Esileht Hobinurk 3 naist karavanis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: 3 naist karavanis

Postitas:

Imestan, et 2 saadet juba olnud, aga siin polegi veel teemat. Kuidas meeldib uus sari?

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:32; 17.06 12:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei vaata ühtegi saadet, kus Esse on. Ei meeldi tema jalaga näkku ja makku mentaliteet.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa vaadatav tore saade jah. Sõbranna küsis, mis Carolaga juhtunud on? Ma arvan, midagi pole, lihtsalt oli meigita. Samas on ta kõige asjalikum, aga muidugi ta enda produtseeritud saade ka.

Tegelikult on 3 saadet juba olnud.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:48; 09.06 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata ühtegi saadet, kus Esse on. Ei meeldi tema jalaga näkku ja makku mentaliteet.

Olen küll hetkel vaadanud ainult ühte saadet, seega arvamus võib muutuda ????. Aga hetke põhjal meeldib mulle rohkem, kui teisi saateid juhtides.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igav. Labane. Sisutu.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna küsis, mis Carolaga juhtunud on? Ma arvan, midagi pole, lihtsalt oli meigita.

Sellega seoses meenub, et kui eriolukord oli ja kõik kodus istusid, siis üks saatejuht tegi kodust saadet. Ja minu mees tuli tuppa, vaatas ekraani ja ütles kohkunult, et mis temaga juhtus, kas ka koroonas. Tegelikult oli tal seekord lihtsalt enda tehtud meik ja mitte profivalgus, muidu grimeerija poolt tehtud telemeik ja õige valgustus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna küsis, mis Carolaga juhtunud on? Ma arvan, midagi pole, lihtsalt oli meigita.

Sellega seoses meenub, et kui eriolukord oli ja kõik kodus istusid, siis üks saatejuht tegi kodust saadet. Ja minu mees tuli tuppa, vaatas ekraani ja ütles kohkunult, et mis temaga juhtus, kas ka koroonas. Tegelikult oli tal seekord lihtsalt enda tehtud meik ja mitte profivalgus, muidu grimeerija poolt tehtud telemeik ja õige valgustus.

Grete või?:)))

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:48; 09.06 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Carola on positiivne üllatus. Varasemalt on tast meediakajastuse põhjal jäänud mulje kui ühest mõttetust tegelasest, seal paistab aga suht normaalne ja asjalik. Esse on ka OK, see saade sobib talle kindlasti oluliselt rohkem kui see endanimeline, kus ta endale nii ebaloomulikku ja võltsilt kõlavat Raua teksti ette loeb.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 17:08; 12.08 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule issand appi, mida seal vaadata on??? Kogemata mängis mul üks saade taustal, lõpuks jäin vaatama, mis jaburdus see selline on. Sisutu ja rumal vada, paanitsemine kuskil metsa vahel – kas need noored naised teesklevad meelega väheke peast lihtsaid?

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan, et 2 saadet juba olnud, aga siin polegi veel teemat. Kuidas meeldib uus sari?

Inimesed ei vahi telekat. Vähemalt ma ei tunne kedagi, kes seda teeks. Vaadatakse arvutist või telefonist filme, nt Netflixist vmt.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, et Carola 44, tegelikult 34 a.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 19:01; 16.06 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ja vaatan, mõnus kulgemine neil ja ajaviiteliseks vaatamiseks just paras.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 22:38; 16.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohati ei saanud sellest jauramisest aru. Üks undas ja teine undas ja lõpuks undasid lihtsalt undamise pärast?

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei vaata ühtegi saadet, kus Esse on. Ei meeldi tema jalaga näkku ja makku mentaliteet.

Mulle ei meeldi mitte ükski neist kolmest. Pole mingit isiklikku viha nende vastu, lihtsalt ebausutavad tüübid minu jaoks. Ei suuda ühegagi samastuda, aga no ju siis ma pole sihtgrupp.

 

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlesin, et porgandi saatest viletsamat ei saa teha, aga saab. Ainult ilma hääleta kannatab loodusvaated läbi kerida.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 01:02; 12.08 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saade meeldib 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks nagu igati heas mõttes Eesti oma The Blair Witch Project.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 19:01; 16.06 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegipärast üritavad eriti abitud naised olla.
Esse on kõige normaalsem (ja naturaalselt kaunim ka)
Ajaviiteks ikka vaatan, suvine telekava on kasin 🙂

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 20.06 09:44; 23.06 16:02; 13.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan ka, kuna Baierimaa on lihtsalt imeline ja tahaks ise ka seal olla. Saateosalised on minu jaoks suur pettumus, arvamus kukkus kolinal. Sellised äpud ja luuserid või siis lihtsalt mängitakse sellist osa. Ei tea. Carola tundub ainus, kes natukenegi kahe jalaga maa peal. Aga v-o on see kõik suur süžee.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestan, et 2 saadet juba olnud, aga siin polegi veel teemat. Kuidas meeldib uus sari?

Ei meeldi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 21:30; 22.07 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga ilmne on see omavaheline näitemäng ja igasse ossa sisse kirjutatud intriigikene või tühjast tüli tõusmine, sest midagi muud põnevat sellisest road trip´ist näidata muidu polekski. Kahju muidugi, aga sellise formaadi juures kaunite Baierimaa kohtade näitamine pole prioriteet.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 22:38; 16.06 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja tahaks ise ka seal olla. Saateosalised on minu jaoks suur pettumus, arvamus kukkus kolinal. Sellised äpud ja luuserid või siis lihtsalt mängitakse sellist osa.

Raudselt on ära jagatud: 1 on peoloom ja faa-faa, teine on vinguja ja kolmas on siis see kahe jalaga maa peal. Mõttetud tüpaažid.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:32; 17.06 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja tahaks ise ka seal olla. Saateosalised on minu jaoks suur pettumus, arvamus kukkus kolinal. Sellised äpud ja luuserid või siis lihtsalt mängitakse sellist osa.

Raudselt on ära jagatud: 1 on peoloom ja faa-faa, teine on vinguja ja kolmas on siis see kahe jalaga maa peal. Mõttetud tüpaažid.

ükski tüpaaž pole mõttetu, aa sa räägid ainult oma elust, siis küll, sorry

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 07:46; 19.06 07:46; 20.06 08:01; 21.06 06:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimesed ei vahi telekat. Vähemalt ma ei tunne kedagi, kes seda teeks. Vaadatakse arvutist või telefonist filme, nt Netflixist vmt.

Mida? Arvutist ja telefonist normaalne inimene küll filme ei vaata. Kui arvutist just vaja, ühendatakse see suure teleri taha ja vaadatakse sealt. Telefonist filmi vaataja peab ikka täitsa opakas peast olema.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimesed ei vahi telekat. Vähemalt ma ei tunne kedagi, kes seda teeks. Vaadatakse arvutist või telefonist filme, nt Netflixist vmt.

Mida? Arvutist ja telefonist normaalne inimene küll filme ei vaata. Kui arvutist just vaja, ühendatakse see suure teleri taha ja vaadatakse sealt. Telefonist filmi vaataja peab ikka täitsa opakas peast olema.

no ikka vaadatakse küll, üha rohkem ja rohkem, normaalne pole ainult sinu jaoks

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 07:46; 19.06 07:46; 20.06 08:01; 21.06 06:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ikka vaadatakse küll, üha rohkem ja rohkem, normaalne pole ainult sinu jaoks

Sinu jaoks on normaalne telefonist filme vaadata? Oled teismeline?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ikka vaadatakse küll, üha rohkem ja rohkem, normaalne pole ainult sinu jaoks

Sinu jaoks on normaalne telefonist filme vaadata? Oled teismeline?

on jah normaalne, olen 50+, mis siis?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 07:46; 19.06 07:46; 20.06 08:01; 21.06 06:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

on jah normaalne, olen 50+, mis siis?

See on ikka väga imelik siiski.
Miks sa neid telefonist vaatad, kribult ekraanilt… Milleks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 20.06 09:44; 23.06 16:02; 13.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nimesed ei vahi telekat. Vähemalt ma ei tunne kedagi, kes seda teeks. Vaadatakse arvutist või telefonist filme, nt Netflixist vmt.

Mida? Arvutist ja telefonist normaalne inimene küll filme ei vaata. Kui arvutist just vaja, ühendatakse see suure teleri taha ja vaadatakse sealt. Telefonist filmi vaataja peab ikka täitsa opakas peast olema.

no ikka vaadatakse küll, üha rohkem ja rohkem, normaalne pole ainult sinu jaoks

Minu jaoks pole ka, telefonist on eriti lamp filme vaadata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on jah normaalne, olen 50+, mis siis?

See on ikka väga imelik siiski.

Miks sa neid telefonist vaatad, kribult ekraanilt… Milleks?

no mis see sinu mure on üldse, segab su elu, no ma ei kanna seda telekat kaasas igal pool, võibolla mul seda üldse pole nagu väga paljudel, võibolla ma ei istu pidevalt kodus, miljoon põhjust

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.06 07:46; 19.06 07:46; 20.06 08:01; 21.06 06:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk 3 naist karavanis