Esileht Väikelaps 3 Aastane poiss pissib püksi

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 3 Aastane poiss pissib püksi

Postitas:
Kägu

3 Aastane poiss pissib püksi.
vahepeal käib ise ja vahepeal “unustab” minna.  Kord päevas kindalsti püksid märjad.

Teinekord küsin kas soovib pissile mille peale ütleb,et ei taha ja siis 5min hiljem püksid läbimärjad.

kui küsin tema käest ks püksi pissida tohib siis vastab,et ei tohi…aga ikka teeb.

palun soovitust kuidas käituda ja mida teha sellises olukorras.,

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti ei tohi häbistada või tekitada halba tunnet (et kas tohib püksi pissida). Kui juba juhtus, siis viia potile ja rahulikult ära vahetada riided, mitte suurt numbrit teha, et nii läks. Alati tunnustada, kui käib õigel ajal potil ja ise jälgida, millal võiks suunata. Selles vanuses neil tihti põnev mängida ja ei raatsi pooleli jätta. Mina olen öelnud,  et näen, et sul on pissihäda… Teeme pausi, käime koos ära, siis hea rahulik edasi mängida. Ja meil nii toimib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned lapsed pissivad kuni koolini aeg-ajalt püksi, mu sõbrannal olid sellised kaksikud tüdrukud. Ei aidanud mingid nipid ega rääkimine, ka mitte arsti juures käik. Mida rohkem süütunnet ja ärevust tekitad, seda sagedamini juhtub. Ta tegelikult ju teab, et püksi ei pissita. Lõpuks läks iseenesest üle, kui vanemaks said.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Frustratsioon on mõistetav, aga ega ta seda meelega tee.

Kui on näha, et on pissihäda, aga väidab, et ei ole, siis sellest annab ehk ka mingi mängu teha, et mina arvan nii, sina arvad naa, käi potil ära, vaatame, kummal sel korral õigus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult kord päevas? See on ju hea võrreldes minu kogemusega 😀 anna aega. Ehk unustabki, üritab edasi lükata tüütut tegevust mänguhoos jne.

Mul veel 5-aastaselt nt sünnipäevadel unustas poiss täitsa ära, et vetsus ka vaja käia. Üleüldse alles 4,5 jõudsime sinnamaani, et enamus päevadest ei teinud kordagi püksi. Jah, nii pikk oli teekond…Lihtsalt kannatust.

Mõnel lähebki kauem – ja võrdluseks, esimene laps oli mul 1,5 24/7 mähkmevaba. Nii et ma väga ei näe, et minu tegemata töö, kui ühe lapsega toimis kenasti ja teine täitsa vastupidine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps 3 Aastane poiss pissib püksi