Esileht Ajaviite- ja muud jutud 3 euri kohvi eest

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 132 )

Teema: 3 euri kohvi eest

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib kohvikutes istuda ja sõbrannadega kohvitada ja pläkutada. Olen kindlasti tulevikus see valge baretiga vanaproua kohvikus oma sõbrannadega. Midagi peab elus olema ja ilma ei saa midagi. Muidugi peab koht normaalne olema aga praegu üldse on ebanormaalne olukord.

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah kallis. Tavaliste palkadega vaadates. Teatavasti eesti keskmist enamus ei saa. Tavalist pisitassi tavalise kohviga ei ostaks. Vahel harva, korra paari kuu tagant ehk ostan toidukohad, kus seltskonnaga aega veedan. Aga see peab olema suur tass lattet vms.

Vähe te siis palka saate kui 3 eur ulme tundub ?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kolme euro eest saad terve paki kohvi osta.

Millise kohvi saab 3 eur pakk ? Lahustuva ? Mul kodus käpaga masin ja selle jaoks ostan ube mille hind on 25-30 eur pakist. Ja väga mõnus kange ja siidine kohv tuleb, maitseelamus garanteeritud.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurb on lugeda, et inimesed iga oma liigutuse, söögipalukese ja kohvilonksu rahasse ümber arvestavad. Kas tõesti lähed kohvikusse ja avastades, et kohv maksab 3 eur tagurdad välja ja kukud kohvikuomanikku liigkasuvõtjaks tembeldama. Tee ise kohvik ja müü kohvi 50 sendiga – vaatame kaua su kohvik jalul püsib.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millise kohvi saab 3 eur pakk ? Lahustuva ? Mul kodus käpaga masin ja selle jaoks ostan ube mille hind on 25-30 eur pakist.

suvalise pauligi või luxuse poolekilose paki saab soodukaga kolme euro eest (no pigem nelja, aga see selleks).  sinu 30€ pakist (mis siis kilohind tuleb?) on ikka pigem nii kallis, et sellist kohvi ilmselt igast poest ei leia. 20€ kilo saab ikka täiesti korralikku uba juba.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tee ise kohvik ja müü kohvi 50 sendiga – vaatame kaua su kohvik jalul püsib.

Rapla Võiroosis oli sellise hinnaga kannukohv – vähemalt veel paar aastat tagasi. FB andmetel tegutseb siiani – hinnad ka väljas – soodsad! -, ise pole enam sinnakanti sattunud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Millise kohvi saab 3 eur pakk ? Lahustuva ? Mul kodus käpaga masin ja selle jaoks ostan ube mille hind on 25-30 eur pakist.

suvalise pauligi või luxuse poolekilose paki saab soodukaga kolme euro eest (no pigem nelja, aga see selleks). sinu 30€ pakist (mis siis kilohind tuleb?) on ikka pigem nii kallis, et sellist kohvi ilmselt igast poest ei leia. 20€ kilo saab ikka täiesti korralikku uba juba.

30 eur ongi kilohind. Ja ma päris nii kaugele ei läheks, et Pauligi või Luxuse filterkannu kohvi kohviks nimetaksin. Mine Selverisse normaalne kohviuba maksab keskmiselt 24 eur.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rapla Võiroosis oli sellise hinnaga kannukohv – vähemalt veel paar aastat tagasi. FB andmetel tegutseb siiani – hinnad ka väljas – soodsad! -, ise pole enam sinnakanti sattunud.

Kannukohv ei ole kohv. Paku mõnele itaallasele (olen ise sellist juhtumit kõrvalt näinud) – ta jääb arusaamatult jõllitama seda pruuni vett ja mõni julgem äkki küsib ka, et mis see on …

+1
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka tass teed on paljudes kohtades samas hinnas, st 3 eurot.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jõin täna teatris enne etendust 3-eurose kohvi. Hea oli, piisavalt kange.  Mõnikord ikka kannatab 3 eur tassi eest maksta, aga mitte iga päev.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel nõmedam kulutus kui kohvi eest maksmine on minu arust parkimistasud. Viska ulmesummasid lihtsalt sellele, kes on endale kuskilt mingi tühja krundi saanud kasutada. Eestis on mõnes kohas ikka parkimine jube kallis võrreldes muu maailmaga. Saaks aru, et parkimismaja on kallis ehitada, aga lihtsalt mingi tühi krunt, täielik röövimine. Täna käisin näiteks Stockmannis, unustasin kliendikaardi koju ja pidin alla tunnise käigu eest sinna kaubanduskeskusesse 3 eurot maksma. Mis mõttes nagu. Ma ostan, toon teile raha, teie koorite mind selle eest veel lisaks. Ei saanud ma selle raha eest mingit elamust (nagu kohvikus istumine võiks olla), meeldivat emotsiooni, mitte midagi ei saanud, minu jaoks ainult ärritust tekitav rahakulutus. Kui Vabaduse väljaku parklasse paned ja siis kohvikusse lähed, on pärast mingi 15 eurot arve, no täielik röövimine. Minu arust see kesklinnas sellise raha röövimine ei tule sealsetele äridele üldse kasuks, näiteks lõpetasin ühe väga hea iluteenindaja juures käimise, sest lihtsalt nii suur summa tuli parkimise eest lisaks maksta.

+9
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

suvalise pauligi või luxuse poolekilose paki saab soodukaga kolme euro eest (no pigem nelja, aga see selleks). sinu 30€ pakist (mis siis kilohind tuleb?) on ikka pigem nii kallis, et sellist kohvi ilmselt igast poest ei leia. 20€ kilo saab ikka täiesti korralikku uba juba.

30 eur ongi kilohind. Ja ma päris nii kaugele ei läheks, et Pauligi või Luxuse filterkannu kohvi kohviks nimetaksin. Mine Selverisse normaalne kohviuba maksab keskmiselt 24 eur.

Muidugi. Selver see ju kvaliteetkohvi müüja!

See on see jõukate inimeste usuküsimus. Kes mida usub. Loll saab kirikuski peksa. Normaalne kohv on ka 15€/kg. Ja tark inimene ostabki seda 3€/pakk soodukaga Presidentti või Jackobsi kohvi. Maitse on neil põhimõtteliselt sama. Aroom erinev ja kõik see on maitseküsimus. Pimetestis ma ei oleks küll veendunud, et see Selveri 30€/kg kohv võidaks.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

3 euri eest saab mõnikord tervelt poolekilose paki kohvi kätte, millest isegi suuremale kohvisõbrale jätkub mitmeks nädalaks.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna käisin näiteks Stockmannis, unustasin kliendikaardi koju ja pidin alla tunnise käigu eest sinna kaubanduskeskusesse 3 eurot maksma. Mis mõttes nagu. Ma ostan, toon teile raha, teie koorite mind selle eest veel lisaks. Ei saanud ma selle raha eest mingit elamust (nagu kohvikus istumine võiks olla), meeldivat emotsiooni, mitte midagi ei saanud, minu jaoks ainult ärritust tekitav rahakulutus. Kui Vabaduse väljaku parklasse paned ja siis kohvikusse lähed, on pärast mingi 15 eurot arve, no täielik röövimine.

kui stockmannis oleks tasuta või odavam parkimine, siis sa ei saaks seal üldse šoppamas käia. klientide jaoks ongi kliendikaardiga parkimine tasuta, kui sa selle koju unustad, siis on see sinu probleem.

ps. vabaduse väljaku parklas 15-eurose arve saamiseks peaksid sa üle nelja tunni kohvikus istuma.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui stockmannis oleks tasuta või odavam parkimine, siis sa ei saaks seal üldse šoppamas käia. klientide jaoks ongi kliendikaardiga parkimine tasuta, kui sa selle koju unustad, siis on see sinu probleem. ps. vabaduse väljaku parklas 15-eurose arve saamiseks peaksid sa üle nelja tunni kohvikus istuma.

Mis siis nüüd öelda tahtsid? Loomulikult on kõik minu probleem, et Tallinnas on parkimine ebaproportsionaalselt kallis.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui stockmannis oleks tasuta või odavam parkimine, siis sa ei saaks seal üldse šoppamas käia. klientide jaoks ongi kliendikaardiga parkimine tasuta, kui sa selle koju unustad, siis on see sinu probleem. ps. vabaduse väljaku parklas 15-eurose arve saamiseks peaksid sa üle nelja tunni kohvikus istuma.

Mis siis nüüd öelda tahtsid? Loomulikult on kõik minu probleem, et Tallinnas on parkimine ebaproportsionaalselt kallis.

tahtsin öelda seda, mida ma just ütlesin – poepidaja on andnud sulle võimaluse poes käies tasuta parkida. mida ta veel tegema peaks, et sulle meele järgi olla? kui parkimine oleks kõigile täiesti tasuta, siis ei saaks sa ju hoopiski parkida, sest hommikul sellesse piirkonda tööle minevad inimesed paneksid parkla õhtuni täis.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

siis ei ole ju märkimisväärselt odavam kui circle k-st ostes. seal on 500 ml 2,70. väheusutav, et selveris tops üle 250 ml on.

500 ml kohv??? Mis lake see veel olema peab, et selline kogus ära juua?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Isegi kui ma hädaga peaksin mingis sellises kohas sööma, siis kohvi seal küll võtta ei julgeks. Pudelivesi oleks kindlam.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine Selverisse normaalne kohviuba maksab keskmiselt 24 eur.

mul on väga kahju sulle seda öelda, aga selveris ei olegi nii kallist kohvi. kaubamaja valik jõuab nibin-nabin sinnakanti, aga no neil rikub selle ära partnerkaardi 5% soodustus.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu siiani kõige kallim kohv maksis 200EEK ehk siis umbes 12EUR praegu ja see oli jupp aega tagasi, praegu on see ilmselt juba 20 EUR.  Koht oli kahtlemata eriline, Veneetsias St. Markuse väljakul, kohv tõsi mitte, suhttavaline itaallaste kohv. Jõime emotsiooni pärast, sest siis polnud sellised reisid veel igaühele jõukohased ja meie isegi olime väga elevil, sest oli meie esimene reis nii kaugele. Õnneks mitte viimane, aga esimesed teatavasti püsivad kaua meeles.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen see, kes ostab pikalt kampaanias olnud Löfbergsi poolekilose ca 3€ kohvipaki. Mul on kohvile selline nõudmine, et ta peab kange olema. Ja kui ta on piisavalt kange, siis ma väga pirts ei ole – joon nagunii piimaga. Mida ma aga kohvikutes käies väga igatsen, on hea kannukohv. Või filterkohv, kuidas soovite. Espressomasina kohv ei tule elu sees nii ümar ja täidlane.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On jah kallis. Tavaliste palkadega vaadates. Teatavasti eesti keskmist enamus ei saa. Tavalist pisitassi tavalise kohviga ei ostaks. Vahel harva, korra paari kuu tagant ehk ostan toidukohad, kus seltskonnaga aega veedan. Aga see peab olema suur tass lattet vms.

Vähe te siis palka saate kui 3 eur ulme tundub ?

3 EUR iseenesest polegi ulme aga elus on ka palju-palju muid makse ja oste.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust see kesklinnas sellise raha röövimine ei tule sealsetele äridele üldse kasuks, näiteks lõpetasin ühe väga hea iluteenindaja juures käimise, sest lihtsalt nii suur summa tuli parkimise eest lisaks maksta

Tallinnas on selline toimiv asi nagu Pargi ja Reisi . Pargid oma auto ära ja sõidad ühistranspordiga kesklinna.Tasuta! Aga kujutan ette, et see on ilmselt mõne jaoks suur-suur probleem, sest ühistranspordil ei pruugi otse iluteenindaja butiigi ees peatust olla ja tuleb mõnisada meetrit jala käia. Ja no see ka ju, et ühistransporti kasutavad ainult asotsiaalid…

Mina ole see, kes ostab selle 3 eurise kohvipaki poest ja naudib korralikku kanget pätikohvi kuid olen valmis maksma ka 3 euri tassi eest, kui kohvi kõrvale saab veel mingi eriti hea koogi või saiakese. Seega kohvikuelamuse eest ei ole mul kahju maksta, sest niikuinii ei tee ma seda iga päev.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu siiani kõige kallim kohv maksis 200EEK ehk siis umbes 12EUR praegu ja see oli jupp aega tagasi, praegu on see ilmselt juba 20 EUR.  Koht oli kahtlemata eriline, Veneetsias St. Markuse väljakul, kohv tõsi mitte, suhttavaline itaallaste kohv. Jõime emotsiooni pärast, sest siis polnud sellised reisid veel igaühele jõukohased ja meie isegi olime väga elevil, sest oli meie esimene reis nii kaugele. Õnneks mitte viimane, aga esimesed teatavasti püsivad kaua meeles.

“Suhttavaline itaallaste kohv” on meie mõistes espresso. Sina said seal ilmselt turistidele suunatud “americanot”.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi kui ma hädaga peaksin mingis sellises kohas sööma, siis kohvi seal küll võtta ei julgeks. Pudelivesi oleks kindlam.

Paar aastat tagasi Portugalis oli (kohalikele mõeldud) kohvikus tass kohvi ja klaas veini samas hinnas – mõlemad 50 senti.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käin harva kusagil väljas söömas ja joomas, aga siis parimates kohtades ja hindu ma seal ei vaata. Pole aimugi, palju maksab tass kohvi, sest õhtu lõpetuseks maksan lihtsalt arve ära ega uuri, mida mingi konkreetne asi maksis.

Mul on kodus kõik parimal tasemel, üks paremaid espressomasinaid, parimad oad, mida Eestis osta saab. Teeme kodus ise väga hästi süüa. Ma ei käi väljas ennast tankimas (loe: söömas keskpärast toitu kõhu täitmise eesmärgil). Kui ma lähen välja sööma, soovin alati ka emotsiooni, õigemini see ongi primaarne ja kõhu täis saamine on väga teise- kui mitte kolmandajärguline.

Aga ma saan aru küll, et inimene, kes mingil põhjusel iga päev väljas kohvi joob, on hinnatundlikum.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohvikud ei meeldi kohe üldse ja alati ajab nutma, kui pean kuskile kohvikusse kohtumisele minema. Või mõne lapse koolilõpupeole vms. Ka kõige kuulsamatesse olen paraku sattunud ja noh – pole minu rida. See pole minu stiil ega maitse. Pokaalis salateid nautisin ma viimati, kui olin umbes 5-7 aastat vana, mis on ca 55 aastat tagasi. Kohvikus aga on pakkumisel peamiselt tainas, suhkur, besee, tainas, kreem, tainas, šokolaad, vanilje, suhkur, tainas, suhkur, kreem, tuhksuhkur, suhkur, kreem, tainas, suhkur, vahukoor, vanilje, suhkur, tainas, suhkur, šokolaad, glasuur, vahukoor, tainas, suhkur, vanilje, besee, šokolaad ja kreem, paremal juhul ka natuke jäätist, tsitrust või kardemoni või kohupiima (suhkruga) – väkk.

Kui ma välja sööma lähen, siis ma tahan nautida, saada erinevaid maitseid. SÜÜA midagi, mida ma kodus ei saa/tee ja tahan veini või viskit juua, mitte väikest sõrme kõverdades kohvi lonksata ja mingit närust koogikest näkitseda. Söön väljas sageli, paar korda nädalas kindlasti ja väldin kohvikuid nagu tuld. Kohvi aga armastan. Sõbrannadega ei pläkuta ka, me vestleme 🙂

Restoranides käies kohvi hinda ei vaata, enamasti on täiesti okei maitsed ka. 3 eurot…ma arvasin, et enamasti on need kallimad, aga pole ka vaadanud. Koguarvest moodustab see niikuinii nii väikese osa, et ei märkagi.

Bensukate papptopsikohvi ei osta eladeski, minu meelest on neil papi ja/või liimi maitse juures.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kolme euro eest saad terve paki kohvi osta.

Mina joon lattet ja selleks head ning sobilikud kohvipakid maksavad pigem 13-23 eurot kui 3 eurot. Kohvil ja kohvil on suur vahe! Ps. Valdavalt teen kohvi kodus, aga saan ka aru, miks kohv mitu eurot tass maksab.

Latte joomiseks ei ole üldse kohvi vaja, piisab ühest pakist piimast. (‘Latte’ – itaalia keeles ‘piim’).

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millise kohvi saab 3 eur pakk ? Lahustuva ?

Eesti nr. 1 supermarketi kohv ehk Paulig Presidentti, mis on osturallidel väga tihti publiku meelitamiseks 2.99, sest selle peale lendavad inimesed kindla peale kohale. Väljaspool kampaaniaid seda jah muidugi niisuguse hinnaga ei saa. Tean, kuna varustan ämma. Temavanuste ja vanemate seltskonnas on see sellise hea kohvi etalon. Ega ta iseenesest halb ei olegi, stabiilse kvaliteediga korralik filterkannu kohv, ja kuidagi on timmitud sobima eesti veidi vanemale publikule.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käin harva kusagil väljas söömas ja joomas, aga siis parimates kohtades ja hindu ma seal ei vaata. Pole aimugi, palju maksab tass kohvi, sest õhtu lõpetuseks maksan lihtsalt arve ära ega uuri, mida mingi konkreetne asi maksis.

Mul on kodus kõik parimal tasemel, üks paremaid espressomasinaid, parimad oad, mida Eestis osta saab. Teeme kodus ise väga hästi süüa. Ma ei käi väljas ennast tankimas (loe: söömas keskpärast toitu kõhu täitmise eesmärgil). Kui ma lähen välja sööma, soovin alati ka emotsiooni, õigemini see ongi primaarne ja kõhu täis saamine on väga teise- kui mitte kolmandajärguline.

Aga ma saan aru küll, et inimene, kes mingil põhjusel iga päev väljas kohvi joob, on hinnatundlikum.

Provotseerid, jah? Kui ei, siis oled sa küll üks albimaid inimesi kes siin kirjutanud on.

0
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 132 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 3 euri kohvi eest