Esileht Koolilaps 3.klassi matem. tasemetöö

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: 3.klassi matem. tasemetöö

Postitas:

Kuidas lastele tundus? Kas siin ka algklasside õpetajaid? Kuidas Teie arvates töö raskusaste oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 21:03; 22.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ütles, et \”normaalne, arvan, et läks hästi\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ma kolmandas praegu tunde ei anna, aga nägin. Mõni ülesanne võttis küll pead vangutama. Nt rahaülesanne, kus tuli ostunimekirja alusel arvutada, sente ja kroone liita ning teisendada sendid kroonideks jne. Tugeva õpilase jaoks võis see ju lihtne olla, aga pisiasjad võivad ka punkte mõjutama hakata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise ma kolmandas praegu tunde ei anna, aga nägin. Mõni ülesanne võttis küll pead vangutama. Nt rahaülesanne, kus tuli ostunimekirja alusel arvutada, sente ja kroone liita ning teisendada sendid kroonideks jne. Tugeva õpilase jaoks võis see ju lihtne olla, aga pisiasjad võivad ka punkte mõjutama hakata…[/tsitaat]
kroone? ja mitte eurosid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülesanne oli ikka eurodes ja eurosentides. Ise ka 3.klassis tundi ei anna ja ka nägin tööd. Minu arvates oli ka see ülesanne üsna raske, sest olemasolev raha oli eurodes ja ostma hakati näit 3 kg jahu, kusjuures 1 kg maksis 59 senti jne. Nii osteti üsna palju kaupa.
Minu arvates oli ka üsna detailiderohke töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 21:03; 22.05 22:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus, et see ostunimekirjaga ülesanne oli kõige keerukam. Aga mind huvitab, mida kolleegid esimesest ülesandest ja selle sõnastusest arvavad? Kui esimene osa ülesandest käskis majadele puuduvad numbrid kirjutada ja teine osa õiged kirjad numbrita majadega ühendada, siis… Minu loogika ütleb, et kui laps on majadele numbrid peale kirjutanud, siis numbrita maju enam ei ole ju. Mul oligi õpilasi, kes kirjutasid numbrid ja jätsid kirjad ühendamata või siis vastupidi – numbreid ei kirjutanud, aga ühendasid ümbrikud õige majaga. Kuidas teistel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see ostuülesanne oli veidi üle võlli jah. Mitte üle mõistuse, aga süvenemist ja seega ka aega nõudev. Aega aga oli täpselt 45 minutut, ülesandeid 21, seega eriti pikalt ühe ülesande juures jokutada ei saanud.
Minu meelest oli selleaastane piltide kvaliteet jube kehv – rahasid pidi ikka üsna lähedalt silmitsema. Ja no see kaalu pilt- muuseumist või? Hiigelketas keset alust, samahästi oleks võinud seda spidomeetrit kaaluks pidada.
Lisaks veel sel ja järgmisel aastal see, et koolid hindavad lapsi erinevate hindamisjuhendite järgi. Seega on ülim alatus, kui jälle mingeid edetabeleid tegema hakatakse.
Kui pidevalt rõhutatakse, et igasse lapsesse tuleb individuaalselt suhtuda, siis vähemalt 3.klassis võiks küll sellised tööd olemata olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 23:05; 23.05 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ütles, et oli lihtsam kui eelmiste aastate tööd, mida ta kodus lahendas. Siit lugedes kõlab nagu õudukas… ja mata on kahjuks mu lapse kõige nõrgem aine – ei saa aru ning tulemus tuleb vaid visa töö ja mõnikord ka suure nutuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Laps ütles, et oli lihtsam kui eelmiste aastate tööd, mida ta kodus lahendas. Siit lugedes kõlab nagu õudukas… ja mata on kahjuks mu lapse kõige nõrgem aine – ei saa aru ning tulemus tuleb vaid visa töö ja mõnikord ka suure nutuga.[/tsitaat]

Eks lastele tundus seetõttu lihtne, et enamus ülesandeid olid sellised, kus tuli ainult ristiga õige vastus märkida. Kindlasti on lapsi, kes nii mõnegi risti tegid süvenemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 23:05; 23.05 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar ütles, et raske oli. Tal muidu matas hea pea, nii et ei oskagi midagi arvata. Reedeks pidid hinded teada saama, eks siis ole näha. Ma kõige rohkem kardan neid valikvastustega ülesandeid, siis tehakse neid ristikesi tihtipeale eriti mõtlemata …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu poiss teatas, et üks jube lahe ülesanne oli – ostunimekirja ülesanne:) võta siis kinni, mis kellele raske, mis põnev on. Sai muidugi viie kirja jälle, aga ta kaldub suures tuhinas hooletusvigu tegema, nii et see võib perspektiivis hindekaarti mõjutama hakata, mis ei peegelda muidugi aineteadmisi:) aga noh, poisi asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss sai 4. Üldist taset klassis ei tea. Teeb ka hooletusvigu ja kiirustab liialt. Oma arvutusi tavaliselt üle ei kontrolli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:17; 27.05 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu poiss sai maksimumpunktid ja ütles, et ei olnud raske, oli mingi lisaülesande veel ka jõudnud ära teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis punktidest alates 3 oli, ja mis 4 andis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar ütles, et oli lihtne, eriti tore oli olnud see poeskäigu ülesanne. Jõudis ka lisaülesande ära teha … aga tasemetöös sai 25 punti ja hindeks 3.
Saatuse irooniana sai ta samal päeval kooli poolt medali matemaatika olümpiaadi 1 koha eest… nii et päevad pole vennad 🙁

Eile oli juba ka eksamikeskuse kodulehel 3.klasside tasemetöö üleval. Vaatasime siis selle koos üle, et kust need vead siis tulid … no võttis ikka pead vangutama … Laps kipub liialt kiirustama ja sealt ka hooletusvead.

Kas keegi õpetajatest võiks kommenteerida seda esimest ülesannet maja numbrite ja kirjadega … milline oli siis õige lahendus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma sai 39 punkti ja sai nelja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 13:17; 27.05 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis punktidest alates 3 oli, ja mis 4 andis? [/tsitaat]

Mina tean, et 41 punkti oli \”viimane\” 5 (45 punkti maksimum).
Millal \”viimane\” 4, seda ei oska öelda kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Koolilaps 3.klassi matem. tasemetöö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.