Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: …

Postitas:

ma tean et see ei ole nii eriline Probleem aga ma olen lihtsalt segaduses mis moodi ma saan oma mehe vastu miskit tunda kui see kõikk jättab mu kõikk nii jahetaks? et võime mde Kallistata,Vms iganes teha,aga ma ei mõista miks ma miskit ei tunne? Kas mu tunded on siis tõesti ta vastu jahtunud või ära kadunud?
Aga Kuidas ma saan kõikk taastata Ta vastu et Ma suudaks tema vastu miskit tunda? Seda kõikke annab ju paranda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:31; 19.04 12:46; 20.04 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, katsu kõigepealt see põhikool ära lõpetada ja siis hakka alles meeste ja armuprobleemidega tegelema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, katsu kõigepealt see põhikool ära lõpetada ja siis hakka alles meeste ja armuprobleemidega tegelema.

Tänan,eks ma vaatan siis.Palun üelge kuidas see teema ära kustutata ja kui soovite kustutage ise,Ma ei keela aga tänan! 🙂 Head Päeva Jätku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:31; 19.04 12:46; 20.04 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:31; 19.04 12:46; 20.04 09:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.