissima

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.