Esileht Pereelu ja suhted 3 väikest last ja töö

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: 3 väikest last ja töö

Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Anna andeks, unustasin, et sinu juuresolekul võib rääkida ainult naistest, kes tagasi küünetehnikuteks peavad minema, kui nende mees ise tagasi ehitama ei lähe. Teisi võimalusi maailmas ei eksisteeri ja neid ei tohi mainidagi. Funktsionaalne lugemisoskus on ju niivõrd raskesti kättesaadav, ei ole mõtet pingutada.[/tsitaat]Räägi veel midagi sellest Päris Maailmast, millest keegi peale sinu sittagi ei tea! Nii huvitav on kuulata! Hari veel meid lolle, küünetehnikud ja ehitajad, nagu me oleme! Lase issanda valgust meiegi peale paista!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.03 11:27; 30.03 11:46; 30.03 12:11; 30.03 13:29; 30.03 13:32; 30.03 13:43; 30.03 13:59; 30.03 14:16; 30.03 14:26; 30.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Räägi veel midagi sellest Päris Maailmast, millest keegi peale sinu sittagi ei tea! Nii huvitav on kuulata! Hari veel meid lolle, küünetehnikud ja ehitajad, nagu me oleme! Lase issanda valgust meiegi peale paista![/tsitaat]

Mis siin ikka meietada, siiani oled sa ainus olnud, kes aru ei saa, et maailmas on ka tiba rohkem värve ja võimalusi kui üks – ja esitab konkreetseid küsimusi (näiteks, kust siis raha tuleb) ja näidete peale leiab, et need ei sobi teemasse. Pahuravõitu oled sa ka sel kaunil reedesel päeval, jätan su parem rahule, saab teemaalgataja päris teemal edasi arutleda.

Päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
Vat huvitav jah, millest siis küll elatakse kui keegi tööle ei viitsi minna?[/tsitaat]
Teemaalgataja ju kirjutas, et tal on säästud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis siin ikka meietada, siiani oled sa ainus olnud, kes aru ei saa, et maailmas on ka tiba rohkem värve ja võimalusi kui üks – ja esitab konkreetseid küsimusi (näiteks, kust siis raha tuleb) ja näidete peale leiab, et need ei sobi teemasse. Pahuravõitu oled sa ka sel kaunil reedesel päeval, jätan su parem rahule, saab teemaalgataja päris teemal edasi arutleda.

Päikest![/tsitaat]Oleks palund küll jah.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.03 11:27; 30.03 11:46; 30.03 12:11; 30.03 13:29; 30.03 13:32; 30.03 13:43; 30.03 13:59; 30.03 14:16; 30.03 14:26; 30.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teemaalgataja ju kirjutas, et tal on säästud.[/tsitaat]Sulle tundub siis mõistlik, et ei ema, isa ega vanaema ei käi tööl kuni laps on üle 2 aasta vana? Kõik passivad kodus ja vaatavad lapse kasvamist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.03 11:27; 30.03 11:46; 30.03 12:11; 30.03 13:29; 30.03 13:32; 30.03 13:43; 30.03 13:59; 30.03 14:16; 30.03 14:26; 30.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tasuta hoidja on mu abikaasa kes on vh-sel ja ema on mul sellisel tööl et saab päeval lapsi hoida, mu vennalaps on nagunii tema hoida.[/tsitaat]
abikaasa pole ju tegelikult \”tasuta hoidja\”
vaid ta on lihtsalt üks kahest lapsevanemast, kes on lastega kodus. Tasuta hoidja alla kvalifitseeruvad tädid-onud-vanavanemad, kui nad mingil põhjusel on nõus sellise diiliga, lapsevanem on aga lihtsalt lapsevanem. Tasuta hoidjatega on see teema, et nende peale ei saa alati loota, neil võib oma elu ka vahele sõita ja sul pole siis õigust mingeid pretensioone esitada, lapsevanem aga on kohustatud oma lapse eest hoolitsema, ning ühises perekonnas räägitakse normaalsel juhul need asjad alati omavahel läbi. Mitte nii, et üks seab teise lihtsalt fakti ette.

Kui üks saab kodus olla, siis võib ju teine tööle minna, lastega on siis ju kõik korras. Kui sa aga ise ei taha laste lapsepõlvest nn ilma jääda, siis uuri, kas saaksid alguses poole kohaga tööle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 3 lapse ema, kellest noorim on 1,5 aastane ja vanim 6 aastane. Kutsuti tagasi tööle ja kavatsen kindlasti ka minna. Lapsed on küll minu elu, kuid ma ei jää nende kasvamisest ilma ka tööl käies. Peale tööd, nädalavahetustel, puhkustel, pühadel jne pühendun ma täielikult nendele ning teen seda suurima rõõmu ja entusiasmiga. Kodus istudes hakkab see entusiasm vaikselt asenduma aga rutiini ja igavusega. Tegelen lastega küll palju, kuid teen ka teisi asju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sulle tundub siis mõistlik, et ei ema, isa ega vanaema ei käi tööl kuni laps on üle 2 aasta vana? Kõik passivad kodus ja vaatavad lapse kasvamist?[/tsitaat]

Kui see rahaliselt võimalik on, miks mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 15:43; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üldse ei saa aru-kui su mees on juba VH-l, siis oleks sa pidanud juba ammu tööle naasma.[/tsitaat]

Kes käseb? Tööl käimine on vabatathtlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 15:43; 30.03 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen-ise mõtlen ka et ega ma aastasest lapsest loobuma ei pea kui tööle lähen, seda enam et pikad päevad vahelduvad mõnetunnistega.

Laps saab augustis aastaseks ja tööle plaan minna septembris, mees vh-sel jaanuarini, sealt edasi ka vahetustega töö, tasuta hoidja on mu ema kes väga väga tahab lapsi hoida! nagunii plaanis talle maksta vähemalt pisikese poisi eest saadav hüvitis, see 40 eurit, kui mitte rohkem, kuigi kardan et ema keeldub.

laps jah rinnalaps ja kindlasti ka peale aastaseks saamist.

mees vh-sel ja mina kirjutasin lahkumisavalduse vanas töökohas kus oli palk üliväike. mees saab vh-st 2006 põhjal, ta praegune palk on täpselt poole väiksem kui vh-s, seega kasulik tal kodus olla see aasta aega.

põen ka selle pärast et läksin eelmise lapse kõrvalt tööle kui ta oli aastane ja poisi areng seiskus ja ta klammerdus minu külge, kui 7 kuud hiljem riskirasedana koju jäin, hakkas poiss nädalaga mähkmevabaks ja rääkima! kuigi mu ema ja mees potitasid teda järjepidevalt ja lobisesid-tegelesid nagu minagi, kui mitte rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 23:02; 29.03 23:38; 30.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted 3 väikest last ja töö

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.