Esileht Ajaviite- ja muud jutud 25+ kg kaalust alla võtnud naised, kirjutage siia oma imest ja menüüst:)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 206 )

Teema: 25+ kg kaalust alla võtnud naised, kirjutage siia oma imest ja menüüst:)

Postitas:
Kägu

Kui kilod langevad, siis väheneb ka kalorivajadus päevas.

Vaatasin, et 30 kg ja meeter pika naise baaskalorivajadus on tõesti ainult 976 kcal. Õnneks sa oled veel tublim!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Me ei olnud see kägu, kes neli korda nädalas trenni teeb. Tõin sulle lihtsalt näite, et ei saa kõigile peale raiuda seda 2000 kcali oma õpikuteadmisega.

Mina trenni ei tee ja seetõttu piiran ka oma kalorivajadust. Selleks, et pool kilo nädalas alla võtta, saan süüa kuni 1200 kcali, kui peaksin rohkem liikuma, trenni tegema, siis mõnevõrra suureneb ka. Kasutan ka hetkel seda vahelduvat fastingut ehk E-N on mul söömiseks auk tavaliselt 12-19 (ja söön vb max 1000 kcali) ja R-P tavaliselt luban endale kõike, jäädes kalorite mõttes mõistlikkuse piiridesse.

Ei meeldi need targutajad, kes tulevad ütlema, et söö oma 2000 ära ja kaal langeb – arvan, et tunnen oma keha ise paremini, ei lange ta midagi, juurde võtan hoopis. Eriti kuna olen niigi normaalkaalu madalamas pooles, tahangi ainult kuni 8 kilo alla võtta ja selle viisiga olen 4 kg juba suutnud võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mu sõbranna, kes kaalus üle 100 kg – täpset algkaalu ei tea kahjuks – võttis üle 25 kg alla. Tal oli depressioon ja ta hakkas käima jõusaalis, sellest sai teatud moodi sõltuvus, lõpuks käis ta seal pea iga päev, tavaliselt enne tööd varahommikuti. Alguses ei olnud midagi aru saada, aga siis toimus ühel hetkel väga suur muudatus. Toitumist korrigeeris ta ka, aga ta ei söönud kunagi väga ebatervislikult, pigem ebaregulaarselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei meeldi need targutajad, kes tulevad ütlema, et söö oma 2000 ära ja kaal langeb – arvan, et tunnen oma keha ise paremini, ei lange ta midagi, juurde võtan hoopis.

Ma ei ole mitte kusagil öelnud, et 2000 kcal tuleb päevas süüa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ime: mees leidis armukese ja minul hakkasid stressist kilod kaduma. Suvega läks 20 kg. Söögiisu polnud ja motoorse rahutuse maandamiseks marssisin päevas oma 10 km maha .
Seega – palu mehelt abi 😀

See kaal tuli aga kiirelt tagasi ja uuesti, normaalsetes oludes, pole mul sama korrata siiani õnnestunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu “imeline” abiline oli raske depressioon, mille käigus hakkasin hästi palju metsas ja rabas uitamas käima, et endale töövälisel ajal rohkem tegevust leida, samas oli söögiisu peaaegu nullis, ainult mineraalvett tarbisin 3+ liitrit päevas. Kaal on praeguseks kukkunud juba ~35kg (10 suurusnumbrit riietes) ja tasapidi alaneb siiani. Liigun jätkuvalt palju 20000+ sammu päevas, toitun tervislikult 3 korda päevas, neist vähemalt kahel korral on soe söök.
Muud soovitust mina anda ei oska, kui söömine on korras (sh. portsjonite suurus), siis liikumine ja mitte 5km päevas, vaid minimaalselt 3 korda rohkem, oleks ilmselt kõige lihtsam viis kaalust alla saada kui jõusaalis ei taha rassida või kodus aeroobseid harjutusi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnnelikud inimesed, keda stress nälgima paneb. Mina söön stressi tingimustes just ennast paksusks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õnnelikud inimesed, keda stress nälgima paneb. Mina söön stressi tingimustes just ennast paksusks.

Kindel, et see ikka stress on, millest sa räägid? On olemas sööma panev mängu-stress, mis tegelikult on lihtsalt igavus-tüdimus-väsimus-õnnetuolemine-tühjusetunne, ja on olemas päris-stress, mis on sedavõrd raske tunne, et sul ei tule pähegi söömine, kõhus keerab nagu muretsedes, mingit söögiisu pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kõige paremini võtab alla sellise 500- 800 kcal päevas dieediga. Ei, see ei ole näljutamine. Kui sööd tervislikke asju, siis saad korralikud portsud. Ja see, mis siis energiast puudu jääb, võetakse lihadte ja rasva arvelt.

Pidasin terve jaanuari 800 kcal/päevas dieeti ja võtsin alla ainult esimesel nädalal, teisel seisis ja siis võtsin viimastel nädalatel pool kilo nädalas juurde…
Vähe ei vihastanud. Nüüd olen kõik tagasi söönud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, kõige paremini võtab alla sellise 500- 800 kcal päevas dieediga. Ei, see ei ole näljutamine. Kui sööd tervislikke asju, siis saad korralikud portsud. Ja see, mis siis energiast puudu jääb, võetakse lihadte ja rasva arvelt.

Pidasin terve jaanuari 800 kcal/päevas dieeti ja võtsin alla ainult esimesel nädalal, teisel seisis ja siis võtsin viimastel nädalatel pool kilo nädalas juurde…

Vähe ei vihastanud. Nüüd olen kõik tagasi söönud.

Keha läks säästurežiimi ja ei tahtnud enam midagi ära anda. Miinimum on siuke 1200 kcal mis on ok päevas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja vett peaks päeva jooksul mitmeid kordi jooma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas haiglas olles võtab kaalust alla või juurde, kui süüa ära kõik söök. kogu söök peaks olema ju loetud kaloraaziga, seega mingit ülesöömist olla ei saaks? hommikuks puder, sai, leib.
lõunaks supp, sai, leib.
õhtuks nt makaronid ja jälle sai või leib.
enne und veel tee ja saiake.
seda saia, leiba on juba nii palju mu arust, et juba kaloreid ülemäära. ometi kurdetakse et haiglasöögi peal võtab kaalust alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas haiglas olles võtab kaalust alla või juurde, kui süüa ära kõik söök. kogu söök peaks olema ju loetud kaloraaziga, seega mingit ülesöömist olla ei saaks? hommikuks puder, sai, leib.

lõunaks supp, sai, leib.

seda saia, leiba on juba nii palju mu arust, et juba kaloreid ülemäära. ometi kurdetakse et haiglasöögi peal võtab kaalust alla.

Lisaks saab seal valida nt taimetoitu ainult. Aga saia-leiba ei pea ju sööma, mina jätsin tihti järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel, et see ikka stress on, millest sa räägid? On olemas sööma panev mängu-stress, mis tegelikult on lihtsalt igavus-tüdimus-väsimus-õnnetuolemine-tühjusetunne, ja on olemas päris-stress, mis on sedavõrd raske tunne, et sul ei tule pähegi söömine, kõhus keerab nagu muretsedes, mingit söögiisu pole.

Ärevuse stressiga süüakse paksuks, raskes depressioonis, kui ei jõua ennast voodist väljagi ajada pole üldse isu. Olen mõlemat kogenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks saab seal valida nt taimetoitu ainult. Aga saia-leiba ei pea ju sööma, mina jätsin tihti järele.

ei pea sööma küll. aga päevane kaloraaz on ju arvutatud välja ja see ei saa olla selline, mis ajab inimese paksuks. see peaks olema vast 2500kcal? aga kui palju selle 2500 juures süüa võib! võid võid ka veel leiva peale määrida. saab veel õuna ja rosinakisselli ka.
tundub nagu haigla päevane menüü oleks 4000 kcal koguse ja toidu poolest? aga see pole võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh teemaalgataja! Ma sarnane kaalujälgija. Minu viga on kindlasti see, et ma ei saa liikuda piisavalt ja süüa teen valesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, muidugi pole näljutamine, päevas võid suisa terve kilo porgandeid sisse süüa.

Lambakari…

Kui palju toitu on vaja 500 kcal saamiseks:
https://m.youtube.com/watch?v=XUUR2jRCZuY

Midagi selles praalimises ei klapi….

Please wait...
Postitas:
Kägu

lõunaks supp, sai, leib.

Võib-olla on neil seal see söömisvahemiku teema – tavaliselt on õhtusöök juba kell 18, aga hommikusöök alles kell 9, 15 tundi näljas nagu naksti. Lisaks on toit tihtilugu lihtsalt maitsetu, seda ei kannatagi suurel hulgal sisse süüa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina võtsin alla 32 kilo vana kaalujälgijate punktisüsteemiga. Sõin absoluutselt kõike, lisatrenni ei teinud, aga punkte arvutasin küll iga raasukese pealt ja täpselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtsin alla 32 kilo vana kaalujälgijate punktisüsteemiga. Sõin absoluutselt kõike, lisatrenni ei teinud, aga punkte arvutasin küll iga raasukese pealt ja täpselt.

See video tuli meelde, kus üks naine võttis ka kaalujälgijatega pooleteise aastaga 65 kg alla, kuigi alguses arvas, et nagunii kukub seal läbi ja saab oma maooperatsiooni. Seda on motivatsiooni saamiseks ka hea vaadata. Mees tundub alguses ta kõrval noor poisike.

https://www.youtube.com/watch?v=mP7p9QTayXk

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vähe süües hoopis pakuks lähevad kõik, siis pidanuks ju vangilaagritest korralikud trullakad välja veerema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vähe süües hoopis pakuks lähevad kõik, siis pidanuks ju vangilaagritest korralikud trullakad välja veerema.

No eks ta lõpuks millalgi hakkab langema ka, aga seda ei suudeta suures näljas ära oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päevase kaloraazhi hoian max 700Kcal juures, tavaliselt 500 ja 650Kcal vahel. Lisaks teen 4x nädalas trenni. Sellise dieediga läheb minul alla nädalas 200-500g

Püha müristus, päevas sööd 500 kcal ja võtad kuus alla 800 grammi. Jumala masendav ju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Söön 1400-1500 kcal päevas, 4x nädalas trenn. Algkaal 75 kg, eesmärk 55 kg, olen poole peal.
Ära palun kuula neid näljutajaid siin, mõistlikus defitsiidis langeb kaal normaalse kiirusega ja kaotad minimaalselt lihaste arvelt. Nii suure eesmärgi puhul pead sa mingi hetk veel suutma kaloraaži langetada.

Soovitan alustada tasapisi – sinu praeguse kaalu juures peaks esialgu kaal langema üsna kiiresti. Võiksid siia välja kirjutada enda ausa 1 päeva menüü, siis saab paremini nõu anda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii on. See pole siis enam stress, vaid võrreldav depressiooniga. Mina võtsin ka pärast lahutust alla 5 kilo, ilma et oleksin midagi teinud. Olin niigi sale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Söön 1400-1500 kcal päevas, 4x nädalas trenn. Algkaal 75 kg, eesmärk 55 kg, olen poole peal.
Ära palun kuula neid näljutajaid siin, mõistlikus defitsiidis langeb kaal normaalse kiirusega ja kaotad minimaalselt lihaste arvelt. Nii suure eesmärgi puhul pead sa mingi hetk veel suutma kaloraaži langetada.

Novott normaalse inimese jutt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

40 kilo olen alla võtnud lihtsalt kaloreid jälgides. Midagi muud ei teinud, ka erilist trenni mite, vahel harva käisin jooksmas nii kilomeeter sörki korraga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan alustada tasapisi – sinu praeguse kaalu juures peaks esialgu kaal langema üsna kiiresti. Võiksid siia välja kirjutada enda ausa 1 päeva menüü, siis saab paremini nõu anda.

Täpselt. Sa oled POOLE peal. See ongi lihtne. Kui sa 57 pealt hakkad 55 suunas minema, küll sa siis ka näljutama hakkad. Garanteeritud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täpselt. Sa oled POOLE peal. See ongi lihtne. Kui sa 57 pealt hakkad 55 suunas minema, küll sa siis ka näljutama hakkad. Garanteeritud.

Milleks – et peale dieedi lõppu mingi poole aastaga kaal uuesti puusadele koguda? Ei aitäh, ma kunagi seda proovinud. Teen edaspidi vajadusel enne oma jõutrenni 20 minuti asemel 35 min jooksul ja vb söön vahepalaks kahe võiku asemel ühe. Selles suhtes, et praegu, 65 kilo peal langeb praeguse kaloraaži juureski kaal väga ilusti, siin paluvad 90 kilosed abi. GARANTEERIN sulle, et kui ta siinseid imelisi soovitusi järgiks ja sööks 800 kalorit, siis annaks ta kahe nädalaga alla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks – et peale dieedi lõppu mingi poole aastaga kaal uuesti puusadele koguda? Ei aitäh, ma kunagi seda proovinud. Teen edaspidi vajadusel enne oma jõutrenni 20 minuti asemel 35 min jooksul ja vb söön vahepalaks kahe võiku asemel ühe. Selles suhtes, et praegu, 65 kilo peal langeb praeguse kaloraaži juureski kaal väga ilusti, siin paluvad 90 kilosed abi. GARANTEERIN sulle, et kui ta siinseid imelisi soovitusi järgiks ja sööks 800 kalorit, siis annaks ta kahe nädalaga alla.

Mulle pole vaja midagi garanteerida. Lihtsalt et sina ei ole veel seda 20 kg alla võtnud, rääkimata 25 kg,kõigest 10, aga ikka jagad nõu…
Kõigepealt jõua kasvõi 60 kg

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 206 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 25+ kg kaalust alla võtnud naised, kirjutage siia oma imest ja menüüst:)