Esileht Koolilaps 3.klassi tasemetööd

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: 3.klassi tasemetööd

Postitas:

Eesti keele tasemetöö oli ära, matemaatika oma on ees. Kuidas teie lastele tundus selle aasta eesti keele tasemetöö? Minu laps ütles, et oli olnud lihtne, välja arvatud 1 ülesanne, mis oli tundunud trikikas. Kas kellegi laps on seletanud, mis see trikikam ülesanne oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei osanud ise midagi arvata, aga täna sai tulemuse teada – 45 punkti 53-st.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 14:49; 22.05 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti keele tasemetöö oli ära, matemaatika oma on ees. Kuidas teie lastele tundus selle aasta eesti keele tasemetöö? Minu laps ütles, et oli olnud lihtne, välja arvatud 1 ülesanne, mis oli tundunud trikikas. Kas kellegi laps on seletanud, mis see trikikam ülesanne oli?

Täitsa huvitav, mis asi see trikikas oli. Mis valdkonna ülesanne? Kuulamine, lugemine, õigekiri? Mida laps ütles? Olin ise varem õpetaja ja tundus, et tasemetööd on vägagi mõistlikud, panevad küll tõesti vahel tähelepanu proovile. Trikikaid ei ole küll kunagi näinud, nüüd olen juba üle aasta koolist ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu poiss sai 50,5 punkti 53st. Tallinnas üks kesklinna kool.
Just küsisin, ütles, et polnud midagi rasket.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas just trikikas, pigem pidi tähelepanelik olema. Lapse jutust olen aru saanud, et kui töö oli keskelt lahti, siis terve vasak lk A4 oli lugemistekst ja see jätkus parempoolsel lehel. Teksti lõpus olid ülesanded, mis olid seotud loetud tekstiga. Nipikas võis olla see, et ühele küsimusele sai vastuse teksti viimasest lausest. (Kui laps teksti lõppu lugemisega jõuab, siis viimase lause laseb lihtsalt silmadega üle ja juba on mõte mujal, et saaks lahendama hakata. On kärsitu, ei süvene viimasesse lausesse). Sama parempoolse lehekülje allääres oli palutud esitada 3 küsimust, mis polnud seotud selle tekstiga. Paljud nende klassist ei pannud seda tähele ja tegid küsimused just loetud teksti kohta. Päris viimase lk ülesandega oli nii, et lapsed olid määranud häälikupikkused, aga osa ei pannud tähele, et oli vaja ka lauselõpumärgid panna. Maakool 50 punkti 53st.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 08:58; 23.05 08:53; 24.05 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis saab kui laps ei tee tasemetööd ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis saab kui laps ei tee tasemetööd ära

Mitte midagi. Selle eest ei panda isegi hinnet. Aga tasub uurida, mis põhjusel tasemetöö ebaõnnestus ja vajadusel otsida eraõpetaja, kes edaspidi järjele aitab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 08:19; 06.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps ei osanud ise midagi arvata, aga täna sai tulemuse teada – 45 punkti 53-st.

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps ütles ka, et nende klassist enamus ei pannud tähele, et lõpumärgid tuleb ka panna. Muidu tundus, et olid lihtsad kuna koolis nad midagi kordasid aga kodus ei teinud mu laps küll kordagi ühtegi õpikut lahti ja mõlemas aines jäi mõni punkt maksimumist puudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 07:59; 22.05 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie lastel matemaatika tasemetöö läks?
Meil küll väike nö maakool, aga tulemused olid päris masendavad.
Minu laps sai 40-st 30 ja parim oli 31 punkti :O Oli ka neid, kes nö läbi kukkusid.
Õpetaja küll ütles, et see aasta oli ka raske olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai 37 punkti 40-st.
Neli last nende klassist olevat saanud maksimumpunktid. Halvasti läks ühel lapsel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.05 14:49; 22.05 16:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps sai 39 punkti 40-st. Sain aru, et u 2/3 klassist tegi väga heale tulemusele (seal 36-40 punkti vahemikus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai 38 40-st. Kindlasti lohakusvead, ta ei oska ühtegi tööd ilma teha ????. Õpetaja oli neile nö hinnetesse pannud ja siis enamus klassist oli 4-5 saanud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 07:59; 22.05 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai matemaatikast 39 punkti. Selle klassi lastest keegi maksimumpunkte ei saanud, üks kukkus läbi. Teises klassis oli parim tulemus 36.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 08:58; 23.05 08:53; 24.05 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline kool. Laps ütles et eesti keel oli lihtne ja matemaatika ülilihtne. Eesti keeles 37 p, matemaatikas unustas kuhugi + märgi panemata ja 39 p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi hindeid ei panda eesti keele tasemetöö eest, siis meie lapsele öeldi, et punktid 48-53 annavad “5”. Mis hinne 37 punktile vastab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 08:58; 23.05 08:53; 24.05 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

70% ehk hindeks 3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:20; 24.05 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi hindeid ei panda eesti keele tasemetöö eest, siis meie lapsele öeldi, et punktid 48-53 annavad “5”. Mis hinne 37 punktile vastab?

70% ehk hindeks 3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 11:20; 24.05 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne aga sai 37 punkti 53st? Ju ikka polnud lihtne.

Tavaline kool. Laps ütles et eesti keel oli lihtne ja matemaatika ülilihtne. Eesti keeles 37 p, matemaatikas unustas kuhugi + märgi panemata ja 39 p.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 15:49; 26.05 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mata 26p ehk “3” vead: mingi + ülesanne ja ristküliku ümbermõõt.
Eesti k 44 p ehk “4”. Vead: suur algustäht ja punktid lausete lõpus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 15:49; 26.05 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps sai matemaatikast 39 punkti. Selle klassi lastest keegi maksimumpunkte ei saanud, üks kukkus läbi. Teises klassis oli parim tulemus 36.

Mida tähendab tasemetöös läbikukkumine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tegi õpetaja lastele enne selle aasta tasemetööd ka eelmiste aastate omad, 2016-2018.
Mu laps ütles, et eesti keele omad olid varem kergemad. Meil pandi hinded ja eesti keele oma oli 4 (48 punkti) ja matemaatika oli 5 (39 punkti, klassi parim tulemus).

Meil oli eesti keeles 48,5 punkti vaja, et 5 oleks. Huvitav, et igal õpetajal on omad piirid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kas te kõik räägite siin ikka riiklikest tasemetöödest? mõned kirjutavad, et maksimum oli 40, teistel aga 53 punkti? pole ju ka reaalne, et klassi parim tulemus on 31 p. või et töö oli nii lihtne, aga ometi sai kolme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kas te kõik räägite siin ikka riiklikest tasemetöödest? mõned kirjutavad, et maksimum oli 40, teistel aga 53 punkti? pole ju ka reaalne, et klassi parim tulemus on 31 p. või et töö oli nii lihtne, aga ometi sai kolme?

Matemaatikas oli maksimum 40, eesti keeles 53.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 08:19; 06.06 17:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Koolilaps 3.klassi tasemetööd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.