Esileht Hobinurk 3 naist karavanis

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: 3 naist karavanis

Postitas:

no ikka vaadatakse küll, üha rohkem ja rohkem, normaalne pole ainult sinu jaoks

Sinu jaoks on normaalne telefonist filme vaadata? Oled teismeline?

Jäta inimene rahule. Ta ostis endale järelmaksuga õuna ja sealt siis vaatabki. Telerit tal ei ole,  selle ostab hiljem.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mis see sinu mure on üldse, segab su elu, no ma ei kanna seda telekat kaasas igal pool, võibolla mul seda üldse pole nagu väga paljudel, võibolla ma ei istu pidevalt kodus, miljoon põhjust

Ise hakkasid sellest rääkima 🙂

Aga kus sa käid siis koguaeg, et käia on vaja, samas midagi teha seal pole, et peab telefonist  filme vaatama ?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 20.06 09:44; 23.06 16:02; 13.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kui kaua võib seda pläma ajada, kust keegi peaks/tohiks filme vaadata? Kas teil endal on huvitav õiendada ja vaielda sellise teema üle?

Sõu vatt, et keegi filme telefonist vaatab!?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka nüüd viimaseid saateid vaadanud (vist mingi 4-7 osa äkki) ja täitsa keskpärane saade. Viimases saates oli väike avarii ja naiste autol sõideti küljepeegel katki. Peale seda otsiti Carolale hambavalu leevendamiseks valuvaigistit. Veel rääkis Carola, et kõigil kolmel naisel pidi PMS olema ja see teeb nad kõik närviliseks. Huvitav, kas enne reisi uuriti kõigilt osalejatelt järgi, millal päevad algavad?

Aga selles ma olen Kethi Uibomäega nõus, et selline säästureis suvilaautoga kaks nädalat ei ole just kõige põnevam viis oma puhkust veeta. Sellises autos peaks reisima koos inimesed, kellele meeldib suvilaautoga reisida ja kes tunnevad teineteist läbi ja lõhki (näit perekond ema isa lapsed).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan vahest telost ka telekanaleid.  Ntx köögis õhtusööki valmistades. Magamistias enne uinumist.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 21:30; 22.07 07:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suuda ühegagi samastuda, aga no ju siis ma pole sihtgrupp.

Ma ka ei samastu, vaatan just selle pärast, et endast erinevaid inimesi näha. Ega ma muidu ilma tv-ta teada ei saaks, sest ise ei suhtle nii. Muidu toredad inimesed ja tore, et midagi ette võtsid, mitte kodus ei kopitanud, meeldib Kethi positiivsus. Noh, norida võiks iga asja kohta, kui tahta, aga ma ei hakka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Carola on positiivne üllatus. Varasemalt on tast meediakajastuse põhjal jäänud mulje kui ühest mõttetust tegelasest, seal paistab aga suht normaalne ja asjalik. Esse on ka OK, see saade sobib talle kindlasti oluliselt rohkem kui see endanimeline, kus ta endale nii ebaloomulikku ja võltsilt kõlavat Raua teksti ette loeb.

Nüüd, sarja lõpus, pean oma seisukohta parandama. Esse on kõige reisikõlbmatum tegelane üldse, ainult üks ving ja häda ja süüdistamine. Üldse kummaline, et Esse tõttu läks kogu see seis konfliktseks (alates tema uskumatult idiootsest jauramisest, et vilistamine on talle solvav ja ebaviisakas) ja kuidagi lõpuks jäi nagu Carola süüdi, kuigi Carola on ainuke asjalik tegelane seal, seejuures veel suurema panusega kui ülejäänud seltskond kokku- tema on ainus juht, tema teeb süüa, tema ainukesena teab reisimisest midagi samas kui Keith on niisama ballastiks ja Esse konkreetselt pidurdab ja rikub õhkkonda. Ja pärast on Carola veel patuoinas ka. Absurd. Sellest seltskonnast läheksin reisima vaid Carolaga. No ja Keithi ka ära ei ajaks, kuid Essega samas grupis keelduksin olemast.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 17:08; 12.08 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole kõiki osasid vaadanud. Kas seal mõnes osas millegi üle rõõmu ka on tuntud? Mina olen näinud ainult tüli, vingumist, virisemist, pidev häda. See väike Carola on võimas naine, päevast päeva sõidab üksi suure bussiga neid kitsaid raskeid mägiteid mööda. Lisaks teeb ka kõike muud. Teised kaks on kasutu ballast.

Viimases osas oleks võinud Münchenit rohkem nende tobedate telefoni ja migreeni seikluste asemel näidata.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 01:02; 12.08 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks maitse asi, ma läheks pigem Kethiga, et lõbus oleks või Eevaga (ilus vaadata ja tundub, et üsna nutikas). Bussiga võin ise sõita – jäi küll selgusetuks, miks ainult Carola sõitis, võibolla rendilepingu järgi teised ei tohtinudki.
Carola virises ja intriigitses ikka omajagu ning ei olnud sugugi nii vabameelne ja easygoing, nagu pealtnäha paista. Kethi ja Eeva mõjusid siiramalt.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 15:42; 20.06 09:44; 23.06 16:02; 13.08 11:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Hobinurk 3 naist karavanis