Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: 3 doos

Postitas:
Kägu

17 aastane, sai 30.06.2021 2. doosi. põdesime kogu perega läbi veebruaris 2021. digiregistratuur aga kolmandat doosi ei luba.. teab keegi mida teha?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõhustusdoosi tehakse ainult 18+ a vanustele.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele ei tehta tõhustusdoosi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootad, kuni laps 18 saab, kogu moos.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja, saime perearstilt

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene laps.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda nii kiiresti vaja oli? Mu 19-aastane laps sai teise doosi u samal ajal ja ma kull ei soovitanud tal veel kolmanda järgi minna.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda nii kiiresti vaja oli? Mu 19-aastane laps sai teise doosi u samal ajal ja ma kull ei soovitanud tal veel kolmanda järgi minna.

Kuulge, nende oma otsus, eks? Kui perearst seda võimaldas, ju oli põhjust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele ei tehta tõhustusdoosi.

Tehakse küll kui on ntx riskigrupis.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaene laps.

Miölleks targutada kui tausta ei tea.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastele ei tehta tõhustusdoosi.

Tehakse küll kui on ntx riskigrupis.

Riskigrupis lapsega tegeleb algusest peale perearst, selleks ei pea lapsevanem mööda foorumeid infot otsima.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik nii targad siin koos 🙂 Minu lapse perearst isegi vist ei tea, et laps on riskigrupis kuna lapsega on aastaid tegelenud ainult eriarst ja perearsti järele pole  vajadust olnud. Pealegi teab eriarst paremini kas tohib-ei tohi vaktsineerida.  Samas kuna eriarstid on väga koormatud, siis vaktsineerimine võib tulla neil meelde alles siis kui vanem ise küsib kui saab võimaluse. Vähemalt meil oli nii. Ja vaktsineerimine toimus lastehaiglas. Kes teab, millisesse kommunikatsiooniauku TA parajasti sattus, et siia tuli, aga võis muidugi olla ka ta enda teadmatus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse perearst isegi vist ei tea, et laps on riskigrupis kuna lapsega on aastaid tegelenud ainult eriarst ja perearsti järele pole  vajadust olnud.

Siin on nüud küsimus selles, et sina arvad, et su lapse perearst ei tea, et laps on riskigrupis, kuna sina ei ole nende muredega perearsti juures käinud. Väga vale on tuletada midagi ainult enda teadmiste põhjal. See, et sina ei tea, ei tähenda veel kaugeltki, et su lapse perearst ei tea.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse perearst isegi vist ei tea, et laps on riskigrupis kuna lapsega on aastaid tegelenud ainult eriarst ja perearsti järele pole vajadust olnud.

Siin on nüud küsimus selles, et sina arvad, et su lapse perearst ei tea, et laps on riskigrupis, kuna sina ei ole nende muredega perearsti juures käinud. Väga vale on tuletada midagi ainult enda teadmiste põhjal. See, et sina ei tea, ei tähenda veel kaugeltki, et su lapse perearst ei tea.

Kui tulid vaktsiinid ja perearstid hakkasid riskigruppe vaktsineerima, ei teadnud perearst mu lapsest ööd ega mütsi. Sinu teooria kohaselt peaksin järeldama, et ta siiski teadis. Ok.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja, ei mingit riskigruppi siin pole. 3 doos kuna reisisme.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja, ei mingit riskigruppi siin pole. 3 doos kuna reisisme.

Uskumatu, ei oska midagi muud öelda.
On siis kindlasti sellisesse riiki vaja minna, kus tõhustusdoos nõutud?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, ei oska midagi muud öelda. On siis kindlasti sellisesse riiki vaja minna, kus tõhustusdoos nõutud?

Mis siin uskumatut on? Väga hea, et tehtud sai. Vahet pole, millistel põhjustel. 350 tuhat inimest on seda juba teinud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, ei oska midagi muud öelda. On siis kindlasti sellisesse riiki vaja minna, kus tõhustusdoos nõutud?

Mis siin uskumatut on? Väga hea, et tehtud sai. Vahet pole, millistel põhjustel. 350 tuhat inimest on seda juba teinud.

????????‍♀️????????‍♀️????

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

????????‍♀️????????‍♀️????

???

Pea ei võta?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea ei võta?

Pea ei võta mida? Ma olen küll põdemisejärgselt vaktsineeritud, kuid ometi ei saa ka mina aru suhtumisest, et vaktsineerida tuleb, vahet pole mis põhjusel, ja nii tore, et 350 tuhat inimest seda juba teinud on. Ei, vaktsineerida tasub ainult selle nimel, et kergemini põdeda ja üldist nakatumisfooni madalana hoida! See “vahet pole, mis põhjusel” on ikka väga loll lähenemine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “vahet pole, mis põhjusel” on ikka väga loll lähenemine.

Kui vaktsiinipass ei kehti, ju siis on vaja teha.

Maltal kehtib üldse ainult 3 kuud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “vahet pole, mis põhjusel” on ikka väga loll lähenemine.

Kui vaktsiinipass ei kehti, ju siis on vaja teha.

Maltal kehtib üldse ainult 3 kuud.

Mis puutub siia Malta? Me elame Eestis. Kui Maltale tahad minna, siis kehtib su Eestis väljastatud vaktsiinipass endiselt 9 kuud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puutub siia Malta? Me elame Eestis. Kui Maltale tahad minna, siis kehtib su Eestis väljastatud vaktsiinipass endiselt 9 kuud.

Napakas oled või? 3 kuud kehtib. Peale kolmandat doodi 9 kuud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puutub siia Malta? Me elame Eestis. Kui Maltale tahad minna, siis kehtib su Eestis väljastatud vaktsiinipass endiselt 9 kuud.

Napakas oled või? 3 kuud kehtib. Peale kolmandat doodi 9 kuud.

Sa ei saa ikka aru, et Malta ei saa Eesti (ega ühegi teise riigi) vaktsiinipassi kehtivuse üle otsustada?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, veel: seda delfi artiklit ei ole mõtet siia linkida, Reisidiilid tegi pealiskaudusest vea, delfi tiražeeris seda ilma süvenemata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, veel: seda delfi artiklit ei ole mõtet siia linkida, Reisidiilid tegi pealiskaudusest vea, delfi tiražeeris seda ilma süvenemata.

https://www.covidpasscertificate.com/malta-vaccine-certificate/

 

Ehk see on fake?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ikka aru, et Malta ei saa Eesti (ega ühegi teise riigi) vaktsiinipassi kehtivuse üle otsustada?

Ehk kui Eestis kehtib 9 kuud, siis Malta peab järgima Eesti reegleid? Lõid pea ära?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, veel: seda delfi artiklit ei ole mõtet siia linkida, Reisidiilid tegi pealiskaudusest vea, delfi tiražeeris seda ilma süvenemata.

https://www.covidpasscertificate.com/malta-vaccine-certificate/

Ehk see on fake?

Saad sealt täpse koha panna, kus on kirjas midagi teiste riikide passide kohta?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ikka aru, et Malta ei saa Eesti (ega ühegi teise riigi) vaktsiinipassi kehtivuse üle otsustada?

Ehk kui Eestis kehtib 9 kuud, siis Malta peab järgima Eesti reegleid? Lõid pea ära?

Nii kaua kui Malta on Euroopa Liidu liige, peavad nad järgima EU-üleseid reegleid, millega nad ise nõustunud on. Siseriikliku kehtivuse vähendamise osas neid keelata ei saa, ainult noomida, ja seda on EU juba teinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “vahet pole, mis põhjusel” on ikka väga loll lähenemine.

Kui vaktsiinipass ei kehti, ju siis on vaja teha.

Maltal kehtib üldse ainult 3 kuud.

Mis puutub siia Malta? Me elame Eestis. Kui Maltale tahad minna, siis kehtib su Eestis väljastatud vaktsiinipass endiselt 9 kuud.

Sinu passi kehtivus Eestis ei huvita Maltat.

Üldiselt tundub, et Malta on lolliks läinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )