Esileht Beebi ja mitmikud 3-4kuused beebid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 3-4kuused beebid

Postitas:

1. kui pikalt teie beebid järjest üleval on? minu laps on üleval umbes poolteist tundi ja siis uuesti magama.
2. kui kaua söövad ühel toidukorral? minu laps saab rinnapiima ja tavaliselt üle 5 min üks toidukord ei kesta (va siis, kui jääb rinnal magama). mõtlen, et kas selles vanuses suudab nii kiirelt kõhu täis süüa?
3. kas teil on enam-vähem kindel päevakava välja kujunenud? meil üldiselt on enam-vähem paigas. toas magab umbes 30 minutit.
7.00 ärkab ja on üleval
8.00 sööb ja magab ja on üleval
10.00 sööb ja magab õues vankris
13.00 sööb ja on üleval
14.30 magab
15.30 sööb ja on üleval
16.00 magab rõdul
18.30 sööb ja on üleval
19.30 magab
20.30 sööb ja on üleval
21.30 magab
23.00 sööb ja läheb ööunne. öö jooksul ärkab tavaliselt umbes kell 1.00, 3.00, 6.00.
4. mitu korda öö jooksul ärkavad ja kuidas uuesti magama lapse saate? minu laps ärkab tavaliselt 3-4 kord öö jooksul ja annan rinnapiima ning loodan, et jääb kiirelt magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Laps 1 – 1,5 h, laps 2 – 2-2,5 h
2. Laps 1 – 25-30 min, laps 2 – 10 min, mõlemad rp ja sõid ühel toidukirral mõlemast rinnast
3. Laps 1 – jah, laps 2 jah. Eeldusel, et täis kodune päev. Laps 1 ei esinenud üldse kõikumist, väga kellapealt, laps 2 magas kehvemini ja unepikkused võisid erineda, kuid nö pikkade-lühikeste unede järjekord oli paigas.
4. Laps 1 – 2 korda söömiseks, uinus öölambi valguses läbi võre mulle otsa vaadates. Laps 2 – lugematul arvul kordi, sh 3 korda söömiseks. Uinus kas uuesti rinnal, või muul ajal lutt, silitamine, kaisse võtmine. Süles ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärkvel on üldiselt kuni 2h. Siis tudub 30-40 minutit. Üks pikem päevauni on ka, mis võib alata vahel harva kell 2, üldiselt 3-4 paiku. Täna aga nt kell pool 6 alles :O Ja ööunne ka 10-11 vahel. Öösel ärkab mitu korda, niheleb, ma pakun rinda, vahel võtan hommikul, kui tahan, et ta veel tunnikese magaks, sülle omale rinna peale kõhuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud 3-4kuused beebid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.