Esileht Koolilaps 3.klassi tasemetööd

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: 3.klassi tasemetööd

Postitas:
Kägu

Eesti keele tasemetöö oli ära, matemaatika oma on ees. Kuidas teie lastele tundus selle aasta eesti keele tasemetöö? Minu laps ütles, et oli olnud lihtne, välja arvatud 1 ülesanne, mis oli tundunud trikikas. Kas kellegi laps on seletanud, mis see trikikam ülesanne oli?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps ei osanud ise midagi arvata, aga täna sai tulemuse teada – 45 punkti 53-st.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eesti keele tasemetöö oli ära, matemaatika oma on ees. Kuidas teie lastele tundus selle aasta eesti keele tasemetöö? Minu laps ütles, et oli olnud lihtne, välja arvatud 1 ülesanne, mis oli tundunud trikikas. Kas kellegi laps on seletanud, mis see trikikam ülesanne oli?

Täitsa huvitav, mis asi see trikikas oli. Mis valdkonna ülesanne? Kuulamine, lugemine, õigekiri? Mida laps ütles? Olin ise varem õpetaja ja tundus, et tasemetööd on vägagi mõistlikud, panevad küll tõesti vahel tähelepanu proovile. Trikikaid ei ole küll kunagi näinud, nüüd olen juba üle aasta koolist ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu poiss sai 50,5 punkti 53st. Tallinnas üks kesklinna kool.
Just küsisin, ütles, et polnud midagi rasket.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas just trikikas, pigem pidi tähelepanelik olema. Lapse jutust olen aru saanud, et kui töö oli keskelt lahti, siis terve vasak lk A4 oli lugemistekst ja see jätkus parempoolsel lehel. Teksti lõpus olid ülesanded, mis olid seotud loetud tekstiga. Nipikas võis olla see, et ühele küsimusele sai vastuse teksti viimasest lausest. (Kui laps teksti lõppu lugemisega jõuab, siis viimase lause laseb lihtsalt silmadega üle ja juba on mõte mujal, et saaks lahendama hakata. On kärsitu, ei süvene viimasesse lausesse). Sama parempoolse lehekülje allääres oli palutud esitada 3 küsimust, mis polnud seotud selle tekstiga. Paljud nende klassist ei pannud seda tähele ja tegid küsimused just loetud teksti kohta. Päris viimase lk ülesandega oli nii, et lapsed olid määranud häälikupikkused, aga osa ei pannud tähele, et oli vaja ka lauselõpumärgid panna. Maakool 50 punkti 53st.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siis saab kui laps ei tee tasemetööd ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis siis saab kui laps ei tee tasemetööd ära

Mitte midagi. Selle eest ei panda isegi hinnet. Aga tasub uurida, mis põhjusel tasemetöö ebaõnnestus ja vajadusel otsida eraõpetaja, kes edaspidi järjele aitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps ei osanud ise midagi arvata, aga täna sai tulemuse teada – 45 punkti 53-st.

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu laps ütles ka, et nende klassist enamus ei pannud tähele, et lõpumärgid tuleb ka panna. Muidu tundus, et olid lihtsad kuna koolis nad midagi kordasid aga kodus ei teinud mu laps küll kordagi ühtegi õpikut lahti ja mõlemas aines jäi mõni punkt maksimumist puudu.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Koolilaps 3.klassi tasemetööd