Esileht Ajaviite- ja muud jutud 3 euri kohvi eest

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Teema: 3 euri kohvi eest

Postitas:
Kägu

Kas see on ok või ülehinnatud, kui juua seda kohvikus?
Kuidas te mõtlete? Kas ostate kohvi või ostate emotsiooni? Emotsiooniks on siis kohviku külastus, valmistamine, serveerimine, õhkkond. Ja muidugi kohv. Või mõtlete et 3e eest saaks kodus mitu kannu kohvi teha.

+16
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Istu kodus siis ja joo kohvi kolme euro eest

+1
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pariisis on kohv sellise hinnaga: kuni 4 oli äkki?

Meil on 3 ilmselgelt liig.

+21
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

3 on täiesti normaalne. Kindlasti on ka odavamaid ja kindlasti leidub ka kallimaid, ma usun, et 3 on selline keskmine.

+1
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohvikus, kus ma iga nädal käin klubilisel üritusel, on cappuccino 2 €. Seal ma ikka tellin, sest mul kodus sellist kohvimasinat, millega cappuccinot teha, pole. Kui oleks, siis ilmselt telliks harvem. Mina ostan siiski kohvi, mitte emotsiooni.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elusees ei ostaks sellise hinnaga.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kolme euro eest saad terve paki kohvi osta.

+17
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osta koju espressomasin. Keegi ei sunni ju jooma.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks nii palju saab küsida, kui palju ollakse nõus maksma. Minu jaoks on 3 proportsioonidest väljas. Eriti, kui rääkida topsikohvidest, mida kaasa haaratakse. Selver pakub siin head konkurentsi. Baltijaamas on nii circle-k kui r-kiosk ja mina siban Selverisse, et poole odavam kohvilaks veeni saada, kvaliteet ja teenindus on sama – normaalne masin teeb ja iseteenindus. Miks ma peaksin rohkem maksma?

Kui on kohvik, atmosfäär, teenindaja valmistab, on erinevad valikud jne, siis võib 3 olla õigustatud, sest kõik see kupatus tahab üleval pidamist.

+20
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on 3 ilmselgelt liig.

Oled kindel, et seal “pariisis” on kinnisvara rent siis nii kallis?

Ilmselt kohvipuru, masin ja elekter on sama hinnaga. Vaevalt, et ka kohvitädi seal 5000 palka saab.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik ju oleneb. Kui suur tass head(ja veidi erilisemat) kohvi kuskil hubases kohvikus, siis võib ka 3 euri maksta. Igapäevaselt ei käiks, aga sõbrannaga võiks aeg-ajalt sellises kohas istuda küll. Pisikene tass tavalist kohvi kuskil suvalises keskuse kohvikus ei oleks 3 euri väärt. Topsikohvi ma tavaliselt ei tarbi, kodus ja tööl masin olemas ja nii suurt vajadust kohvi järgi ei ole, et peaks topsikohvi ostma. Selle eest veel 3 euri oleks ilmselgelt palju.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt kohvipuru, masin ja elekter on sama hinnaga. Vaevalt, et ka kohvitädi seal 5000 palka saab

5000 ei saa. Aga ka mitte 800 nt.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neid lolle leidub ma arvan igale poole, kes isegi 4€ eest  tassi kohvi ostavad. Põhiline, et valikut poleks. Muidu ostavad igal juhul odavamat rüübet.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Viimati sain Kuressaares ühes kohvikus tassi kohvi 4 euroga – ma loll ei tulnud selle peale, et enne hinda küsida. Täiesti tavaline kohv oli. Kui arvestada, et kohvitassi omahind on paarikümne sendi ringis, siis muidugi on jabur nii 3 kui ka 4 eurot.

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui arvestada, et kohvitassi oma hind on paarikümne sendi ringis, siis muidugi on jabur nii 3 kui ka 4 eurot.

kui sa nüüd omahinnast räägid, siis kuidas su paarkümmend senti kujuneb? arvestad ainult tooraine hinda? võttes arvesse sisseseade, rendi, tööjõukulud ja kaasnevad riigimaksud, siis ei saa küll tassi kohvi omahind 20 s olla.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tegelikult on asi kohvitassi- ja palkadevahelises proportsioonis. Mina elan Eestist kaugel, kohv ja väljas söömine on sama kallis kui Eestis, aga palka saan peaaegu viis korda rohkem kui Eestis sain.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Baltijaamas on nii circle-k kui r-kiosk ja mina siban Selverisse, et poole odavam kohvilaks veeni saada, kvaliteet ja teenindus on sama – normaalne masin teeb ja iseteenindus.

kui palju siis selveris kohv maksab?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Baltijaamas on nii circle-k kui r-kiosk ja mina siban Selverisse, et poole odavam kohvilaks veeni saada, kvaliteet ja teenindus on sama – normaalne masin teeb ja iseteenindus.

Mälu lühike, sest ma võtan saiakeste ka, aga alla kahe euro. Oli see 1.48 või 1.78, mälu on lünkas.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu
  1. Tegelikult on asi kohvitassi- ja palkadevahelises proportsioonis. Mina elan Eestist kaugel, kohv ja väljas söömine on sama kallis kui Eestis, aga palka saan peaaegu viis korda rohkem kui Eestis sain.

Väga põhjalik ja faktidel põhinev kommentaar. Mina näed elan Eestis ja jõuan siinse palgagagi kohvikust kohvi osta aga ma ei tee seda sest mul pole vaja kellelegi seda tõestada, et ma teenin hästi ja jõuan väljas süüa ja juua. Eestis on väljas toitumine põhjendatud vaid hädavajadusest. Ajaveetmisena on küll jabur oma aeg kohvikus istudes surnuks lüüa.

+5
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mälu lühike, sest ma võtan saiakeste ka, aga alla kahe euro. Oli see 1.48 või 1.78, mälu on lünkas.

siis ei ole ju märkimisväärselt odavam kui circle k-st ostes. seal on 500 ml 2,70. väheusutav, et selveris tops üle 250 ml on.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selverist küll kohvi ei osta, siis võin tõesti juba kodust kohvi kaasa võtta, mul on ka espressomasin olemas ja head oad. 3 eurot maksan pidevalt, sest viimasel ajal juba ongi enamuses kohvikutes ja restoranides selline hind. Kohv ise seda küll väärt ei ole, maksan õhkkonna ja mõnusa istumisvõimaluse eest. Ega kodus ei jõua ka ju kogu aeg istuda, inimene vajab vaheldust.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah kallis. Tavaliste palkadega vaadates. Teatavasti eesti keskmist enamus ei saa. Tavalist pisitassi tavalise kohviga ei ostaks. Vahel harva, korra paari kuu tagant ehk ostan toidukohad, kus seltskonnaga aega veedan. Aga see peab olema suur tass lattet vms.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõned korrad aastas ostan. Mitte, et ma ülejäänud aja end piiraks, vaid lihtsalt ei sattu tihedamini kohvikutesse. Hind mind endast välja ei vii, sest kodus puuduvad võimalused lihtsalt ja kiirelt hea kohvi tegemiseks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selverist küll kohvi ei osta, siis võin tõesti juba kodust kohvi kaasa võtta, mul on ka espressomasin olemas

Ma tuuseldan rongidega mööda ilma ja teen ümberistumisi baltijaamas, et ka parema tahtmise korral ei saa kodust võtta kaasa, seega selver on hea alternatiiv vahepeal tankida 😊

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pean tegema tunni aega parajaks. Läheks kohvikusse. Olen nüüd paar nädalat aega parajaks teinudki, aga nii jätkata seda kohvikus, muutub kulukaks. Nii tundub mulle. Emotsioon oli see vast esimene nädal. Nüüd on see juba nagu rutiin.
Aga kohvikud muretsevad klientide nappuse pärast. Ja soovivad koguni riigilt toetust et koroonakriisis ellu jääda. Kliente napib. Muidugi napib kui kohvik ja kohv on nagu sündmus mida endale lubada.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on arvamus, et inimene, kes kirjutab 3 euri, sellist hinda ei raatsi maksta.

0
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga põhjalik ja faktidel põhinev kommentaar. Mina näed elan Eestis ja jõuan siinse palgagagi kohvikust kohvi osta aga ma ei tee seda sest mul pole vaja kellelegi seda tõestada, et ma teenin hästi ja jõuan väljas süüa ja juua

Alampalga saaja peab siis tassi kohvi ostmiseks tund aega töötama. See on proportsioonist väljas.

T eisest küljest vaadates saan 3 euroga terve päeva söögi, kui tahan väga kokkuhoidlikult elada.
Olin just 2 nädalat eneseisolatsioonis, 2x käisin poes, läks 70 eur. Ehk vähem kui 5 eur päev – aga ma ka laristasin.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on suht ükskõik, kui palju kohv kohvikus maksab, sest ma ei jooks seda seal tihemini, kui hind oleks 1.50. Head kohvi saab kodus teha ka ilma espressomasinata ja väljas kohvi joomine minu jaoks tähendab soovi nautida hetke. 3 euri ei ole minu ostu mõjutav kuidagi. 10eurise kohvi jätaks ostmata küll. Kui ma tahaks kohviku kohvi juua igapäevaselt, siis nuriseksin küll 🙂

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kolme euro eest saad terve paki kohvi osta.

Mina joon lattet ja selleks head ning sobilikud kohvipakid maksavad pigem 13-23 eurot kui 3 eurot. Kohvil ja kohvil on suur vahe! Ps. Valdavalt teen kohvi kodus, aga saan ka aru, miks kohv mitu eurot tass maksab.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal juhul olen muidu kooner ja eelistan kodus kohvi juua (kuigi kasutan kallimaid ubasid ja ega tassi hind pätis 10 senti ei tule).

Aga tõesti, emotsiooni eest olen ka mina valmis maksma. Reisidel niikuinii, aga nt kui satun mõne korra aastas Viljandisse, siis sealse Rohelise kohviku kohv (pluss kardemonisaiake) on lihtsalt nii “must be”, maksku palju maksab.

+9
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 3 euri kohvi eest