Esileht Koolilaps 3 korruseline narivoodi ,kogemused ?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 3 korruseline narivoodi ,kogemused ?

Postitas:

Kellel kogemusi 3 korruselise narivoodiga
eriti ootaks neilt kogemusi kelle lastel olnud selline voodi
tahaks enda lastele tellida poistele 3 korruseline narivoodi
madratsitele mõõtudega 90x200cm
mis on plussid?
mis on miinused?
mis vanuseni seda kasutada sobib?
Ennem kui telling uuriks kogemusi ka teistelt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks kui kõrge lagi on?
Esimese reaktsioonina tahaks öelda, et kodu ei ole vangla, sõjavägi ega odav hostel.
Miks seda nari vaja on?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see tavaline kahenegi suht ebamugav, ülemisel käidki nagu riiulil magamas lihtsalt, aga pole nagu kohta, kus lihtsalt istuda ja olla.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plussid:
– vaba põrandaruum;
– lastel on kindlasti põnev.

Miinused:
– kui üks voodisse või voodist välja ronib, siis voodi väriseb pisut ja see võib teised üles äratada;
– voodipesu on tülikam vahetada. Tõenäoliselt pead ülemise voodi lina vahetamiseks ise voodisse ronima või vähemalt redelil kõõluma;
– lae all võib olla palav magada ja vähe õhku.

Kui kaua naris magada sobib, sõltub ilmselt sellest, kui palju teil ruumi on ja kuidas see lastele meeldib. Mu sugulase pojad näiteks magasid kahekordses naris seni, kuni oma elu peale kolisid. Õnneks saab paljusid narisid eraldi vooditeks lahutada, kui nari enam ei meeldi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmekordse nari vahed on kitsad. Ma ise ostaks kahese nari, mille saab vooditeks teha. Voodil vōiks olla väljatõmmatav sahtel kolmanda lapse paneks sinna magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ju kuskilt saada kolmest nari? Mis eelised… Kui on põrandapinda vähe, aga kolm last, siis on vaja ja kõik. Vahed pole väiksemad, kui kahesel. Pesu tülikas vahetada, aga elab üle. Lapsed ise pusivad oma kummiga linad peale.
Puidust narisid kolmeseid ei toodeta enam. Me tegime ise kolmeseks. Et ülemisel palavaks ei läheks teen ukse öösel lahti või akna mikrotuulutuse peale. Lastel pole vahet, kui naril magavad, niikuinii päevane elu magamistoas ei käi.
Mulle see ööseks alt tulev kolmas koht ei meeldi. Kuidas nad voodist välja tulevad? Üle alumise? Samuti kitsas toas kaob ruum ära siis.
Meil on statsionaarne kolmene puidust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmanda korruse asemel sahtlis madrats välja tõmbamisega on veits inimlikum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps 3 korruseline narivoodi ,kogemused ?