Esileht Väikelaps 2a ei taha ise süüa

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 2a ei taha ise süüa

Postitas:

Häda kahese poisiga – laps ei taha/viitsi absoluutselt ise süüa. Varem sai kenasti ise hakkama, aga nüüd keeldub. Võtab esimese nälja ampsu ära ja kõik. Kuna ta on niigi väga niru sööja, siis et ta midagigi sööks, olen teda ise aidanud ja toitnud, sest ta muidu ei söökski mitte midagi. Kas kellelgi on veel laps niimoodi streikinud heast peast? Ei oska kohe midagi ette võtta. Olen teda alati kiitnud kui ta on tublilt söönud, aga praegu ei aita see ka. Ei aita ka meelitused, et kui sööd ise kenasti toitu, siis pärast saad magustoitu vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poisil analoogne probleem. Kodus sööb hädaga ise paar ampsu ja siis annab lusika minu kätte või hakkab söögiga mängima. Õnneks joob ise. Nüüd probleem kandunud ka lasteaaeda, seal ei söö ise üldse ega joo:(Kahjuks ei oska aidata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil 1,8 a poisiga täpselt sama jama, ei viici lihtsalt ise süüa. Võtab ka mõne lusika täie ise ja siis hakkab mängima ja toitu viskama. mul tunne,et see lihtsalt on mingi periood ja tuleb üle elada. Annan talle ka praegu ise süüa,muidu ei söökski vist.Üks võimalus on muidugi see,et ei annagi talle ja kui ta ise ei söö,siis ei saagi süüa.Aegajalt pakkuda uuesti ja küll siis hakkab.Seda ma veel katsetanud ei ole, aga kui lasteaiakoha saame,siis peab hakkama rangemalt kasvatama,et seal hirmsasti riielda ei saaks :P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, meil sama lugu. Näha on, et oskab ise süüa küll kui tahab. Omlett, mis on lemmiktoit, läheb ludinal. Keefiri joob ka ise.
Aga üldiselt ei taheta isegi söötooli istuda. Söögi eest jookseb vudinal ära teise tuppa 🙂 Halvemal juhul tuleb arvutist Mudila laulud käima panna ja nii siis lubab end sööta (muidugi ei meeldi mulle see variant). Loodan, et see faas on kiirelt mööduv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tüdruk samasugune, niru sööja ja ise sööb mõne ampsu, siis annab lusika/kahvli minu kätte, joob ilusti. Magustoitu muidugi sööb küll ise ilusti, ma arvan, et asi on pigem ealine, tõenäoliselt lasteaias kaob see jama ära, ehk hakkab seal teiste järgi sööma 🙂
meil mõjus vahepeal see ka kui ütlesin, et näe issi vaatab, kui tubli sööja sa oled vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdruk hakkas ise sööma siis, kui söögitoolist välja suure laua taha kolis. Selle eelduseks oli ise suurele toolile ronimine ja sealt ka alla tulemine. Söögitooli lükkas ta 1,5aastaselt ise tähtsalt toast välja. Endal ulatus nina vaevu lauani, kuid lusika teekond suuni oli lühem ning oskused paranesid tunduvalt. Toolis pidi väga pikalt lusikat liigutama ning pool läks alati maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps 2a ei taha ise süüa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.