Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 29 nädal liigutused ja teised vaevused

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 29 nädal liigutused ja teised vaevused

Postitas:

Tere

Minul käimas 29 nädal rasedust, aga ma hakkan st. mind on pandud teiste rasedate poolt muretsema…
Minul ei ole mingeid vaevusi veel tekkinud va. tööl on toolil ebamugav istuda.
Kaalu on kogunenud +10 kg, aga kõht on mul ikka selline väiksem ja mitte tohutult suur pall ees. Võrdlen end pidevalt oma töökaaslasega, kes on ikka väga suure kõhuga. Miks minul pole?
Ta on täpselt 1 kuu kauem minust rase olnud.
Räägib kuidas laps nii hullult liigutab, et magadagi ei saa jne ja silmaga kohe kõhunahalt näha liigutusi AGA minul peale mulksumise ja vahest õrnade müksude pole küll midagi sellist. Öösiti magan väga hästi jne.
Miks minul nii ei ole? Miks mina nii ei tunne liigutusi? Kas kellegil on veel nii, et lapse liigutused ei ole nii tuntavad ja märgatavad?

Platsenta eesseinas (ma ei tea kas see nii hiliseid liigutusi (rasedust) enam mõjutab.
Kas kellegil olnud veel laps pigem vaikne müksaja ja mulksuja? Või peaksin muretsema?
Arst on 16.03 eks ma siis küsin temalt ka, aga praegu tahaksin ikka maha kenatsi rahuneda ja mitte ette hakata kujutama siin :S

Ilusat päeva jätku!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka mõjutab, see et platsenta eesseinas. See on nagu padi sinu kõhunaha ja lapse vahel. Ja kõik beebid polegi ühtemoodi aktiivsed. Ütled, et teil töökaaslasega kuu aega raseduste suuruste vahe- 4 nädalat on raseduse puhul pikk aeg. 4 nädala pärast võib ka sinu kõht käia siia-sinna. Aga jah. Mitte kunagi ei ole kaks rasedust samasugused ja identsed. Kõhu suurus pole samuti milleski määrav 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta ees seinas mõjutab kindlasti. Sinu beebi peab tugevamalt müksama, et tunneksid sama moodi kui teine, kellel sellist patja vahel pole. Lisaks on su põnn 4 nädalat väiksem kui töökaaslasel. Ette muretseda ei ole mõistlik, kui sa ei tunne end hästi/mugavalt, ei tunne seda ka su beebi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu platsenta on mõlema rasedusega olnud eesseinas aga rasedused on täiesti erinevad.
Kui esimesel korral põdesin läbi kõik reaalsed ja vähemreaalsed rasedate vaevused, siis teise rasedusega on hoopis teine lugu – lihtne ja vaevusteta.
Lapsed on ka erinevad, juba kõhus. Kui esimene liigutas tõesti 24/7, siis teine vahel sirutab vaikselt.
Sa võiksid rõõmus olla, et kõigist nendest vaevustest pääsed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära unusta ka seda, et rasedus on ka siis erinev kui teine, kolmas või neljas rasedus. Nagu kõik inimesed on erievad, on erinevad ka rasedused ja sellega kaasnev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jeerum, sa ju õnnega koos ja sa kurdad? kas tegelikult ongi mure selles, et sa ei saa piisavalt midagi kurta ja sellega ei saa ka piisavalt tähelepanu? Mille muuga seda seletada, et tuled kurtma, et sul pole vaevusi ja saad normaalselt elada 😀

Minul oli ka teine laps selline aktivist, et ei saanud kuidagi ei istuda, astuda, magamisest rääkida, koguaeg käis mingi möll ja väga valusad liigutused olid. No ei olndu tore, ei soovi uuesti sellist rasedust. Ja tuligi meeletu aktivist, tahtis juba paarinädalaselt ainult kõhuli olla, kohe kui 3k1ndl end kõhuli keeras, siis üritas ka roomata (ebaõnnestunult muidugi, aga tavaliselt nad on mõnda aega aõnnelikud selle üle, e t keeravad ennast, enne kui hakkavad roomamise pärast vinguma), laps on praegy 1a4k ja ei suuda söögiajalgi paigal istuda, lihtsal tvaja söögitoolist välja saada – kui üritan siis, et nnoh,s ööme siis suurte tooli peal,s iis tal vaja muudkui üles-alla ronida, lihtsalt ei püsi kusagi. Poes ei saa temaga käia, sest kui jään mõnda riideeset pikemalt silmitsema või tahan proovima minna,s iis ta lihtsalt röögib hüsteeriliselt, sest jumala eest, käru seisab paigal ja nii ei lähe kohe üldse! No ei ole tore 😀

Mul esimene laps pole ka mingi flegma, selline normaalse aktiivsusega ja tean, et ei ole tavapärane, et laps ei suuda isegi süüa piagla istudes (jeerum, kui ta juba toe najal seisis, siis ta oli mõnikord rinnal ka nii, et toetus taldadele ja tagumik püsti 😀 )

Ja vaevused – just teine rasedus oli mulle väga vaevaline, meeletu sümfüüsivalu,miksi ei aidanud, liigutamine tegi ainult hullemaks, öösiti olin valudes …ma algul pidasin isegi sünnitusvalusid tavalisteks rasedavaevusteks, mingi hetk vaatasin, et käivad nagu hooti, et vist hakkan sünnitama 😀

Naudi olukorda, kurtmise asemel kiitle, kui meeldiv on rasedus, kui hea sul on olla ja vaevusi pole. Kui kõht on väiksem, siis ehk on ka taastumine parem. Mul peale 2. rasedust nt nahk jäigi selliseks veidi krobuliseks, kuigi lihased ammu juba trimmis 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 28 nädal, platsenta tagaseinas, tänased liigutused olid päris hirmutavad juba, jalakuju näha läbi kõhu ja nagu õhuke polster vaid eraldamas. Ligi kolm kuud kasvab ju veel, pean hakkama käega ta jalgade liigutusi pehmendama ja õrnalt tagasi suruma, kui nii jätkub.

Esimese rasedusega mitte ühtegi vaevust 41 nädala jooksul.

Teine rasedus – iiveldus, minestamistunne, kohutav sümfüüsivalu, laienenud veresooned jalgadel, hajameelsus, madalavõitu hgb, kerge määrimine 2x. Kui soovid võid siit nimekirjast midagi endale laenata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algas 30. nädal, platsenta tagaseinas, laps on väga aktiivne, liigutusi on silmaga näha. Esimene rasedus oli kaksikrasedus ja seetõttu nahk on väljavenitud ja väga hästi näha kui laps liigub. Esimese raseduse ajal ei tundnud nii palju liigutusi,platsenta oli ka tagaseinal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 29 nädal liigutused ja teised vaevused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.