Esileht Koolilaps 3.kl tasemetöö

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: 3.kl tasemetöö

Postitas:

Kuidas eesti keele tasemetöö lastel läks? Kas pidasid raskeks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 13:50; 16.05 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse ja ta sõbra arvates ei olnud raske, jõudsid ja oskasid kõik ülesanded ära teha. Iseasi kui hästi ja õigesti see õnnestus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ütles ka, et väga raske ei olnud. Olevat osanud. No eks saab näha. Mida just küsiti, seda ta eriti ei mäletanud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 13:50; 16.05 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulamise osa olevat selline kahtlane, et \”ei ole kindel, omaarust tegin õigesti, aga õpetaja luges segaselt\”.
aga muidu kiideti, et \”väga lihtne oli\”.
eks siis ole näha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsütles, et oli olnud oluliselt lihtsam kui nad ettevalmistusel harjutasid, aga eks näe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ütles, et kuulamise osa oli väga raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Poiss ütles, et väga kerge oli. Hinne 5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassis öeldi, et kui saate alla viie, siis võtab peajagu lühemaks ja ühest poisist lubas hakkliha teha, kui halb hinne tuleb. Saan aru, et õpetajale endale on keskmine hinne tähtis ja reputatsiooni on vaja hoida tööandja jakolleegide ees, aga lastele sedasi rääkida, on mu meelest julm. Mul poiss helistas ja küsis, et õpeteja ei tohi ju sedasi rääkida, et võtab mul pea jagu lühemaks, oli teine üsna kohkunud. Arvan, et minu laps tuleb siis täna koju lühemaks tehtuna, sest puudus palju haiguste tõttu ja ta unustab pidevalt punkte ja suuri algustähti. Hinnet ei teagi veel, õpetaja ei täitnud lubadust, et paneb hilja õhtul hinded e-kooli.Äkki peaks teda nüüd peajagu lühemaks tegema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Poiss ütles, et väga kerge oli. Hinne 5.[/tsitaat]

Kas juba teate siis hinnet??
Lapsele öeldi,et saavad alles järgmine nädal teada hinde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

68 ,ütles poiss just

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka hinne 5, 67 punkti, max oli 68 punkti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 59 punkti ja hinne 4. Laps ütles, et raske ei olnud aga ta on väga kiire, ilmselt ununesid paljud asjad ära. Kahjuks meie koolis vanematele tööd ei näidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli 60 punkti ja ka 4. Tööd nägin. Olidki lohakusvead. Jättis 2 korda täislausega vastamata, parandas ühes kohas hiljem ühe sõna ära, aga teisel jättis käände muutmata, kuulmisülesandes ilmselt laiendas vastust nii nagu tegelikult on, mitte nii nagu loeti jne.
Ma vaatasin seda tööd ja mõtlesin selle üle, et mida see töö mõõdab. Ilmselt tublidust ja hoolsust.
Ja hoolas mu laps ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viie sai. 63p. Sees olid ehedad lohakusvead. Raske ei olnud ja laps suhtus sellesse töösse hoopis kergemalt kui mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul laps sai ka 63p ja 5. Olin väga rahul, et tal läks hästi kuna ka suht tuulepea ja teeb lohakusevigu palju. Olevat olnud täiesti keskmine tasemetöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps sai 65 punkti ja hinne 5, enamik olidki viied saanud, sekka mõni 4, kesklinna kool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ka kartis, et see kuulamise osa võis vead sisse tuua. Aga sai maksimumi, 68 punkti:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai 4, veaks olid siis punktide puudumine lause lõpust ja korra ka suur algustäht lause algusest. Seega lohakas, aga muus osas korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps 3.kl tasemetöö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.