Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 3.trimester ja seks

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: 3.trimester ja seks

Postitas:

Räägiks seksist 3.trimestril. Mis ajast võib seks sünnitust esile kutsuda? Räägitakse, et kui laps tulla ei taha vms, siis tehke seksi, see võib esile kutsuda.
Mul kolmanda trimestri algus käes. Eile mehega rääkisime seksimisest, sellest, miks ta natuke tagasi on hoidnud ja ei taha enam nii palju teha, siis ta ütles, et ta kardab, et äkki laps sünnib liiga vara, sest seks pidavat sünnitust esile kutsuma. Jah, olen ise ka seda juttu kuulnud, aga ma mõtlen, et ega nii vara ju ei tohiks sperma nii mõjuda? Mitmendast nädalast või mis ajast siis võiks seda kartma hakata? Ja tegelikult kutsub ju sperma sünnitust esile, mitte seks ja orgasm ise eks?

Räägime siis sellest ja üleüldiselt seksist 3.trimestril. Siis on see ju päris keeruline tegevus juba…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 15:26; 25.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh jummel. See on jama jutt. Kui seks pole keelatud mingitel põhjustel arsti poolt, siis anna aga hagu. Mis siin arutada. Sellist spermat pole veel leiutatud, mis kutsuks sünnituse esile. Enamus lõpurasedaid siis ju ainult seksiksid, kuid ikkagi lähevas ajad üle ja kutsutakse haiglas rohtudega esile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem võib seda asja võtta nii, et sperma aitab kaasa, aga ei kutsu midagi esile, kui pole veel õige aeg.
Kuigi tegelikult ei ole see ka mingi teaduslikult tõestatud fakt.
Kui mees pelgab, ärgu lasku sisse või kasutage kondoomi, ehk see annab kindlama tunde veidi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googeldasin natuke, leidsin siitsamast sellise teksti:
/…/ Aine nimega prostaglandiin, mida sisaldab sperma, võib emakakaela sünnituseks ette valmistada, muutes selle õhemaks, pehmemaks ja küpsemaks. Tegelikult kasutatakse sedasama ainet ka vajadusel sünnitustegevuse esilekutsumiseks tilgutina veeni. Muretsemiseks põhjust siiski pole, ei naturaalne ega sünteetiline prostaglandiin ei ava emakakaela enne, kui see on piisavalt küps. /…/
Allikas: http://www.perekool.ee/index.php?id=1051

Tundub, et ikka võib esile kutsuda, aga alles siis kui aeg on küps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 15:26; 25.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui rääkida seksist kui sellisest.. Te ennast ebamugavalt ei tunne? KOhmakana vms.. MIna küll tunnen..Ja no ega ma ennast nüü väga seksikalt ka e tunne.Kuigi salamisi tahaks ju ka veel olla vahekorras, aga ei mina oska mõelda välja neid poose mis sobiksid hästi.mehe käest ka nagu ei julge küsida, ta vist saab aru , et asi vähe rasketatud :D..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksin mõnuga iga päev või siis üle päeva.
Ennast kohmakana veel ei tunne, isegi seksikamana hoopis, sest rinnad on palju-palju suuremad kui enne.
Praegu saab teha enam-vähem kõiki poose, mida enne rasedustki.
Väga oluline on mehega sel teemal rääkida, pole vaja mingit piinlikkust tunda!
Arvan, et viimasel kuul võiks igaks juhuks küll spermaga ettevaatlikum olla, samas – oleneb kui tihti paaril kombeks seksida on. Kui kord nädalas, siis pole vast mõtet muretseda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksida võib küll, kui pole raseduse ajal mingeid probleeme tekkinud. Minul näiteks keelati teise trimestri keskpaigast ära, kuna on oht enneaegsele sünnitusele. Arst seletas lahti, et sperma sisaldab ainet, mis siis võib aktiveerida sünnitegevust.Samas seksi soovitatakse täitsa lõpus juba seetõttu, et keha on siis aktiivsem ja aktiivne liikumine soodustab omakorda sünnitegevust:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 3.trimester ja seks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.