Esileht Väikelaps 3-s nädal nohu+pidev väike palavik.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 3-s nädal nohu+pidev väike palavik.

Postitas:
Kägu

Lapsel on 3-s nädal nohu, mis kuidagi üle minna ei taha ja terve selle nohu aja on tal pidev 37,1-37,5 palavik.  Kõigepealt oligi 2 päeva ainult palavik, laps olid loid ja tujutu, kurtis halba enesetunnet, alles 3-ndal päeval lisandus ka nohu, mis teisel päeval läks paksuks ja tugevaks.  Perearst ütles, et see on normaalne, kuna lapse organismis on põletikuline protsess. Mina seda aga normaalseks ei pea, kuna nohusid on lapsel olnud ju palju, kuid niimoodi ainult nohuga pole varem palavikku kaasnenud. Tahtsin, et arst võtaks lapse ninast külvi ja võtaks ka verest põletikunäidu, kuid ta ütles, et pole vaja ja jätku ma see kraadimine järgi. Kardan, et äkki on tegu põskkoopapõletikuga ja oleks vaja AB kuuri.

Siiamaani oleme igapäevaselt mitmeid kordi aurutanud, nina puhastanud meresoolalahusega ja annan talle nüüd juba ka Zyrtecit, et turseid ninas alla saada.

Minu süda aga ei anna rahu, kuna nohu ei näita kadumise märke ja palavik on endiselt platsis, hommikul 37,1(2) õhtuks aga 37,5. Laps ei näe ka kuskilt otsast terve välja, tahab palju pikali olla ja kurdab tihti ka pea-ja kõhuvalu.

Mida teie teeksite, kuhu peaksin pöörduma, kui perearst ei aita?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>EMO</p>
Ütledki, et perearst keeldub ravimast.
<p style=”text-align: left;”></p>
<p style=”text-align: left;”></p>
<p style=”text-align: left;”></p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse hiljutine haiguse venimine (nohu, köha, palavik, aga need lõpus taandusid) ja lõpus tekkinud tugev peavalu ja väsimus/loidus tähendasidki põskkoopapõletikku. Soovitan ruttu teise arstiga nõu pidada. Kellegagi, kes teeks vereproovi jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga ebameeldiv, aga ega keegi peale sinu su lapse eest ei seisa.
Helistaksin järjepidevalt perearstile ja ütleksin, et süda ei anna rahu, lapsel juba nädalaid palavik ja ebaharilik kehv enesetunne, see pole ju kuskilt otsast normaalne!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta ühendust nina-kõrva-kurgu haiguste kliinikuga, kurda oma muret. Äkki nad oskavad nõu anda või isegi aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kolmesel oli 10pv ab kuur nohu+köha tõttu.

Köha kadus, kuid iga päev kollakas rohekas voolav tatt jäi, olgugi et puhastasime, spreitasime.

Nädal peale ab lõpetamist hakkas laps öösel vähkrema, nutma, surus isa kätt põsele.

Ei olnud söögiisu, ka päevasel ajal väga viril, nuttis tihti.

Algul arvasime, et äkki viimased purihambad.

Kuid norm see polnud  voisime lapse orila arstile selgus, et kõrvapõletik.

Ja nüüd teine järjestikkune 10pv ab kuuri.

Soovitaks ka teise arsti juurde laps kontrolli viia.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps 3-s nädal nohu+pidev väike palavik.