Esileht Beebi ja mitmikud 3 kuusel kõht lahti

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: 3 kuusel kõht lahti

Postitas:

Tere! Meie peagi 3 kuusel pliksil juba 6-s päev kõht lahti ja ei ole aimugi millest. Iga mõne tagant kakab natuke (kogus suhteliselt väike) ja kõhus muliseb. Üleeile ostsin talle probiootikumid, aga siiani pole mingit märki, et need toimiksid. Kaka muidu selline vedelapoolne kollakas ja väikesed heledamad rohekas-kollased tükid sees. Kas kellelgi veel samamoodi olnud ja kui, siis millest tekkis? Ise kahtlustan, et äkki beebivannitamisel neelas vett alla ja võis mingisuguse bakteri sealt saada?! Muidu laps on ikka rõõmus, sööb, palavikku pole ja ei oksenda. Rota vaktsiini teinud ei ole. Perearstiga rääkisin neljapäeval ja ütles, et tasub oodata ja vaadata kas läheb nö. hullemaks. Noh.. palavikku ja oksendamist lisandunud ei ole, aga lahti on ta endiselt samapalju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 14:29; 04.12 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps, eks? Ma ka muudkui uurisin ja puurisin seda kakat oma esimese lapse puhul. Helistasin lausa mitu korda perearstile, et nüüd on kaka selline, kas see on ikka normaalne. Ema kommenteeris külas olles, et nüüd on veel vaid maitsmine puudu, kui jälle seda kakat uurisin 😛 Nüüd on mul teine laps sama vana nagu Sinu beebi ja see kaka võibki päriselt olla igasugune. Mõnikord on kollakam, teinekord rohekas, siis on rohelised tükid sees, siis on jälle ilus kollane. Ja beebide kaka ongi vedel. Kõht on lahti siis, kui kaka on vesine ning silma võiks peal hoida ka, kui see on pikemat aega limane või roheline. Muud iseärasused on täiesti tavapärased ning sõltuvad suuresti sellest, mida Sina sööd 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tegelikult on see mul teine laps, aga suure vahega. 🙂 Miks arvan, et kõht on lahti? Sellepärast, et ta kakab iga 5 minuti tagant vahepeal ja korraga vähe. Varem kakas ülepäeviti. Lisaks sellele on kaka hästi happeline ja vedelam kui tavaliselt ning pepu juba tänu sellele täitsa punaseks läinud..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 14:29; 04.12 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on peaaegu 2a neljapäeva hommikust saadik kôht lahti. Puuksutab ja tuleb nagu vett. Mässu magades all siis jäãvad tûkid sinna muu imbub mässusse. Samuti on pepuvahe juba punane. Määrime arstilt saadud rohtu ja pûûan anda rohtu aga ta ei vôta eriti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tekkis u 3 kuuselt sarnane kõhulahtisus. Andsin ka probiootikume jne. Hiljem tuli välja et lapsel olid tugevad allergiad. Ei talunud kui mina sõin piimatooteid v muna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud 3 kuusel kõht lahti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.