Esileht Ajaviite- ja muud jutud 3 euri kohvi eest

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Teema: 3 euri kohvi eest

Postitas:
Kägu

Ja pole vaja kuu lopus krediidi peal elada, ammugi pangale liisinguid maksta.

Seda, et autot ei peaks liisima, räägivad ainult investeerimiskauged võhikud. Ükski rahaga majandada oskav inimene ei osta autot välja.

Vastupidi, ükski korralike investeeringutega inimene ei võta liisinguid. Selle asemel, et järelmakse ja liisinguid maksta, ostab tunduvalt soodsamalt oma asjad välja ja liisingu asemel suunab oma igakuise finantseeringu investeeringutesse.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Selle asemel, et järelmakse ja liisinguid maksta, ostab tunduvalt soodsamalt oma asjad välja ja liisingu asemel suunab oma igakuise finantseeringu investeeringutesse.

No näed-tuli ära!

Järelmakse tõesti ükski mõistlik inimene ei võta.

Liisingu intress on 2% aastas, investeeringu tulusus tavaliselt 10% ikka. Auto liisingusse võttes võidab igal aastal 8% võrreldes väljaostuga.

Majanduslikult mõtlev inimene investeerib selle raha, mitte ei topi auto alla kinni.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See staatuse ostmine laeb niimoodi suts kalliks maksma. Kasulikum on raha investeerida, rikkaks, targaks ja tegijaks saada, siis on staatust niisamagi piisavalt.

See on olemas/tehtud juba. Ega muidu ei saaks seda kõike endale lubada.

Aga miks sa siis ostma pead staatust. Ju ikka miskit puudu, mida vaja kompenseerida. Lubada saab ikka. Ega vilets palk takista kalleid asju armastamast/ostmast, selleks ju liisingud ja laenud, palju selliseid kel iga kuu lopus raha otsas, toiduks makaron ja pelmeenid, aga kaks luksusautot hoovis. Mis on see kulutatakse koheselt.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga miks sa siis ostma pead staatust. Ju ikka miskit puudu, mida vaja kompenseerida. Lubada saab ikka. Ega vilets palk takista kalleid asju armastamast/ostmast, selleks ju liisingud ja laenud, palju selliseid kel iga kuu lopus raha otsas, toiduks makaron ja pelmeenid, aga kaks luksusautot hoovis. Mis on see kulutatakse koheselt.

😀

Mida rikkam oled, seda paremini tahad elada. Ei saa viletsa sissetulekuga mingeid liisinguid ja laene, et hästi elada, tule mõistusele. Kaks luksusautot hoovis läheb maksma vähemalt 150 000.- mille liisingu saamiseks peavad nii mees kui naine saama  kumbki palka vähemalt 3500.-/neto. See ei ole küll Eestis vilets palk.

https://ekspress.delfi.ee/erid/staatuse-sumbolil-on-mitu-nagu?id=81258277

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle asemel, et järelmakse ja liisinguid maksta, ostab tunduvalt soodsamalt oma asjad välja ja liisingu asemel suunab oma igakuise finantseeringu investeeringutesse.

No näed-tuli ära!

Järelmakse tõesti ükski mõistlik inimene ei võta.

Liisingu intress on 2% aastas, investeeringu tulusus tavaliselt 10% ikka. Auto liisingusse võttes võidab igal aastal 8% võrreldes väljaostuga.

Majanduslikult mõtlev inimene investeerib selle raha, mitte ei topi auto alla kinni.

Selle kassiülikooli matemaatikaga rikkaks ei saa muidugi aga enam vähem võib ära elada, kui päris lolli investeeringut ei tee. Samas neid, kes lolle tehinguid ei tee on üldmassist 0,1% . Sellepärast on targal eestlasel mõtekam auto( mitte tutikas) kohe välja osta ja liisingmakse 2% investeerida. Investeeringu tulusus võib 10% olla aga ei pruugi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sellepärast on targal eestlasel mõtekam auto( mitte tutikas) kohe välja osta ja liisingmakse 2% investeerida. Investeeringu tulusus võib 10% olla aga ei pruugi.

Sa arvad, et Eesti rikkad, edukad ja targad ostavad oma autod kõik välja või? Arva uuesti. See 50 kuni 150 000.- teenib mujal palju paremat raha.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodus on korralik Jura masin juba aastaid olemas. Kahjuks selline, mis ei tee automaatselt piimaga jooke ja mina eraldi selle vahustajaga talitada ei viitsi. Lihtsam on hommikul tanklast läbi sõita ja tops kaasa haarata. Pole ma ühestki tanklast veel halba kohvi saanud.

Siis sul pole ju korralik masin kodus, kui ta piimaga jooke automaatselt ei tee.

Ma arvan, et sa pole ka sihtgrupp-kes hea kohviga harjunud, see ei võta bensuka kohvi suu sissegi, kui just väga häda pole.

Jama.  Masin on korralik, mis sellest et juba vanem. Ei näe põhjust uut koju hankida kui ülejäänud perele sobib. Olen saanud piisavavalt ka uutest ja moodsatest Jura masinatega tehtud kohvi ja ohoo efekti ei ole. Pealegi mulle meeldib see hommikune autosse kohvi ostmise rutiin.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodus on korralik Jura masin juba aastaid olemas. Kahjuks selline, mis ei tee automaatselt piimaga jooke ja mina eraldi selle vahustajaga talitada ei viitsi.

Lihtsam on hommikul tanklast läbi sõita ja tops kaasa haarata.

Mingid sooja piima joojad ei peaks minu arvates kohviteemades üldse sõna võtma.

Mida iganes.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀

Mida rikkam oled, seda paremini tahad elada. Ei saa viletsa sissetulekuga mingeid liisinguid ja laene, et hästi elada, tule mõistusele. Kaks luksusautot hoovis läheb maksma vähemalt 150 000.- mille liisingu saamiseks peavad nii mees kui naine saama kumbki palka vähemalt 3500.-/neto. See ei ole küll Eestis vilets palk.

https://ekspress.delfi.ee/erid/staatuse-sumbolil-on-mitu-nagu?id=81258277

Kes tahab, see saab. Mul on ka vaesemaid tuttavaid. Mees ehitaja eestis, naine lihtne kontorirott. On kuhjaga laene, liisingud, luksusautod. Samas kokkuhoidlikud, kokku hoiavad selle pealt, mida teistele ei saa demonstreerida ja proovivad ots-otsaga kokku tulla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On kuhjaga laene, liisingud, luksusautod.

Enamik naisi ei tea autodest midagi, pole ime, kui pead luksusautoks mingit suvalist läikivat pereautot.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

On kuhjaga laene, liisingud, luksusautod.

Enamik naisi ei tea autodest midagi, pole ime, kui pead luksusautoks mingit suvalist läikivat pereautot.

Tavalise, keskmist palka saava inimese arusaama kohaselt on luksusauto nt Toyota Avensis vms.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tavalise, keskmist palka saava inimese arusaama kohaselt on luksusauto nt Toyota Avensis vms.

😀 Päriselt? Mingid paarikümnetuhhised rahvaautod pole kindlasti luksautod. Alla 50 tuhande vast polegi olemas.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna just ostsin, 1.25 ja 300ml tops. Maitseb hästi, nagu Circle-K kohv umbes. Cappucinot ostsin. Kavatsen ka edaspidi osta. Tanklakohvisõber olen nagunii. Igapäevaselt haaran teele kaasa sealt midagi. Hinnaklass on suurel kohvil 2.70 midagi. Selveri kohviga mingit vahet ei näe, masin on ka samasugune.

Bensukate kohv on täielik solk. Kuidas saab keegi ütelda, et maitseb hästi? Iga kell maitseb hästi pigem kohviku kohv, kui bensukate lake. Ostke endale koju korralik Jura masin ning nautige korralikku kohvi.

Mul oli Jura masin, aga nii kui Chemexi kannu ostsin, ei taha ma mingit Jurat nähagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja pole vaja kuu lopus krediidi peal elada, ammugi pangale liisinguid maksta.

Seda, et autot ei peaks liisima, räägivad ainult investeerimiskauged võhikud. Ükski rahaga majandada oskav inimene ei osta autot välja.

Vastupidi, ükski korralike investeeringutega inimene ei võta liisinguid. Selle asemel, et järelmakse ja liisinguid maksta, ostab tunduvalt soodsamalt oma asjad välja ja liisingu asemel suunab oma igakuise finantseeringu investeeringutesse.

Loomulikult võtab. Homne raha on odav.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen lausa 4€ kohvi joonud, nt Tartus Cookbook kohvikus.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud 3 euri kohvi eest