Esileht Beebi ja mitmikud 2k ei saa unes kakatud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 2k ei saa unes kakatud

Postitas:

Igal hommikul kell 7 hakkab laps unes punnitama. Ei ole selline tavaline puuksu sahmimine, vaid ikka häälekas punnitamine. Ja kui ma midagi ette ei võta, siis punnib u 30 min ja siis lõpeb see nutuga.
Olen siis võtnud lapse üles, ta üles äratanud ja lasknud kakada ning siis tagasi magama pannud. Kui olen niisama n-ö kakamist soodustavasse asendisse pannud ilma äratamata, siis kakatud ei saa. Laps on vaja täiesti üles äratada.

Mis te arvate, kas nii peakski tegema või on mingi muu variant, mida ma teha saaksin? Tundub kuidagi ebaloogiline ta vägisi üles äratada.. Seda enam, et ta jääb õhtuti ööunne alles 22-23 paiku (paneme juba 20st, aga enne siiski, hoolimata meie õhturituaalidest, ööunne ei jää, vaid teeb lühemaid uinakuid). Tundub, et kui nii vara äratada, jääb see ööuni tal väga lühikeseks..
On kellelgi sama olukord olnud? Kas on lootust, et laps kasvab sellest kuidagi välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kakab, siis on ju niikuinii vaja mähe vahetada, nii et ärkab ju lõpuks ikka. Mul laps 2-3-kuuselt ka varahommikuti punnitas (kella 5 ajal), keerasin ta vaikselt kõhuli ja mõnikord tukkus edasi ja tulid puuksud, mõnikord kaka, enamasti ärkas lõpuks üles ka ise. Pärast pepupesu ja mähkmevahetust andsin siis rinda ja üritasin ta uuesti magama saada. Tavaliselt see ei õnnestunud,a ga ta oli mul niikuinii selline, et ööund kui sellist enne 4. kuud ei olnudki, pärast iga söömist oli 1-1,5 h üleval (ka öösel). 2-kuuselt ei pruugigi päev ja öö veel nii selged olla, et sa ööune pärast muretsema peaksid, vaata, et ööpäeva peale normaalselt magatud saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka murest aru, sa ei lase ju kakase mähkmega magada ometi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa ka murest aru, sa ei lase ju kakase mähkmega magada ometi? [/tsitaat]

Muidugi ei lase. Lihtsalt tundub kuidagi kahtlane, et ma ta üles pean äratama, sest mähkmevahetuse ajal ta mul täiesti üles ei ärka. Mähkimislaual tavaliselt poolunes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud 2k ei saa unes kakatud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.