Esileht Väikelaps 3 aastase areng

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: 3 aastase areng

Postitas:

Palun soovitage raamatuid mis käsitleks 3 eluaasta arengut, mis on selles vanuses eakohane käitumine ja arusaamine, emotioonid jne.

Kuidas arendada emotsionaalseid oskusi arusaamist, sotisaalset poolt oskuslikilt.

Või kirjeldage oma lapse emotionaalset käitumist, kui tal oli stress ja mure. Kuidas seda vähendasite.

Ette tänades!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul laps sai just 4. 3-aastaselt üldisel tkui tal oli midagi häda, siis kas nuttis, oli lihtsalt õnnetu olemisega või karjus 😀 Üldiselt 3-aastased avaldavadki oma emotsioone käitumisega, mitte sõnadega.

vahepeal lööb jalaga ka vastu maad. Viimasel ajal kukub veel maha istuma solvunult 😀 Igasugune häälekas emotsioonide avaldamine on täiesti eakohane, vanema asi on õppida neid emotsioone lugema ja käitumist suunata.

Ise käitusin vastavalt olukorrale. Mina kindlasti ei järgi seda 90ndatel tekkinud kasvatusmeetodit, et absoluutselt iga lapse käitumist tuleb pikalt temaga arutada, emotsioone peegeldada, pahandada ja karistada ei tohi üldse jne.

Kui lapsel oli päriselt mure, ta oli õnnetu, sai haiget vmt, siis lohutasin, pakkusin lähedust.
Kui laps lihtsalt mossitas, üritas oma tahtmist saada (a la: “ma ei taha vett, tahan mahla!” ja selle järgneb kisa ja laua alla kukkumine 😀 ) siis käitusin suht ükskõikselt, et mahla ei ole, joogiks on vesi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps 3 aastase areng

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.