Esileht Väikelaps 3-rattaline kergkäru

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 3-rattaline kergkäru

Postitas:

Suur vanker meeldis mulle küll kui oli 3-rattaline.
Aga ootaks kommentaare inimestelt, kellel on kogemusi 3rattalise kergkäruga.
Tahaks osta sellist http://www.turvatoolid.com/veebipood/product.php?id_product=141
Tundub olevat väga hästi manööverdatav. Liikumine on enamasti linnas asfaldil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:34; 27.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli titanium baby breeze kolmerattaline ja see oli igavene nikats. Müüsin maha ja ostsin 4-rattalise pöörlevate esiratastega käru. Suur käru on mul ka 3-rattaline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:54; 27.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sulle meeldis vanker 3ne, siis meeldib ka käru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:55; 27.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need plastrattad pole nagu väga usaldusväärsed ja raam tundub ka nõrk. Ise kiidan TFK Buggster´it. Super käru (ei lähe vist kergkäru kategooriasse, kuigi kokkupanduslt suht õhuke, aga kokku panna ühe liigutusega panna ei saa, kaks tuleb teha). Suure istumisosaga, väga korralikud rattad, tugev ja minu arust näeb ka väga ilus välja. Ainult hind on poole kallim. Koos vihmakilega isegi natuke rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ziizike kirjutas:[/small]
[tsitaat]need plastrattad pole nagu väga usaldusväärsed ja raam tundub ka nõrk. Ise kiidan TFK Buggster´it. Super käru (ei lähe vist kergkäru kategooriasse, kuigi kokkupanduslt suht õhuke, aga kokku panna ühe liigutusega panna ei saa, kaks tuleb teha). Suure istumisosaga, väga korralikud rattad, tugev ja minu arust näeb ka väga ilus välja. Ainult hind on poole kallim. Koos vihmakilega isegi natuke rohkem.[/tsitaat]

kergkäru on enamjaolt väga kerge käru, sel ongi väiksemad plastrattad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:55; 27.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks kindlasti kergkäru kuna käime palju Soomes suvel vanavanematel külas ja ei tohi võtta palju ruumi ega kaaluda palju. Nii et rasket alumiiniumist ja suurte õhkkummidega käru ei ole vaja. Mul plastrataste hirmu hetkel ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:34; 27.02 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]ziizike kirjutas:[/small]
[tsitaat]need plastrattad pole nagu väga usaldusväärsed ja raam tundub ka nõrk. Ise kiidan TFK Buggster´it. Super käru (ei lähe vist kergkäru kategooriasse, kuigi kokkupanduslt suht õhuke, aga kokku panna ühe liigutusega panna ei saa, kaks tuleb teha). Suure istumisosaga, väga korralikud rattad, tugev ja minu arust näeb ka väga ilus välja. Ainult hind on poole kallim. Koos vihmakilega isegi natuke rohkem.[/tsitaat]

Läheb küll kergkärude kategooriasse. See on ka ainus 3-rattaline kergkäru, mille ma ostaks. Ise olen Joggsteri omanik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.02 12:54; 27.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps 3-rattaline kergkäru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.