Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 29 ndl, käed 24/7 surnud…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: 29 ndl, käed 24/7 surnud…

Postitas:

Tere!
Juba tegelikult märtsi keskpaigast saati (st 25+) sõrmedes tugev surin 24/7. Igapäevaelu tugevalt häiritud, isegi võileiba ei saa rahulikult süüa, lihtsalt kukub käest. Üle 15-20 sek ei saa kätt ühes asendis hoida, muutub surin väljakannatamatuks, viimastel päevadel lähevad käed ka valusalt krampi. Ka öösiti ärkan koguaeg käte tõttu üles…
Käisin kontrollis, vererõhk OK, uriinis valku pole, teatati, et “ole aga paks edasi”. Probleem olevat õlavöötmes, pipraplaaster ja massaaz… Ja kõik.
Pipraplaaster ei ole seni aidanud midagi (pannud 3x), massaazi aeg massöör juurde alles nädala pärast, varemaks ei saanud… lasen ikka mehel masseerida, aga mõju ei tunne mingisugust.
Kas keegi on midagi sarnast üle elanud? Mul tõsine probleem uskumisega, et asi õlgades. Ma muidu nii tundlik igasugu väiksematelegi õlavöötme pingetele, kohe kaelasooned tunda või peavalu… praegu ei mitte midagi. Aga kui käed lausa sellises seisus, et elu häirib, siis peaks ju probleem ometi väga tõsine olema? Miks ta siis üldse tunda ei anna ei kange kaela ega peavaluna? Ei saa aru… ja teades, et seesama arst, kes mu vastu juhtus võtma, on varemalt oma lollusest raseda elu väga tõsiselt ohtugi seadnud, siis hakkab vaikselt tekkima väike paanika… 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 13:19; 18.04 15:48; 18.04 18:15; 18.04 18:32; 20.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magneesiumi võtad? See aitas mul vähemalt jalgade suremise vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:32; 18.04 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, magneesiumi olen koguaeg võtnud, suht suurtes kogustes. Ämmaka soovitatud kogusest küll võtan ainult pool, aga seegi juba võtab kõhu vesilahti ja kui ükskord apteegis juttu tuli apteekriga, palju võtan ja palju peaksin, pidi too ära minestama, et nii palju ei tohiks küll isegi rasedana võtta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 13:19; 18.04 15:48; 18.04 18:15; 18.04 18:32; 20.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karpaalkanali sündroom. Mina olin ka sellega raseduse ajal hädas, lõpus ei saanud enam isegi autoga sõita. Öeldi, et ainus, mis selle vastu aitab, on sünnitus, seega tugevat närvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti öeldi, et ole aga paks edasi? Tõesti, väga meeldiv käitumine arsti poolt 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti öeldi, et ole aga paks edasi? Tõesti, väga meeldiv käitumine arsti poolt ????

Jah, täpselt nii öeldigi… 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 13:19; 18.04 15:48; 18.04 18:15; 18.04 18:32; 20.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karpaalkanali sündroom. Mina olin ka sellega raseduse ajal hädas, lõpus ei saanud enam isegi autoga sõita. Öeldi, et ainus, mis selle vastu aitab, on sünnitus, seega tugevat närvi.

Aitäh!!! Guugledasin veidi – jah, seesama… 🙁 Oeh… Hea vähemalt, et lootus lõpuks siiski vabaneda, “ainult” kümmekond nädalat veel… :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 13:19; 18.04 15:48; 18.04 18:15; 18.04 18:32; 20.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedate võimlemises õpetati ka sellist harjutust, et tõstad käe (või jala) üles ja niiöelda pumpad vere sealt välja – surud käe rusikasse ja siis jälle lahti, niikaua, kuni ära hakkab surema. Pidi aitama nii tursete vastu kui ka siis, kui käsi või jalg surema kipub – et siis see “vana” veri välja ja “uus” saab asemele voolata. Võid seda ka proovida äkki.

Küllap see “ole aga paks edasi” oli mõeldud humoorikalt kui “veere aga vapralt edasi, võiduka lõpuni” vms, aga eks arst ei mõelnud, kuidas õrnahingelisele rasedale see mõjuda võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 15:32; 18.04 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, magneesiumi olen koguaeg võtnud, suht suurtes kogustes. Ämmaka soovitatud kogusest küll võtan ainult pool, aga seegi juba võtab kõhu vesilahti ja kui ükskord apteegis juttu tuli apteekriga, palju võtan ja palju peaksin, pidi too ära minestama, et nii palju ei tohiks küll isegi rasedana võtta…

Kas te võtate magneesiumi tühja või täis kõhu peale? Magneesium tühja kõhuga võrdub väga efektiivse lahtistiga ja magneesiumiannused tuleks jagada võrdselt minimaalselt kolmele korrale päevas võttes neid kindlasti vahetult PEALE sööki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te võtate magneesiumi tühja või täis kõhu peale? Magneesium tühja kõhuga võrdub väga efektiivse lahtistiga ja magneesiumiannused tuleks jagada võrdselt minimaalselt kolmele korrale päevas võttes neid kindlasti vahetult PEALE sööki.

Aitäh, proovin järgi! Olen siiani võtnud nii, nagu meelde tuleb, aga peamiselt vist küll tühjema kõhuga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 13:19; 18.04 15:48; 18.04 18:15; 18.04 18:32; 20.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedust 10+4 ja mind on hakanud vaevama vasakus käes aeg ajalt tunda andev näpistuse, sähvatuse, lihase venituse tunne. Tunda annab kui kätt tõstes, sirutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 29 ndl, käed 24/7 surnud…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.