Esileht Pereelu ja suhted 3 last ja vanus 35 – kas üldse on enam lootust uut suhet leida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: 3 last ja vanus 35 – kas üldse on enam lootust uut suhet leida?

Postitas:

Läksin lahku oma laste isast ja abikaasast. Hetkel küll uut suhet otsima ei torma, aga paratamatult liiguvad mõtted ka sinnamaani, et kas kunagi see üldse on veel võimalik. Just pagasi tõttu. Lapsed on vanuses 5, 11 ja 13 ja laste isa võtab poole ajast neid probleemideta enda juurde, seega aega iseendale on palju.

Ise olen (väidetavalt) üsna kena naine, kuid ikkagi on jäänud siit ja sealt kommentaaridest mulje, et sellise pagasiga ikka normaalset meest ei leita enam.

Küsiks siis reaalseid kogemusi. Kas 3 ja rohkema lapsega on üldse võimalik uut suhet alustada, on keegi leidnud uue mehe ja toimima pannud pikaajalise suhte?

+9
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 13:09; 03.11 13:18; 03.11 15:04; 03.11 15:27; 18.11 20:02; 22.11 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 3 ja rohkema lapsega on üldse võimalik uut suhet alustada, on keegi leidnud uue mehe ja toimima pannud pikaajalise suhte?

Kas alla “pikaajalise suhte” ei tule siis üldse midagi kõne alla?
Kui sa sellise range eesmärgiga peale lendad, võib veits keeruline olla jah. Ela veidi muretumat elu peale seda pikka pere- ja lastekantseldamise aastaid (suhte mõttes).
Lapsed ei takista (rohkem sa eeldatavalt neid ei taha), küll aga pisut see suhtumine, et ainult pikaajaline suhe.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 3 ja rohkema lapsega on üldse võimalik uut suhet alustada, on keegi leidnud uue mehe ja toimima pannud pikaajalise suhte?

Kas alla “pikaajalise suhte” ei tule siis üldse midagi kõne alla?

Kui sa sellise range eesmärgiga peale lendad, võib veits keeruline olla jah. Ela veidi muretumat elu peale seda pikka pere- ja lastekantseldamise aastaid (suhte mõttes).

Lapsed ei takista (rohkem sa eeldatavalt neid ei taha), küll aga pisut see suhtumine, et ainult pikaajaline suhe.

Kindlasti tuleb. Sõnastasin ennast vist valesti jah 🙂 Eesmärk ei ole, vähemalt mitte lähiaastatel uut onu koju kindlasti tuua, vaid pigem leida kedagi, kellega aegajalt kohtuda. Mõtlesingi, et kas 3 last on midagi sellist, mis mehed kaugele eemale peletab, isegi kui neist püsisuhet ei soovi.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 13:09; 03.11 13:18; 03.11 15:04; 03.11 15:27; 18.11 20:02; 22.11 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 37 ja mul on üks laps, 5-aastane. Samuti lahku läinud. 10 aastat tagasi oli see minu põhiline mure, kuidas leida kaaslane ja saada laps. Käisin väljas ja lantisin. Lõpuks leidsin.

Nüüd ma juba ei otsi enam ammu. Enamus tuttavaid on pereinimesed, nende seast ammugi kedagi ei leiaks, maitse on mul vahepeal muutunud ja huvi keegi pikemat aega ei paku. Tõtt-öelda vahepeal aasta tagasi mul oli üks 10 aastat noorem silmarõõm küll, aga sellest ei tulnud kokkuvõttes mitte midagi. Tükk aega juurdlesin, kuidas ja miks ma armusin. Seda ma isegi ei põe, et sellest midagi ei tulnud. Võin sulle ka öelda, et neid mehi, kes teiste meeste lapsi omaks võtaksid, on imevähe. Seega ise arvan, et ära selle peale nii palju mõtle ja planeeri kuna niimoodi võib väga kergelt mõne eluvenna või nipernaadi otsa komistada. Kõigepealt mõtle üldse välja, miks sa uut meest soovid.

Tegelikult mulle õpetas see uuestiarmumise kogemus seda, et ma põhimõtteliselt olen võimeline armuma ja ka isegi armastama, isegi suhtes olema, aga ainult väga õige inimesega. Kõik ülejäänud ma välistan koheselt ja pea laiali otsas enam millessegi ei torma. Kätt ette ei pane, aga ise vaeva ka ei näe.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 13:26; 03.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On Sul seda suhet KOHE vaja või võiksid selle plaani võta näiteks 45-aastasena?

Kasvata rahulikult oma lapsi ja chilli niisama, deidi, flirdi, käi reisimas (varsti ikka saab, loodame).

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka kümne lapse  kõrvalt on võimalik elukaaslane leida.  Mis see kenadus siia puutub, oluline on see, mida inimene suust välja ajab.  Mis pagana pagas? Sul on kolm last, mitte pagas. Kui sa laste isa tagatõmbad ja elatisjutus suurt muud midagi ei räägi, siis jah, võimalused on kasinad.

+18
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.

muidugi on. vt kasvõi Silvia Ilvest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

müts maha inimese ees, kes võtab omale kaaslase lastega.

mina ei suudaks võõraid lapsi kasvatada.

naine

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tuttavad 3-lapselised naised on kõik uuele ringile läinud. ja mitte esimese ettejuhtuvaga vaid on ikka valinud ka.

samas lasteta vanatüdrukud istuvad tihtipeale kassiga kodus ja neil on palju keerulisem kedagi leida.

+16
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin lahku oma laste isast ja abikaasast. Hetkel küll uut suhet otsima ei torma, aga paratamatult liiguvad mõtted ka sinnamaani, et kas kunagi see üldse on veel võimalik. Just pagasi tõttu. Lapsed on vanuses 5, 11 ja 13 ja laste isa võtab poole ajast neid probleemideta enda juurde, seega aega iseendale on palju.

Ise olen (väidetavalt) üsna kena naine, kuid ikkagi on jäänud siit ja sealt kommentaaridest mulje, et sellise pagasiga ikka normaalset meest ei leita enam.

Küsiks siis reaalseid kogemusi. Kas 3 ja rohkema lapsega on üldse võimalik uut suhet alustada, on keegi leidnud uue mehe ja toimima pannud pikaajalise suhte?

Austatud pagasiomanik. Kui laste vanused pole väljamõeldud, siis võta teadmiseks, et lapsed kasvavad ja sealhulgas saavad vanemaks.  Nii et pagas, mida väidad endal olevat ( ma tahaks näha naist, kes nimetab oma lapsi pagasiks, pigem on kirjutaks meesterahvas) “kaob” oma elu peale ja mehele, kes ise lapsi juurde ei soovi, oled sa tõeline aare. Sa ei hakka käima pinda mehele, et tahaks lapsi, sul on lapsed olemas. Nii et see pagas võib sinu õnn olla väga paljudele meestele. AGA, selleks, et uut suhet leida, tuleb ise olla inimene, kellega on mõnus koos olla ja kes saab ise hakkama. Ja sellised inimesed on leidnud ja leiavad  kaaslase, kes neid hindab inimesena, mitte sellejärgi, mitu pagasit kellegi kaasas on.  Kui sa ise hindad end välimuse järgi ja laste arvu järgi ja muid väärtusi ei ole, siis sa ei leia partnerit, sest vaatad ainult neid, kes hindavad ilu ja laste arvu.  Aga järgmine kord mõtle enne  kui kirjutad mehena poolt vaadates endast kui naisest, kes omab pagasid. Isegi liba võiks olla läbimõeldud. Kui aga teema tõesti tõsine on, asu enda hingehaavasid parandama, partnerit, kes ennast alahindab, ei taha keegi.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mida vabamalt sa seda küsimust võtad, seda tõenäolisem on enda kõrvale veel keegi leida. Kui meeleheitlikult soovid uut suhet, ei leia seda kunagi. Kui aga uut suhet ekstra ei otsi, siis leiab see sind ise üles.

Aga mingi puhveraja iseendale võiksid küll võtta. Kasvõi täitsa mõistusega paned paika näiteks ühe aasta, et selle aja jooksul ei tee Tinderisse kontot. Muidugi kui prints valgel hobusel järgmise aasta maikuus su hoovile ratsutab, ega ei pea teda ära ajama. Aga vähemalt ära ise otsi ütleme selle ühe aasta jooksul. Ära mõtle, kui järgmise aasta suvel üksi oled, et see on ebanormaalne, lahutusest on juba terve aasta möödas ja mina ikka veel üksi! Järgmise aasta suvel on su lahutusest AINULT aasta möödas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just selles vanuses oma elu armastuse leidsingi 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 14:37; 03.11 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks ometi?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga häirib ka see laste nimetamine pagasiks. Siin perekoolis räägib üks mees selliselt, aga et üks ema ise oma laste kohta ütleks pagas? Siis pole ime ka, kui tõmbadki ainult sarnase suhtumisega mehi ligi.

Kohe peale lahkuminekut ei peaks üldse selliste teemade üle pead murdma. Aga vastuseks küsimusele, siis selliseid juhtumeid on ikka palju, kus leitakse mitme lapsega endale uus ja pikaajaline suhe.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin lahku oma laste isast ja abikaasast. Hetkel küll uut suhet otsima ei torma, aga paratamatult liiguvad mõtted ka sinnamaani, et kas kunagi see üldse on veel võimalik. Just pagasi tõttu. Lapsed on vanuses 5, 11 ja 13 ja laste isa võtab poole ajast neid probleemideta enda juurde, seega aega iseendale on palju.

Ise olen (väidetavalt) üsna kena naine, kuid ikkagi on jäänud siit ja sealt kommentaaridest mulje, et sellise pagasiga ikka normaalset meest ei leita enam.

Küsiks siis reaalseid kogemusi. Kas 3 ja rohkema lapsega on üldse võimalik uut suhet alustada, on keegi leidnud uue mehe ja toimima pannud pikaajalise suhte?

Austatud pagasiomanik. Kui laste vanused pole väljamõeldud, siis võta teadmiseks, et lapsed kasvavad ja sealhulgas saavad vanemaks. Nii et pagas, mida väidad endal olevat ( ma tahaks näha naist, kes nimetab oma lapsi pagasiks, pigem on kirjutaks meesterahvas) “kaob” oma elu peale ja mehele, kes ise lapsi juurde ei soovi, oled sa tõeline aare. Sa ei hakka käima pinda mehele, et tahaks lapsi, sul on lapsed olemas. Nii et see pagas võib sinu õnn olla väga paljudele meestele. AGA, selleks, et uut suhet leida, tuleb ise olla inimene, kellega on mõnus koos olla ja kes saab ise hakkama. Ja sellised inimesed on leidnud ja leiavad kaaslase, kes neid hindab inimesena, mitte sellejärgi, mitu pagasit kellegi kaasas on. Kui sa ise hindad end välimuse järgi ja laste arvu järgi ja muid väärtusi ei ole, siis sa ei leia partnerit, sest vaatad ainult neid, kes hindavad ilu ja laste arvu. Aga järgmine kord mõtle enne kui kirjutad mehena poolt vaadates endast kui naisest, kes omab pagasid. Isegi liba võiks olla läbimõeldud. Kui aga teema tõesti tõsine on, asu enda hingehaavasid parandama, partnerit, kes ennast alahindab, ei taha keegi.

Olen teemaalgataja.

Ma ei saa aru miks pagas on negatiivne sõna? Minu jaoks tähendab see midagi mis minuga on paratamatult kaasas. See ei tähenda, et ma oma lapsi ei armastaks või neid kuidagi häbeneks. Pagas – pigem siis minu poolt üteldud uue mehe jaoks.

Ma arvan, et mida vabamalt sa seda küsimust võtad, seda tõenäolisem on enda kõrvale veel keegi leida. Kui meeleheitlikult soovid uut suhet, ei leia seda kunagi. Kui aga uut suhet ekstra ei otsi, siis leiab see sind ise üles.

Aga mingi puhveraja iseendale võiksid küll võtta. Kasvõi täitsa mõistusega paned paika näiteks ühe aasta, et selle aja jooksul ei tee Tinderisse kontot. Muidugi kui prints valgel hobusel järgmise aasta maikuus su hoovile ratsutab, ega ei pea teda ära ajama. Aga vähemalt ära ise otsi ütleme selle ühe aasta jooksul. Ära mõtle, kui järgmise aasta suvel üksi oled, et see on ebanormaalne, lahutusest on juba terve aasta möödas ja mina ikka veel üksi! Järgmise aasta suvel on su lahutusest AINULT aasta möödas.

Ei ole meeleheidet, samuti ei ole ka soovi elukaaslast leida lähiaastatel. Pigem oligi mu küsimus ajendatud, et kas mehi 3 lapsega naised hirmutavad.

Mina just selles vanuses oma elu armastuse leidsingi ????

Kas sul olid ka lapsed?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 13:09; 03.11 13:18; 03.11 15:04; 03.11 15:27; 18.11 20:02; 22.11 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba mõtled selliseid mõtteid, siis on kindel vastus – ei.

Muidugi ei taha keegi sind, sest sa ei taha iseennastki. Istu aga edasi oma “pagasi” peal ja mossita.

Mina kusjuures arvasin, et “pagasiga” inimesteks nimetatakse neid, kes on kunagi minevikus mingi kriminaalasjaga toime saanud ja on vangis istunud või on sõltlased olnud (kuigi nüüd puhtad, aga sõltlus onju krooniline haigus) või mõni muu krooniline haigus või on vaimsed häired, sest lapsena terroriseeriti või midagi sarnast… Eks kõigil noorematel-vanematel on meil mingi oma iseloomulik “pagas” terve elu kaasas kanda, aga ei kujuta ette, et oma armsaid lapsi keegi ise pagasiks peab.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba mõtled selliseid mõtteid, siis on kindel vastus – ei.

Muidugi ei taha keegi sind, sest sa ei taha iseennastki. Istu aga edasi oma “pagasi” peal ja mossita.

Mina kusjuures arvasin, et “pagasiga” inimesteks nimetatakse neid, kes on kunagi minevikus mingi kriminaalasjaga toime saanud ja on vangis istunud või on sõltlased olnud (kuigi nüüd puhtad, aga sõltlus onju krooniline haigus) või mõni muu krooniline haigus või on vaimsed häired, sest lapsena terroriseeriti või midagi sarnast… Eks kõigil noorematel-vanematel on meil mingi oma iseloomulik “pagas” terve elu kaasas kanda, aga ei kujuta ette, et oma armsaid lapsi keegi ise pagasiks peab.

No mõtle ometi, inimene. Ega lapsed siis ema jaoks pagas ei ole, vaid uue mehe jaoks. Keskmine uus mees nagunii vaatab, et need pole minu lapsed, vaid naisega kaasa tulnud ehk pagas. Teemaalgataja muretseb, et kuidas uus mees vaataks tema lastele. Nii on lihtsalt. Neid, kes omaks võtavad, on vähe. Veel hullem oleks ju variant, kus mees alguses näiliselt käitub nii, et võtabki lapsed omaks. Lapsed kiinduvad ja hiljem mõtleb ringi, siis pettuvad nii ema kui lapsed.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 13:26; 03.11 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba mõtled selliseid mõtteid, siis on kindel vastus – ei.

Muidugi ei taha keegi sind, sest sa ei taha iseennastki. Istu aga edasi oma “pagasi” peal ja mossita.

Mina kusjuures arvasin, et “pagasiga” inimesteks nimetatakse neid, kes on kunagi minevikus mingi kriminaalasjaga toime saanud ja on vangis istunud või on sõltlased olnud (kuigi nüüd puhtad, aga sõltlus onju krooniline haigus) või mõni muu krooniline haigus või on vaimsed häired, sest lapsena terroriseeriti või midagi sarnast… Eks kõigil noorematel-vanematel on meil mingi oma iseloomulik “pagas” terve elu kaasas kanda, aga ei kujuta ette, et oma armsaid lapsi keegi ise pagasiks peab.

Milliselt selliselt? Ma ju ütlesin, et sõna PAGAS ei tähenda minu jaoks midagi halba või negatiivset vms. Uue mehe jaoks minu lapsed pagas ilmselgelt ju on. Kas negatiivses või positiivses võtmes – see on muidugi iga inimese enda otsustada.

Aga rohkem lapsi ma tõesti ei soovi.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.11 13:09; 03.11 13:18; 03.11 15:04; 03.11 15:27; 18.11 20:02; 22.11 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna leidis endale TA vanuses ja sama “pagasiga” olles mehe. Oli pikaajaline suhe. Ma arvan, et vanus ja laste arv ikkagi ei loe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes sellise pagasiga olles uue elukaaslase leiavad, on tavaliselt üsna ühte tüüpi inimesed: elurõõmsad, optimistlikud, natuke muretud, sõbralikud, naiselikud ja välimuselt mingil määral ahvatlevad (ei pea olema beib, ei pea olema ideaalkaalus, ei pea olema piltilus, ei pea riietuma litsina, kuid peab olema mõõdukalt hoolitsetud ja oskama oma tugevaid külgi rõhutada).

Ega keegi, ei mees ega naine, reeglina ei otsi kedagi, keda “päästa”, keda kukil kanda või kelguga järele vedada. Inimesed otsivad kaaslast, kes teeb nende elu paremaks – see ei tähenda rikkust või ülehoolitsemist, see tähendab rõõmsatujulisust, head sõbralikku iseloomu ja lojaalsust. Kui esimene noorus on juba möödas, siis on kõigil tegelikult nii palju igasugust pagasit kukil, et keegi ei taha võtta lisaks enda kanda teise inimese sünget minevikku ja läbielatud raskusi, sest endalgi on neid piisavalt. Otsitakse kaaslast, kes saab oma minevikuga ise hakkama, saab iseendaga hakkama (elukorralduslik-materiaalselt) ja kellega on lihtsalt mõnus koos olla ja asju koos teha.

Iseasi, et selles eas muidugi on inimesed ka õppinud oma iseloomuvigu ja probleeme (alkoholism vms) algul varjama, nii et ikka päris tükk aega peab ikkagi olema valvel ja valmis üllatusteks – nii nagu tema sinugi puhul valvel on. Kui aga oled valmis proovima, esialgu mõned aastad rahulikult võttes ja mitte liiga sügavalt end sidudes, siis võib õige inimese leida küll.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mida sa pead normaalseks. On saadud ikks mehele, kes on heasüdamlikud, hoolivad jne, aga lihtsalt koledad. Aga mitmendal ringil haiget saanud naine vajabki hoolt, mitte niiväga ilu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Defineeri enda jaoks ‘normaalne’. Sest sellises vanuses tuleb arvestada, et ka meestel on ‘pagas’ (ok, kohatu sõna, aga kui juba siinses teemas kasutusele võeti, siis las ta olla) kaasas. Kui sa oled valmis suhteks mehega, kel on varasematest suhetes nt 5 last ja regulaarselt käivad nad isal külas (või lausa elavad isa juures), siis pole ju probleemi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Saab ikka ja tean palju näiteid. Isegi viie lapsega leidis uue ja veel parema. Mina küll ei ole täheldanud, et lapsed mingi probleem oleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kusjuures arvasin, et “pagasiga” inimesteks nimetatakse neid, kes on kunagi minevikus mingi kriminaalasjaga toime saanud ja on vangis istunud või on sõltlased olnud (kuigi nüüd puhtad, aga sõltlus onju krooniline haigus) või mõni muu krooniline haigus või on vaimsed häired, sest lapsena terroriseeriti või midagi sarnast… Eks kõigil noorematel-vanematel on meil mingi oma iseloomulik “pagas” terve elu kaasas kanda, aga ei kujuta ette, et oma armsaid lapsi keegi ise pagasiks peab.

Sina dramatiseerid seda sõna küll üle. See, millest sina kirjutad, on taak või luukered kapis. Lapsed on just nimelt pagas, mida kantakse kaasas, kuid samas mitte midagi salajast ega halba. Täpselt just pagas.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laste isaga on laste kasvatamine jagatud, nii et pool ajast on lapsed  isa juures, siis see tegelikult annab väga hästi vabaduse visiitsuhteks. Ma selles vanuses laste kõrvalt uut kooselu ei plaanikski. Kui juhtub, et kohtad meest, kellega võiks uut suhet alustada, siis esialgu hoiaks teda siiski nö ainult endale, vaataks, kuidas omavahel üldse klappima hakkab. Lihtsalt saaks aeg-ajalt kokku, naudiks koosolemist.

Ilmselt sellise mõttega, et see uus potentsiaalne kaasa kohe peaks ka pereellu sukelduma, saama osast sellest laste bioloogilise isaga laste jagamisest, lastega pere üldisest saginast ja pidevast sebimisest jne, ma väga ei arvestaks. See oleks kõigile liiga kurnav. Liiga palju pinget juba sellega, et kuidas lastega läbi hakkab saama jne. Aga kui keegi meeldima hakkab, siis iseendale visiit- või kaugsuhteks annaks küll võimaluse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui välimust on siis keppi ikka saad aga midagi püsivat vaevalt. Vähemalt seni kuni lapsed pesas.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanusesegmendis on kaht sorti mehi.

Ühed, kes tahaks veel lapsi.

Teised, kes ei taha enam lapsi.

Vastavalt enda positsioonile selles küsimuses oled atraktiivne ühtedele või teistele. Kui sinu suhtumine on “tingimata ei pea juurde saama, aga miks ka mitte”, siis hõlmad mõlemat sorti. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin lahku oma laste isast ja abikaasast. Hetkel küll uut suhet otsima ei torma, aga paratamatult liiguvad mõtted ka sinnamaani, et kas kunagi see üldse on veel võimalik. Just pagasi tõttu. Lapsed on vanuses 5, 11 ja 13 ja laste isa võtab poole ajast neid probleemideta enda juurde, seega aega iseendale on palju.

Ise olen (väidetavalt) üsna kena naine, kuid ikkagi on jäänud siit ja sealt kommentaaridest mulje, et sellise pagasiga ikka normaalset meest ei leita enam.

Küsiks siis reaalseid kogemusi. Kas 3 ja rohkema lapsega on üldse võimalik uut suhet alustada, on keegi leidnud uue mehe ja toimima pannud pikaajalise suhte?

Austatud pagasiomanik. Kui laste vanused pole väljamõeldud, siis võta teadmiseks, et lapsed kasvavad ja sealhulgas saavad vanemaks. Nii et pagas, mida väidad endal olevat ( ma tahaks näha naist, kes nimetab oma lapsi pagasiks, pigem on kirjutaks meesterahvas) “kaob” oma elu peale ja mehele, kes ise lapsi juurde ei soovi, oled sa tõeline aare. Sa ei hakka käima pinda mehele, et tahaks lapsi, sul on lapsed olemas. Nii et see pagas võib sinu õnn olla väga paljudele meestele. AGA, selleks, et uut suhet leida, tuleb ise olla inimene, kellega on mõnus koos olla ja kes saab ise hakkama. Ja sellised inimesed on leidnud ja leiavad kaaslase, kes neid hindab inimesena, mitte sellejärgi, mitu pagasit kellegi kaasas on. Kui sa ise hindad end välimuse järgi ja laste arvu järgi ja muid väärtusi ei ole, siis sa ei leia partnerit, sest vaatad ainult neid, kes hindavad ilu ja laste arvu. Aga järgmine kord mõtle enne kui kirjutad mehena poolt vaadates endast kui naisest, kes omab pagasid. Isegi liba võiks olla läbimõeldud. Kui aga teema tõesti tõsine on, asu enda hingehaavasid parandama, partnerit, kes ennast alahindab, ei taha keegi.

Olen teemaalgataja.

Ma ei saa aru miks pagas on negatiivne sõna? Minu jaoks tähendab see midagi mis minuga on paratamatult kaasas. See ei tähenda, et ma oma lapsi ei armastaks või neid kuidagi häbeneks. Pagas – pigem siis minu poolt üteldud uue mehe jaoks.

Ma arvan, et mida vabamalt sa seda küsimust võtad, seda tõenäolisem on enda kõrvale veel keegi leida. Kui meeleheitlikult soovid uut suhet, ei leia seda kunagi. Kui aga uut suhet ekstra ei otsi, siis leiab see sind ise üles.

Aga mingi puhveraja iseendale võiksid küll võtta. Kasvõi täitsa mõistusega paned paika näiteks ühe aasta, et selle aja jooksul ei tee Tinderisse kontot. Muidugi kui prints valgel hobusel järgmise aasta maikuus su hoovile ratsutab, ega ei pea teda ära ajama. Aga vähemalt ära ise otsi ütleme selle ühe aasta jooksul. Ära mõtle, kui järgmise aasta suvel üksi oled, et see on ebanormaalne, lahutusest on juba terve aasta möödas ja mina ikka veel üksi! Järgmise aasta suvel on su lahutusest AINULT aasta möödas.

Ei ole meeleheidet, samuti ei ole ka soovi elukaaslast leida lähiaastatel. Pigem oligi mu küsimus ajendatud, et kas mehi 3 lapsega naised hirmutavad.

Mina just selles vanuses oma elu armastuse leidsingi ????

Kas sul olid ka lapsed?

Mul eelnevast abielust 3 last ning saime lisaks pesamunaks ka ühe ühise lapse (mehe jaoks esimene laps üldse).

Selles vanuses palju lihtsam suhteid luua sest ollakse juba välja kujunenud isiksused.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.11 14:37; 03.11 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes sellise pagasiga olles uue elukaaslase leiavad, on tavaliselt üsna ühte tüüpi inimesed: elurõõmsad, optimistlikud, natuke muretud, sõbralikud, naiselikud ja välimuselt mingil määral ahvatlevad

Ega keegi, ei mees ega naine, reeglina ei otsi kedagi, keda “päästa”, keda kukil kanda või kelguga järele vedada. Inimesed otsivad kaaslast, kes teeb nende elu paremaks – see ei tähenda rikkust või ülehoolitsemist, see tähendab rõõmsatujulisust, head sõbralikku iseloomu ja lojaalsust.

Ma alati muigan sellise jutu üle. No kuulge. Kui palju te teate suhtes inimesi, kes on säravad, rõõmsatujulised, sõbralikud, lojaalsed, iseseisvad, muretud, optimistlikud, hea välimusega jne jne. Olgu tegemist siis meeste või naistega. Ja tahate siis öelda, et kõik need, kes on pikemalt vallalised on siis selle kõige vastand? Vallalised on automaatselt ebasõbralikud, negatiivsed, pessimistlikud, ebalojaalsed, inetud jne jne. Ei ole ju nii! Suhtes on absoluutselt igasuguseid inimesi. Paljude puhul ei saa sõbralikkusest, rõõmsameelsusest või ilust rääkidagi.

Mina olen siis näiteks see “kassiga vanatüdruk” nagu siin väga halvustavalt öeldi. Olen 31, ühtki last pole, st pagasit pole, ei ole ka ülekaalus ega inetu. Ikka hoolitsen enda eest. Ebasõbralik, ülbe, ebalojaalne ma kindlasti ka pole. Optimist ja eriti elurõõmus ma tõesti pole, pigem tõsine realist. Kas see siis tähendab, et minusugust keegi ei taha? Tahetakse vaid ideaalseid inimesi? Kas kõik suhtesse astuvad inimesed on ideaalsed oma välimuse, keha, iseloomu jms osas? Ei ole ju. Ja ei ole ka need nn pagasiga inimesed. Ma olen täiesti kindel, et ka need õelamad, ebasõbralikuma iseloomuga, ülekaaluga ja mitte eriti hoolitsetud 3 lapse emad leiavad uusi kaaslasi. Ei peagi olema ideaalne.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna lastel on isa olemas, kes nendega reaalselt ka tegeleb, siis ei tohiks sul ka kaaslase leidmisega probleeme tekkida.
Ainuüksi laste olemasolu mehi eemale ei peleta, küll aga ei soovi enamus hakata naise lastele uueks issiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted 3 last ja vanus 35 – kas üldse on enam lootust uut suhet leida?