Esileht Pereelu ja suhted 30+ meeste läbilõige Tinderis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 136 )

Teema: 30+ meeste läbilõige Tinderis

Postitas:

Tinderis ka omasugused omasugused ei kõlba?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 13:19; 10.12 07:39; 15.12 19:43; 25.12 20:03; 26.12 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin Raekoja platsil kuuske vaatamas, ennast pildistavaid naisi võis 20 tükki kokku lugeda, ennast pildistavaid mehi mitte ühtegi. mõned mehed olid sunnitud pildistama oma naist. Siit saab järeldada ainult ühte, naine peab alati olema valmis uut meest leidma, seepärast paneb väga suurt rõhku oma välimusele. Meestel sellist vajadust pole, seepärast mehed ei tuuni ka end.

Irw. Üks naljakamaid ja loogikavabamaid kommentaare, mida lugenud olen. Eriti see “mõned mehed olid sunnitud pildistama oma naist”. Ma ei või! Mõelda, naine plaanib salamisi uue mehe otsingut, seega sunnib praegust elukaaslast endaga koos kuuse alla ronima, et Tinderi pilte klõpsutada. Ihhii! Elu nagu seebiooper!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldreegel on aga, et 90% naistest jookseb 10% meeste järel. Ülejäänud mehed saavad naise mitte seetõttu, et nad oleks parim valik, vaid seetõttu, et mõned neist 90% naistest on siiski ajudega ning hablavad lahti, et paarisuhtes pole võimalik olukord, kus kõik 90% naistest saaks nende 10% mehega kaetud (Dirichlet’ printsiip) ja seega tuleb vaadata ka teiste meeste poole.

Need 90 % pole mitte ajudega vaid no, mis neil muud üle jääb. Näiteks naine mitme lapsega ei saa elus enam seda 10 %. Heal juhul üheks ööks korra. Üks asi, mida olen täheldand on see, et meestele pannakse alati aina kõrgemaid standardreid. Samas kui mees ütleb, et naine peaks olema normaalkaalus siis on ta mingi jobu jne. Kuidas sa julged öelda. Iga naine, igas kaalus on ilus. Täielik jura. Ma olen nii palju naisi kohanud enda elus, kelle enesehinnang on täiesti kuskil kõrgustes kuigi nad pole mitte kuskilt otsast isegi üle keskmise ilusad või on nad vanad 35+. Sellesmõttes mehed on ikkagi rohkem realistid ja saavad aru kui kõrgelt nad murdma peaksid. Naised môtlevad kõik, et nad väärivad parimat, see on täielik jama.

Mehike, mehike… Oeh! Sinu suutmatus naisi mõista ja neis midagigi head näha on lihtsalt kurb. Iga inimene, olgu ta mees või naine, peabki uskuma, et ta väärib parimat. See, et naine on lastega üksikema, ei tähenda, et ta peaks leppima mõne kibestunud šovinistiga. Ja kui sina püüaksid naisi paremas valguses näha ning neid vastavalt kohtleksid, võiksid ka sina “kõrgemalt murda”.

Üleüldse, mida sina nendest “vanadest 35+” naistest tead, sa vahid ju ainult noori kiisusid, nagu sa kuskil mainisid. Siis jäägi oma liistude juurde!!

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskealine mees on reeglina palju-palju paremas füüsilises vormis kui samas vanuses naine!!! Mul tööl, minu ealised naised paluvad pidevalt minu abi kui on vaja midagi tõsta! Ma teen trenni ja olen heas vormis, aga tööl, minu vanused naised on lödisevad pekihunnikud! Mu naine on sale, aga kui koos joosta, siis 100 meetri järel on tal toss väljas! Ta käib My Fitness trennis, aga vastupidavus puudub? Mis mõte on sel firmatreeningul kui võhma ei ole?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei käi tinderis, kuid teemaalgataja jutu kohaselt pole ta kohanud ülekaalus 30+meest. Kui sa hästi ringi vaatad, on juba päris suur osa teismelisi noormehi ülekaalus. On ka 30+mehi ülekaalus. 60+on enamus ülekaalus. Neid hästi säilinud mehi on ikka käputäis. Enamusel on mingid iluvead.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et naine on lastega üksikema, ei tähenda, et ta peaks leppima mõne kibestunud šovinistiga. Ja kui sina püüaksid naisi paremas valguses näha ning neid vastavalt kohtleksid, võiksid ka sina “kõrgemalt murda”.

Üleüldse, mida sina nendest “vanadest 35+” naistest tead, sa vahid ju ainult noori kiisusid, nagu sa kuskil mainisid. Siis jäägi oma liistude juurde!!

Kas jõid eile veini kypsis, et nii tuline tekst ? Ja ma näen naisi väga heas valguses. Eriti noori kiisusid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hablavad lahti,

Eeeee 🙂 Mis keeles sa kõneled ka endakese meelest) Hablar nüüd küll arusaamist või väljanuputamist ei tähenda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas jõid eile veini kypsis, et nii tuline tekst ? Ja ma näen naisi väga heas valguses. Eriti noori kiisusid.

Kummeliteed jõin, mehike; tuline oskan olla ilma alkotagi. Sinu vaated ja põhimõtted lihtsalt ei mahu mulle pähe. Sa oled ju ise juba kolmekümnendates mees, oleks nagu aeg inimeseks saada – aga ikka ajad sa seda Aiku ja Petsi stiilis jura suust välja. Ma loodan, et sa vähemasti oma ema säästad ja tema kuuldes naistest sel moel ei kõnele…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Metrooseksuaalid juba tuunivad

Irw. Kus sa neid “metrooseksuaale” kohtasid? Käisin ka just Stockholmis, sõitsin metrooga, aga mitte ühtegi taolist isendit silma ei jäänud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummeliteed jõin, mehike; tuline oskan olla ilma alkotagi. Sinu vaated ja põhimõtted lihtsalt ei mahu mulle pähe. Sa oled ju ise juba kolmekümnendates mees, oleks nagu aeg inimeseks saada

Räägid minuga nagu mingi ema. Oled vist enda mehega ka selline tänitaja ja virised pidevalt. Õudusunenägu. Sellepärast ma sinuga ei klikigi kypsis.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutsin terve öö patja, sest meie sinuga, mehike, ei kliki kunagi. Nuux!

P.S. Mu abikaasa tunnistas jah, et elu minuga on tõepoolest nagu õudusunenägu. Juba 11 aastat. Aga ära ka ei julge minna ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt lähtub Sinu mees põhimõttest, et parem varbalne peos, kui tuvi katusel. Ta võib lohutada end sellega, et see mure on ilmselt paljudel temasugustel

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 14:41; 25.12 18:43; 04.01 11:53; 05.01 00:36; 05.01 17:14; 20.01 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin nädal tagasi uuesti Tinderi, olen 36 2 last. Käinud 3 kohtingul. Selle nädalavahetuse veetsin väga laheda prantslasega. Ei plaani tulevikku, aga ilmselt kohtume veel. Samuti üks vene tüüp, 30 tahab mind kohtingule viia. Nüüd üks inglane 30, tuleb jõuludeks siia, plaanime kohtuda. 8 tükki kirjutavad hetkel aktiivselt. Ei kurda, et oleks raske tutvusi soetada, valin kenasid alfavälimusega mehi. Ei plaani kellegagi midagi, saab mis saab. Paremale läheb mul ca 50 1 või 2 meest. Mach ca 85% ja vahepeal olen poma kaarti ka varjanud, et siis pole võimalik mache saada. Vanusevahemik 30-38.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt lähtub Sinu mees põhimõttest, et parem varbalne peos, kui tuvi katusel. Ta võib lohutada end sellega, et see mure on ilmselt paljudel temasugustel

Ehhee. Võibolla, võibolla mitte. Ühel mu tuttaval oli hea ütlemine: ka paljud naised tunnevad vahetevahel, et nad vääriksid selle diivanil lösutava (sita)varese asemel hoopis uljast kotkast. Nii et mine võta siis kinni, kummal poolel õigus on… ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nutsin terve öö patja, sest meie sinuga, mehike, ei kliki kunagi. Nuux!

P.S. Mu abikaasa tunnistas jah, et elu minuga on tõepoolest nagu õudusunenägu. Juba 11 aastat. Aga ära ka ei julge minna ????

Miks su mees peab ära minema, sa mine ise:) Tundub et sul väga kehv mees ka kui pead tinderis koguaeg uutel võimalustel silma peal hoidma.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.12 06:31; 02.12 09:32; 02.12 09:54; 02.12 10:37; 02.12 10:50; 03.12 14:31; 09.12 16:40; 09.12 16:41; 05.01 01:15; 05.01 11:38; 14.01 17:06; 15.01 00:00; 16.01 13:54; 16.01 13:55; 18.01 18:32; 19.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin nädal tagasi uuesti Tinderi, olen 36 2 last. Käinud 3 kohtingul. Selle nädalavahetuse veetsin väga laheda prantslasega. Ei plaani tulevikku, aga ilmselt kohtume veel. Samuti üks vene tüüp, 30 tahab mind kohtingule viia. Nüüd üks inglane 30, tuleb jõuludeks siia, plaanime kohtuda. 8 tükki kirjutavad hetkel aktiivselt. Ei kurda, et oleks raske tutvusi soetada, valin kenasid alfavälimusega mehi. Ei plaani kellegagi midagi, saab mis saab. Paremale läheb mul ca 50 1 või 2 meest. Mach ca 85% ja vahepeal olen poma kaarti ka varjanud, et siis pole võimalik mache saada. Vanusevahemik 30-38.

Oot aga sa olid ju 30 aastat õnnelikus abielus, mees oli ka 190 cm pikk ja rikas. Kuidas nüüd lahutatud?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 02.12 06:31; 02.12 09:32; 02.12 09:54; 02.12 10:37; 02.12 10:50; 03.12 14:31; 09.12 16:40; 09.12 16:41; 05.01 01:15; 05.01 11:38; 14.01 17:06; 15.01 00:00; 16.01 13:54; 16.01 13:55; 18.01 18:32; 19.01 18:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 40+, ei ole mul kiilanevat pead ega õllekõhtu(alkoholi ei joo ega salli ka purjus inimesi). Samas tuleb tunnistada, et valikute ja matchidega Tinderis on väga kesine. Tõesti, mõne tihi võid saada aga paraku ei midagi enamat. Mõni üksik võib ju tõesti olla leidnud sealt elukaaslase või abikaasa aga need on pigem erandid. Ma ei tea kuidas meeste hulgas on aga naised, kes tahavad midagi tõsist, on kas õnnetud või koledad või mõlemat. Õnnelikud üksikud tahavad vaid tähelepanu, tšilli, lõhkuvat seksi ja otse loomulikult kalleid kingitusi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 13:19; 10.12 07:39; 15.12 19:43; 25.12 20:03; 26.12 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on konto ühes teises kohas mitte tinderis, olen mõnega ka pikemalt suhelnud ja paariga kokku saanud mõned korrad. Viimane mees oli väga meeldiv, suhtlesime umbes pool aastat. Olin ilmselt isegi armunud. Mul oli koos temaga nii hea ja kerge olla. Saime veel paar päeva tagasi kokku ja nüüd ta järsku blokkis mu igal pool ära. Ma ei tea mis teha. Pole öö läbi magada saanud. Kas on kellelgi veel nii olnud, et lihtsalt blokitakse kõik numbrid ja kontod ära ja mingit põhjust ei öelda?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 07:05; 15.12 12:39; 01.01 19:12; 01.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on konto ühes teises kohas mitte tinderis, olen mõnega ka pikemalt suhelnud ja paariga kokku saanud mõned korrad. Viimane mees oli väga meeldiv, suhtlesime umbes pool aastat. Olin ilmselt isegi armunud. Mul oli koos temaga nii hea ja kerge olla. Saime veel paar päeva tagasi kokku ja nüüd ta järsku blokkis mu igal pool ära. Ma ei tea mis teha. Pole öö läbi magada saanud. Kas on kellelgi veel nii olnud, et lihtsalt blokitakse kõik numbrid ja kontod ära ja mingit põhjust ei öelda?

Arvatavasti purunesid tal mingid lootused sinuga seoses ja ta leidis, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus:D

Mul on endal (mees olen) tulnud ette suhtlemist reaalsete kullakaevajatega, kes on mind mingite hüvede saamiseks ära kasutanud. Detaile ma ei tahaks avaldada, aga ühe naisterahva peale näiteks läks 4000 eurot (kohtingud+ lühike reis välismaale) ja tulemus oli null. Reisil magasime samas voodis, aga ma ei tohtinud teda puudutada. Oleksin võinud selle raha põlema panna, oleks korraks käsigi soojendada saanud.

Tal oli ka kindlasti minuga “hea ja kerge olla” ning pärast imestas, miks ma edasi suhelda ei taha.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 12:14; 17.12 09:29; 01.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on konto ühes teises kohas mitte tinderis, olen mõnega ka pikemalt suhelnud ja paariga kokku saanud mõned korrad. Viimane mees oli väga meeldiv, suhtlesime umbes pool aastat. Olin ilmselt isegi armunud. Mul oli koos temaga nii hea ja kerge olla. Saime veel paar päeva tagasi kokku ja nüüd ta järsku blokkis mu igal pool ära. Ma ei tea mis teha. Pole öö läbi magada saanud. Kas on kellelgi veel nii olnud, et lihtsalt blokitakse kõik numbrid ja kontod ära ja mingit põhjust ei öelda?

Arvatavasti purunesid tal mingid lootused sinuga seoses ja ta leidis, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus:D

Mul on endal (mees olen) tulnud ette suhtlemist reaalsete kullakaevajatega, kes on mind mingite hüvede saamiseks ära kasutanud. Detaile ma ei tahaks avaldada, aga ühe naisterahva peale näiteks läks 4000 eurot (kohtingud+ lühike reis välismaale) ja tulemus oli null. Reisil magasime samas voodis, aga ma ei tohtinud teda puudutada. Oleksin võinud selle raha põlema panna, oleks korraks käsigi soojendada saanud.

Tal oli ka kindlasti minuga “hea ja kerge olla” ning pärast imestas, miks ma edasi suhelda ei taha.

Meil oli ka seks väga hea. Mees ei ole eestlane ega ka mitte Eestis. Ta ei kulutanud minu peale mingit raha peale mõne kohvi. Ma tõesti ei oska midagi arvata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.12 07:05; 15.12 12:39; 01.01 19:12; 01.01 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: mees on abielus/suhtes ja sai kõrini sellest komejandi mängimisest..
Või ilmus uus mimm pildile.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 16:30; 28.12 12:16; 16.01 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on konto ühes teises kohas mitte tinderis, olen mõnega ka pikemalt suhelnud ja paariga kokku saanud mõned korrad. Viimane mees oli väga meeldiv, suhtlesime umbes pool aastat. Olin ilmselt isegi armunud. Mul oli koos temaga nii hea ja kerge olla. Saime veel paar päeva tagasi kokku ja nüüd ta järsku blokkis mu igal pool ära. Ma ei tea mis teha. Pole öö läbi magada saanud. Kas on kellelgi veel nii olnud, et lihtsalt blokitakse kõik numbrid ja kontod ära ja mingit põhjust ei öelda?

Arvatavasti purunesid tal mingid lootused sinuga seoses ja ta leidis, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus:D

Mul on endal (mees olen) tulnud ette suhtlemist reaalsete kullakaevajatega, kes on mind mingite hüvede saamiseks ära kasutanud. Detaile ma ei tahaks avaldada, aga ühe naisterahva peale näiteks läks 4000 eurot (kohtingud+ lühike reis välismaale) ja tulemus oli null. Reisil magasime samas voodis, aga ma ei tohtinud teda puudutada. Oleksin võinud selle raha põlema panna, oleks korraks käsigi soojendada saanud.

Tal oli ka kindlasti minuga “hea ja kerge olla” ning pärast imestas, miks ma edasi suhelda ei taha.

Meil oli ka seks väga hea. Mees ei ole eestlane ega ka mitte Eestis. Ta ei kulutanud minu peale mingit raha peale mõne kohvi. Ma tõesti ei oska midagi arvata.

Potensiaalsele välisinvestorile ikka räme ale tuleb mainida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 13:19; 10.12 07:39; 15.12 19:43; 25.12 20:03; 26.12 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti purunesid tal mingid lootused sinuga seoses ja ta leidis, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus:D

Mul on endal (mees olen) tulnud ette suhtlemist reaalsete kullakaevajatega, kes on mind mingite hüvede saamiseks ära kasutanud. Detaile ma ei tahaks avaldada, aga ühe naisterahva peale näiteks läks 4000 eurot (kohtingud+ lühike reis välismaale) ja tulemus oli null. Reisil magasime samas voodis, aga ma ei tohtinud teda puudutada. Oleksin võinud selle raha põlema panna, oleks korraks käsigi soojendada saanud.

Tal oli ka kindlasti minuga “hea ja kerge olla” ning pärast imestas, miks ma edasi suhelda ei taha.

Tüüpiline mehe suhtumine. “Investeeritakse” naisesse raha, selleks et midagi saada. Ja kui seda “midagi” ei saa, siis hakatakse lugema palju raha ikka naise peale “kulutati” ja tulemus null = seksi ei saanudki.

Äkki peaks võtma asja nii, et kui naine meeldib, siis käid temaga väljas ja mujal sellepärast, et sulle meeldib reaalselt temaga aega veeta? Mitte ootuses seksi saada ja kõike see tegevus ainult sel eesmärgil.
Tõesti kaasa ei tunne sellisel juhul. Näed naist kui mingit objekti, kellesse raha ja tähelepanu “investeerid” selleks, et seksi saada.
Mine siis veeda naisega tasuta aega. Käi lihtsalt jalutamas. Pärast pole vähemalt kahju, et ilmaasjata investeerisid. Siis ilmselt loed minuteid, mis kulusid ilma seksi saamata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näed naist kui mingit objekti, kellesse raha ja tähelepanu “investeerid” selleks, et seksi saada.

Vastupidi oli. Tema nägi minus objekti, mida ära kasutada hüvede saamiseks. Kohtingutel me erinevatel tema leiutatud põhjustel seksini ei jõudnud ja siis ta andis selgelt mõista, et reisil täidab ta kõik minu unelmad. Kui kohale jõudsime, siis “avastas”, et ma tegelikult ei meeldi talle. Varem ei saanud sellest aru?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.12 12:14; 17.12 09:29; 01.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näed naist kui mingit objekti, kellesse raha ja tähelepanu “investeerid” selleks, et seksi saada.

Vastupidi oli. Tema nägi minus objekti, mida ära kasutada hüvede saamiseks. Kohtingutel me erinevatel tema leiutatud põhjustel seksini ei jõudnud ja siis ta andis selgelt mõista, et reisil täidab ta kõik minu unelmad. Kui kohale jõudsime, siis “avastas”, et ma tegelikult ei meeldi talle. Varem ei saanud sellest aru?

Impotent. Unistav impotent, mõtles, et äkki seekord…

Selle teie teema pärast ma tegin ka esimest korda elus Tinderi, uudishimust. Ma vaatasin enda vanusegrupi mehi, st 50-55+. Ma ei tea, täitsa kompusid viskas vahepeal sisse, rääkisin isegi paar sõna juttu ajaviiteks mõnega. Aga muidugi on rohkem ikka väsinud vanamehi.
Siiski ma arvan, et 30+ võiks pilt olla päris kena, ma ei tea, millest teemaalgataja räägib.

Aa, jah, Eestis resideeruvaid või visiidil olevaid välismaalaseid on üsna palju, seega kellel eesti meestest kõrini on, siis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et naine on lastega üksikema, ei tähenda, et ta peaks leppima mõne kibestunud šovinistiga. Ja kui sina püüaksid naisi paremas valguses näha ning neid vastavalt kohtleksid, võiksid ka sina “kõrgemalt murda”.

Üleüldse, mida sina nendest “vanadest 35+” naistest tead, sa vahid ju ainult noori kiisusid, nagu sa kuskil mainisid. Siis jäägi oma liistude juurde!!

Kas jõid eile veini kypsis, et nii tuline tekst ? Ja ma näen naisi väga heas valguses. Eriti noori kiisusid.

Sa näed tõenäoliselt oma kiisudest vähemalt paarkümmend aastat vanem välja. 30aastane mees näeb ikka tunduvalt vanem välja sama vanast naisest ja sina tundud olevad 35+ vana mees ja kui 25aastaseid vaatad, siis nemad on pigem su tütarde moodi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt 02.12 02:37; 03.12 01:41; 03.12 01:50; 03.12 02:26; 03.12 08:04; 24.12 01:24; 24.12 01:25; 24.12 01:27; 31.12 04:46; 31.12 04:48; 31.12 20:49; 31.12 21:46; 02.01 00:56; 02.01 00:57; 02.01 00:59; 02.01 20:16; 02.01 20:34; 05.01 09:30; 14.01 03:27; 16.01 06:55; 16.01 06:56; 16.01 20:55; 16.01 21:22; 16.01 21:31; 16.01 22:17; 19.01 01:54; 19.01 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tinderis ka omasugused omasugused ei kõlba?

Omasugused kõlbavad, mul endal pole ju õllekõhtu, ülekaalu, kiilanevat pead ja kortsus nägu. Meestel aga sageli on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt 02.12 02:37; 03.12 01:41; 03.12 01:50; 03.12 02:26; 03.12 08:04; 24.12 01:24; 24.12 01:25; 24.12 01:27; 31.12 04:46; 31.12 04:48; 31.12 20:49; 31.12 21:46; 02.01 00:56; 02.01 00:57; 02.01 00:59; 02.01 20:16; 02.01 20:34; 05.01 09:30; 14.01 03:27; 16.01 06:55; 16.01 06:56; 16.01 20:55; 16.01 21:22; 16.01 21:31; 16.01 22:17; 19.01 01:54; 19.01 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on konto ühes teises kohas mitte tinderis, olen mõnega ka pikemalt suhelnud ja paariga kokku saanud mõned korrad. Viimane mees oli väga meeldiv, suhtlesime umbes pool aastat. Olin ilmselt isegi armunud. Mul oli koos temaga nii hea ja kerge olla. Saime veel paar päeva tagasi kokku ja nüüd ta järsku blokkis mu igal pool ära. Ma ei tea mis teha. Pole öö läbi magada saanud. Kas on kellelgi veel nii olnud, et lihtsalt blokitakse kõik numbrid ja kontod ära ja mingit põhjust ei öelda?

Arvatavasti purunesid tal mingid lootused sinuga seoses ja ta leidis, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus:D

Mul on endal (mees olen) tulnud ette suhtlemist reaalsete kullakaevajatega, kes on mind mingite hüvede saamiseks ära kasutanud. Detaile ma ei tahaks avaldada, aga ühe naisterahva peale näiteks läks 4000 eurot (kohtingud+ lühike reis välismaale) ja tulemus oli null. Reisil magasime samas voodis, aga ma ei tohtinud teda puudutada. Oleksin võinud selle raha põlema panna, oleks korraks käsigi soojendada saanud.

Tal oli ka kindlasti minuga “hea ja kerge olla” ning pärast imestas, miks ma edasi suhelda ei taha.

Ise olid loll, et tegid reisi välja naisele, kellega polnud veel isegi suhtes (sh seksuaalsuhtes). Kui niimoodi sõbra poolest välja teed, siis teine võtab seda ka sõbra kingitusena. Raha ei pane ju meeldima.

Kusjuures, ma arvan, et ta polnud kullakaevaja just seepärast, et ta sinuga ei maganud, vaid tegi nii, nagu tundis. Kullakaevaja oleks kohe küüned taha löönud, kui mees midagi välja teeb, sest tema seksib ainult raha pärast. Kindlasti poleks kullakaevaja tahtnud meest pärast reisi kaotada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 27 korda. Täpsemalt 02.12 02:37; 03.12 01:41; 03.12 01:50; 03.12 02:26; 03.12 08:04; 24.12 01:24; 24.12 01:25; 24.12 01:27; 31.12 04:46; 31.12 04:48; 31.12 20:49; 31.12 21:46; 02.01 00:56; 02.01 00:57; 02.01 00:59; 02.01 20:16; 02.01 20:34; 05.01 09:30; 14.01 03:27; 16.01 06:55; 16.01 06:56; 16.01 20:55; 16.01 21:22; 16.01 21:31; 16.01 22:17; 19.01 01:54; 19.01 01:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

30+ aastane naine kipub sageli olema juba seal mutistumise piiri peal.

See paneb mõtlema, et miks siis naised nii noorelt mutistuvad? Kas on asi ehk selles, et lastekasvatamine ja koduga tegelemine mutistab rohkem kui millegi muuga tegelemine?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole seal ka 26 aastasel pikka kasvu ja kena välimusega noormehel mingit erilist valikut. Ilusaid naisi on palju, aga eks konkurents on kõva ja matche tuleb harva. Ja kui tuleb, siis vastatakse harva ja igavate lihtlausete ning jah/ei vastustega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.12 14:41; 25.12 18:43; 04.01 11:53; 05.01 00:36; 05.01 17:14; 20.01 20:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 136 )


Esileht Pereelu ja suhted 30+ meeste läbilõige Tinderis