Esileht Koroonaviirus COVID-19 3.koroonasüsti kõrvalmõjud?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: 3.koroonasüsti kõrvalmõjud?

Postitas:
Kägu

Millised kõrvalmõjud kellegil on olnud?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna koroonat ei süstita, ei saa ka mõju olla. Kui süstitaks, jääd haigeks.

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma tähti ei hakka närima, nagu eelmine vastaja… Mitte midagi ei olnud. Paaril kolleegil oli palavik, kuid mul polnud seekord isegi käsi õrnalt valus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed kaks olid AZ, kolmanda tegin nüüd Pfizeri. Paar päeva oli süstikoht valus ja ühel päeval ka lümfisõlmed kaenla all valusad ja suurenenud. Muud ei midagi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süstimiskoht oli valus, muud midagi. Enne AZ, nüüd Pfizer.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte midagi peale väsimuse õhtul peale süsti. Samamoodi esimeste süstide puhul. Mehel polnud ka midagi, vanematel ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised kõrvalmõjud kellegil on olnud?

Pool päeva polnud midagi, 12 tundi peale süsti oli selline külmetuse tunne, võtsin valuvaigisti ja kerisin magama. Hommikuks oli kõik korras. Käsi oli natuke valus veel paar päeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainuke sümptom oli see, et süstekoht oli pool päeva valus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millised kõrvalmõjud kellegil on olnud?

Mitte mingeid kõrvalnähte. Kaks esimest sama vaktsiin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enne AZ, nüüd moderna. Süstekoht valus. Väsimus, halb enesetunne, aga see on mul nii tavaline juba 6 kuud või aasta, 2 aastat+ Niiet ei oska hinnata millest. Tegelikult ma nii lootsin, et süst lööb palaviku üles. Siis oleks saanud lihtsalt võtta 1-2 päeva ja olla haige. Esimese süsti järel sain, nii hea oli 😀  Magada ja pikutada, terve päeva. Aga kuna palavikku polnud, siis lihtsalt vait olla ja edasi lasta, mis siis, et enesetunne s*** mis s***

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed AZ, kolmandaks valisin Moderna. Mees samuti. Temal polnud üldse midagi, minul oli terve käsi valus 2 päeva, liigutada ka valus. Ja järgmisel päeval suur väsimus. Ainult lamasin. Ülejärgmiseks päevaks väsimus möödus, enesetunne ok. Arvestasin hullemaga, tore, et nii lihtsalt läks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süsti saaja peab endale aru andma, et see vaktsiin ei kaitse haigestumise eest. Kõik oma tervise heaks tehtavad teod tuleb ära teha ja kui ei taha haigestuda tuleb vältida kontakte. Vaktsiini kõrvalmõju on see, et ta ei ole vaktsiin. Ei kaitse ennast ega kaitse teisi. Parimal juhul on inimene haigestumise korral kergemalt haige. Ja tuleb arvestada ka, et vaktsiin teeb inimese GMO-ks ehk geneetiliselt muundatud organismiks. Kuidas geenid edasi käituvad, seda ka keegi ei tea, eks aeg näitab. Nii et kõrvalmõjud võivad selguda aastate pärast.

+5
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Süsti saaja peab endale aru andma, et see vaktsiin ei kaitse haigestumise eest. Kõik oma tervise heaks tehtavad teod tuleb ära teha ja kui ei taha haigestuda tuleb vältida kontakte. Vaktsiini kõrvalmõju on see, et ta ei ole vaktsiin. Ei kaitse ennast ega kaitse teisi. Parimal juhul on inimene haigestumise korral kergemalt haige. Ja tuleb arvestada ka, et vaktsiin teeb inimese GMO-ks ehk geneetiliselt muundatud organismiks. Kuidas geenid edasi käituvad, seda ka keegi ei tea, eks aeg näitab. Nii et kõrvalmõjud võivad selguda aastate pärast.

Järgmine keeniusest keenitehnoloog, kes võiks oma teadmiste jagamisega püsida omasuguste foorumites.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 esimest süsti olid AZ, siis oli uimasus paar päeva, aga tööl sai ikka käia. Süstlakoht oli valus. Nüüd oli 3. süst Pfizer ja mitte midagi polnud häda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süsti saaja peab endale aru andma, et see vaktsiin ei kaitse haigestumise eest. Kõik oma tervise heaks tehtavad teod tuleb ära teha ja kui ei taha haigestuda tuleb vältida kontakte. Vaktsiini kõrvalmõju on see, et ta ei ole vaktsiin. Ei kaitse ennast ega kaitse teisi. Parimal juhul on inimene haigestumise korral kergemalt haige. Ja tuleb arvestada ka, et vaktsiin teeb inimese GMO-ks ehk geneetiliselt muundatud organismiks. Kuidas geenid edasi käituvad, seda ka keegi ei tea, eks aeg näitab. Nii et kõrvalmõjud võivad selguda aastate pärast.

Seltsimees hobiteadlast oleme nõus tundide viisi kuulama ????

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Süsti saaja peab endale aru andma, et see vaktsiin ei kaitse haigestumise eest. Kõik oma tervise heaks tehtavad teod tuleb ära teha ja kui ei taha haigestuda tuleb vältida kontakte. Vaktsiini kõrvalmõju on see, et ta ei ole vaktsiin. Ei kaitse ennast ega kaitse teisi. Parimal juhul on inimene haigestumise korral kergemalt haige. Ja tuleb arvestada ka, et vaktsiin teeb inimese GMO-ks ehk geneetiliselt muundatud organismiks. Kuidas geenid edasi käituvad, seda ka keegi ei tea, eks aeg näitab. Nii et kõrvalmõjud võivad selguda aastate pärast.

Ära targuta! Keegi ei küsinud üldse seda.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

Daamid ja härrad, meil on majas noor tõusuteel koomik! Ma ei näe läbi naerupisarate hästi ekraanigi nüüd.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

Daamid ja härrad, meil on majas noor tõusuteel koomik! Ma ei näe läbi naerupisarate hästi ekraanigi nüüd.

Puhka jalga nüüd!

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

Äkki on lihtsalt raseerimata piirkond ja ei olegi saba?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

huvitav mul täpselt samad süstid aga saba pooldus hoopis kaheharuliseks, nüüd saan korraga mõlemale poole liputada.

https://www.youtube.com/watch?v=oSJZjBC-Dd8

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

huvitav mul täpselt samad süstid aga saba pooldus hoopis kaheharuliseks, nüüd saan korraga mõlemale poole liputada.

https://www.youtube.com/watch?v=oSJZjBC-Dd8

Ma ei suuda enam, andke juba neile inimestele mingid huumoripreemiad!!!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda enam, andke juba neile inimestele mingid huumoripreemiad!!!

Ei saa, kõik preemiad on juba ette broneeritud sellele käole, kes aeg-ajale perekoolis teemades kraaksatab, et “ikka õlg alla” ning tõenäoliselt teeb ka neid toredaid hästiväganaljakaid paroodiaid Luttarist ja Jöllerist (ohmaivõi, kuidas ta küll nii naljakalt neid nimesid moonutas) ning anaaltapist. Kõik auhinnad, nii I, II kui III koht on lähiaastateks kõigis kategooriates just sellele käole kinni pandud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda enam, andke juba neile inimestele mingid huumoripreemiad!!!

Ei saa, kõik preemiad on juba ette broneeritud sellele käole, kes aeg-ajale perekoolis teemades kraaksatab, et “ikka õlg alla” ning tõenäoliselt teeb ka neid toredaid hästiväganaljakaid paroodiaid Luttarist ja Jöllerist (ohmaivõi, kuidas ta küll nii naljakalt neid nimesid moonutas) ning anaaltapist. Kõik auhinnad, nii I, II kui III koht on lähiaastateks kõigis kategooriates just sellele käole kinni pandud.

Kui järele mõelda, siis 5G, magneti ja saba naljad algasid kronoogiliselt siiski varem, seda koolkonda tuleks kõigepealt tunnustada, nad on selle oma visaduse ja töökusega ausalt välja teeninud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui järele mõelda, siis 5G, magneti ja saba naljad algasid kronoogiliselt siiski varem, seda koolkonda tuleks kõigepealt tunnustada, nad on selle oma visaduse ja töökusega ausalt välja teeninud.

Need pole originaalnaljad, pole perekoolis sündinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui järele mõelda, siis 5G, magneti ja saba naljad algasid kronoogiliselt siiski varem, seda koolkonda tuleks kõigepealt tunnustada, nad on selle oma visaduse ja töökusega ausalt välja teeninud.

Need pole originaalnaljad, pole perekoolis sündinud.

Seda tuhmim on neid järgi korrutada.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Seda tuhmim on neid järgi korrutada.

Jutt oli naljaauhindade jagamisest, mitte sellest, mida on tuhm või tuhmim teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpuks kasvas saba taha. Pidi kõigest 3 doosi Pfizerit saama.

huvitav mul täpselt samad süstid aga saba pooldus hoopis kaheharuliseks, nüüd saan korraga mõlemale poole liputada.

https://www.youtube.com/watch?v=oSJZjBC-Dd8

Nii hea parme ja sääski peksta. Ma senini ei saa oma vaktsiiniga saadud kiipe kasutada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 3.koroonasüsti kõrvalmõjud?