Esileht Väikelaps 3-aastase rahutud ööuned

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 3-aastase rahutud ööuned

Postitas:
Kägu

Äsja 3-aastase poisi uned on viimased paar kuud väljakannatamatult tüütud. Ta sipleb, hüppab istuli, räägib, joriseb laulda, küsib emmet jne ja seda kõike nagu läbi une. Ta magab meiega ühes toas, voodi meie oma kõrval ja see on nii ära väsitanud. Ta äratab mind nii palju kordi öösel, et väsimus juba peale tulema. Isegi beebina pole sellist tralli olnud. Oskab keegi enda kogemusi jagada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No aga mis ta elus toimub – mida päeval teeb, kas käib lasteaias?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jaa käib lasteaias, mingit elumuutust ka pole. Praegu pole lasteaias enam 1,5 nädalat käinud puhkuse ajal, aga unemustris pole muutust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

3-aastasega ühes toas? Kui ta ise magab ja toimuv häirib vaid ema und – pange siis laps tema oma tuppa rahulikult magama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on täpselt sama teema. 3 a, magab meie toas, meie voodi kõrval. Viimased 2 nädalat, kui lasteaiast koju jäi, magab öösiti väga halvasti. Väga elumuutvaid sündmusi ei ole aset leidnud, aga öösiti karjub, sonib, vehib jalgadega,on ennast voodist maha keeranud, no ei saa aru, mis toimub. Olen samuti nii mitu korda öö jooksul üleval ja hommikuti jummala väsinud. Mõni üksik öö on maganud nii, et ei vehi, aga sonib ja unes räägib ikka. Ei teagi, kuidas seda lahendada. Muidu kodust õhkkonda üritame hoida rahulikuna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks te ometi magate 3 aastase lapsega ühes toas? Mul ka 3 aastane kodus ja olen enam kui kindel, et kui ta magaks meie toas ei saaks keegi meist hästi välja magada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks ometi magame 3-aastasega ühes toas? Kõik lapsed ei koli nii lihtsasti oma tuppa. Olen teemaalgataja ja kui ta oma toas ärkaks öösel, siis ta tõstaks kisa ja tuleks igatshes läbi öö nutuga meie tuppa. Olen proovinud ise diivanile kolida ja ta on alati mind otsima tulnud. Seega – minu uni ju ikka rikutud. Pole lahendus see omavtuba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ometi magame 3-aastasega ühes toas? Kõik lapsed ei koli nii lihtsasti oma tuppa. Olen teemaalgataja ja kui ta oma toas ärkaks öösel, siis ta tõstaks kisa ja tuleks igatshes läbi öö nutuga meie tuppa. Olen proovinud ise diivanile kolida ja ta on alati mind otsima tulnud. Seega – minu uni ju ikka rikutud. Pole lahendus see omavtuba.

Ja niimoodi lastaksegi lastel omale dikteerida, mismoodi peab olema. Mismoodi 3 aastane ei koli oma tuppa, utlete, et oled suur poiss ja nuud ongi niimoodi, kyll ta harjub, kui seda sammu muudkui edasi lykata magate veel 10 aastasega koos.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tõsi, teemaalgataja probleemi (et ise ei saa magada) teine tuba lahendaks, hea, kui saaks veel vanemate magamistoa lukku panna vms*. Aga ega laps sellest paremini magama ei hakka.

Ajakava on tõenäoliselt kodus lõdvem, fantaasiat toitvat rohkem. Mis on ju tore, lihtsalt võiks mõelda ka mingi võimaluse peale, kuidas see õhtul magamaminekurutiinis paremini “maha laadida”, soojast (jala)vannist rahustavate vestlusteni. Varem magama ka, lapsed oskavad väsimust hästi maskeerida.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Väikelaps 3-aastase rahutud ööuned