Esileht Väikelaps 3-aastaste laste lemmikdvd-d?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 3-aastaste laste lemmikdvd-d?

Postitas:

Mis on teie laste lemmikud?
Meil: kõige suurem sõber (vanad lastelaulud), Lolo, Lotte, Karu aabits, Kikerikii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lammas Shaun, Autod 1 ja 2, Madakaskar, Rio, Jääaeg1,2,3, Jahihooaeg 1, 2, Pipi Pikksukk. Vanade Vene multikate plaat Tare-Tareke.

Ei meeldi Rapuntsel (ütleb, et hirmus ja õudne multikas on) Thor (võitsin ristsõnaga, aga lapsele ei meeldi, et ajab hirmu peale).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiste eriline lemmik on ma¨a i medved, you tubist saab ka vaadata:) Robotid, Rio, Madagaskar, Shrek, Jääaeg, Politseiauto Pelle, Autod.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muumid, Cars, Tom&Jerry, Tuulepealne maa, Nimed marmortahvlil, Pearl Harbour jne.

Ühesõnaga, kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lemmikumad Muti seiklused ja nu pagadi (vabandan õigekirja pärast:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõmmi ja aabits, Muumid, Lotte – need erilised lemmikud. Samas meeldivad ka Tom&Jerry, Muti seiklused ja Oota sa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kõige lemmikum ka Masha i Medved(vihjena BabyCitys uus plaat- Masha Orkestriproov). Me ikka ütleme et meie piiga on Masha koopia… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu tüdruk saab varsti 4-aastaseks. Tema hetkelemmikud on Kass Garfield ja Pulkson. Omal ajal olid suureks hitiks Lotte filmid, samuti Detektiiv Lotte etendus, Pipi joonisfilmid, Karlsson – neid on kõiki 100 korda vaadatud kui mitte rohkem. Multikatest on lemmikuteks erinevad kassi ja hiire filmid, Roosa Panter, samuti Nu Pogodi, Lolo. Mõmmi ja Aabits seevasti eriti eriti ei meeldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu alles mõned päevad 3-ne näeb harva telekat, aga meeldivad Lotte filmid, Karupoeg Puhh ja Muti dvd-d. \”Autosid\” hakkasime koos vt-ma ja tundus, et liiga kiire ikka veel tema vanusele, liiga action ja jäi pooleli. Jääaega ka pole näidanud. Lammas Showni vt-me etv2 pealt ja seal üks titekam lamba oma ka mis meeldib:)
Peale multikate näitamist Mõmmi Aabits enam peale ei lähe, enne vt-s küll.Samas tähed on tal nagunii ammu selged ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps 3-aastaste laste lemmikdvd-d?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.