Esileht Pereelu ja suhted 30 minutiga juua täis- mees tegi seda jälle!!!

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: 30 minutiga juua täis- mees tegi seda jälle!!!

Postitas:

Teema algus siin:
http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8877639

Mees läks R suvilasse ja laekus täna õhtul. Ma ei tea mida ta seal täpselt tegi aga igatahes oli tal võimalus 2 päeva teha mis tahab.
Koju tulles oli ninnu-nännu ja küsis mida poest vaja. Mul polnud midagi vaja. Käis siis poes ja tagasi tuli 2 pdl veiniga, et mulle tõi punast… Ütlesin ilusti, et ärgu joogu kodus, et kui nii isu on, miks ta üldse suvilast ära tuli?! Vaikus. Mõne aja pärast oligi pudel tühi! Tundsin, et see on piir. Saan aru, kui meeldivas õhkkonnas joome kahepeale pudeli veini aga kuna mina olen lapseootel ja ei joo ja teda palusin, et ei jooks.. Kui küsisin, miks ta seda tegi, siis vastus oli, et see oli klaasike (tegelikult siis pudelike) söögi kõrvale. Palusin viisakalt tal oma teine pudel kaasa võtta ja lahkuda. Ei midagi. Lõpuks tegin natuke kõvemat häält ja siis hakkas liigutama. Muidugi olen mida mina süüdi ja muidu vastik, et ta joob jnejne. Vastasin, et ta on lihtsalt joodik ja leiab alati vabanduse olenemata kui vastik või mittevastik mina olen.
Esimeses teemas kirjutasin, et pole põhimõtteline alkoholivastane aga arvestades minu olukorda ja seda, et palusin mitte juua (see pole minu esimene kord sama paluda viimasel ajal) siis käitus mees tõeliselt sitasti.
Igatahes, võttis ta oma pudeli ja sõitis täis peaga kuskile. Võtme andis tagasi ja lubas homme asjade järgi tulla.
Tõeliselt nõmedaks teeb asja see, et ta kuna ta ise oma probleemi ei tunnista, siis ei otsi ta sellele ka lahendust, vaid kõik teised, antud juhul siis mina, on pahad ja peast ära keeranud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:18; 12.02 23:12; 12.02 23:25; 16.02 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tead, mis selle asja KÕIGE nõmedamaks teeb? See, et ta võttis purjus peaga auto ja minema sõitis. Näiteks minu mees, kes on alati karske, sportlik ja hea isa, oleks võinud selle arutu selliga põhimõtteliselt laupkokkupõrkesse sattuda, kui ta suusatamast tuli. Ja surma saada, olles ise täiesti kaine ja täites kõiki liikluseeskirju.[/tsitaat]

Absoluutselt nõus. Ma ei tolereeri üliselt mingil tingimusel täis peaga sõitmist. Aga mida sa minu asemel oleksid teinud? Võtnud selle purjus tolguse kaissu ja hommikul ta asjad kokku voltinud?
Tead, korra mõtlesin isegi politseile teatada aga kuna elame kesklinnas ja tean, et kaugele ta ei lähe, siis las töristab kohale- ega see pudel veini nüüd nii oimetuks ka võta, et linnavahel sajaga kihutama hakkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:18; 12.02 23:12; 12.02 23:25; 16.02 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sulle ühest teemast ei piisanud ja kavatsed igast mehe napsivõtmisest eraldi tema teha?
Sellisel juhul oleks targem ju blogi pidada juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 23:23; 12.02 23:48; 13.02 00:37; 13.02 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tean, mida tunned. minu mees hakkas sellise jandiga samuti siis pihta kui rase olin. hiljem selgus, et pidas armukest. tõenäoliselt ei tundunud meie suhe tema jaoks enam väga korras, leidis silma-ja voodirõõmu ning jõi siis väikesest kahetsustundest vms. ei läinud kaua aega mööda kui hakkas ka minu vastu kätt tõstma jne. midagi on valesti, aga see ei pruugi olla mitte alkoholism, vaid armuke või mehe soov lahku minna. kahju küll, aga olukord läheb vaid hullemaks…[/tsitaat]

Armukest veel ilmselt pole, sest ta ei taha ära minna. Pigem tahab \”õnnelikku\” perekonda koos oma eralõbudega alkoholi näol. Aga kaugel see armukegi (kes rahus juua laseb) ja vägivald on?! Nõus sellega, et paremaks ei lähe. Kuna tegu on suht temperamentse ja armukadeda tüübiga, siis igaks juhuks ootama ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:18; 12.02 23:12; 12.02 23:25; 16.02 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriline kanapea küll, kes pudelist veinist täis jääb.. Ma olen naine ja võin üksi pudeli veini ära juua söögi kõrvale ilma, et surinatki sisse tuleks. Normaalsel mehel peaks täisjäämiseks ikka liiter (või rohkem) viina kuluma. Vähemalt minu tuttavad mehed kannavad küll palju rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Politseisse oleks teatanud loomulikult.

Või pigem oleks autovõtme ära võtnud ja ta ukse taha tõstnud. Täis peaga sõidetakse taksoga.[/tsitaat]

Ma ei tolereeri kudagi täis peaga sõitmist ega ka perevägivalda jne aga selliste netiavarustes sündinud soovituste peale (\”oleksin ta ukse taha tõstnud, jou jou jou\”) ütleks ma vastu, et sitta sa mind kui sajakilost meest kuhugi tõstnud oleks, pigem oleks see asi käinud vastupidi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 23:23; 12.02 23:48; 13.02 00:37; 13.02 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eriline kanapea küll, kes pudelist veinist täis jääb.. Ma olen naine ja võin üksi pudeli veini ära juua söögi kõrvale ilma, et surinatki sisse tuleks. Normaalsel mehel peaks täisjäämiseks ikka liiter (või rohkem) viina kuluma. Vähemalt minu tuttavad mehed kannavad küll palju rohkem.[/tsitaat]
Ei tea, kas on ikka päris normaalne, et alles liiter viina mõjuma hakkab – see viitab pigem alkoholismile, mille tulemusena on tekkinud resistentsus alkoholile. Kogused, millega inimene purju jääb, aina suurenevad ja suurenevad. Sellepärast meil ongi liikluses 5-promillise joobega mehi, kes veel ilusti püstigi seisavad. Aga nagu öeldud, normaalne see küll pole. Samuti see, kui terve pudel veini sulle surinatki sisse ei tee. Ammugi mitte see, et pudel veini \”söögi kõrvale\” ära juuakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tolereeri kudagi täis peaga sõitmist ega ka perevägivalda jne aga selliste netiavarustes sündinud soovituste peale (\”oleksin ta ukse taha tõstnud, jou jou jou\”) ütleks ma vastu, et sitta sa mind kui sajakilost meest kuhugi tõstnud oleks, pigem oleks see asi käinud vastupidi.[/tsitaat]
Kõik mehed ei ole sajakilosed. Ise olen lausa 50-kiloseid näinud. Ja olen näinud 70-kiloseid mehi, kes pudelist õllest muutuvad sama tugevaks kui imikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei tea, kas on ikka päris normaalne, et alles liiter viina mõjuma hakkab – see viitab pigem alkoholismile, mille tulemusena on tekkinud resistentsus alkoholile. Kogused, millega inimene purju jääb, aina suurenevad ja suurenevad. Sellepärast meil ongi liikluses 5-promillise joobega mehi, kes veel ilusti püstigi seisavad. Aga nagu öeldud, normaalne see küll pole. Samuti see, kui terve pudel veini sulle surinatki sisse ei tee. Ammugi mitte see, et pudel veini \”söögi kõrvale\” ära juuakse.[/tsitaat]
Liiter on liialdus aga see on õige, et ainult kanapea jääb poolest liitrist maani täis. Ja pudel veini kahe peale tähendab ju lihtsalt paari klaasitäit lahjat lurri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 23:23; 12.02 23:48; 13.02 00:37; 13.02 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõik mehed ei ole sajakilosed. Ise olen lausa 50-kiloseid näinud. Ja olen näinud 70-kiloseid mehi, kes pudelist õllest muutuvad sama tugevaks kui imikud.[/tsitaat]
No kui mõni vennike kaalub 50 kilo ja üldse ei kanna, ei tohiks ilmselt tõesti napsi võtta. Ise pole näinud tegelasi kes täiskasvanuna ühest õllest purju jääks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 23:23; 12.02 23:48; 13.02 00:37; 13.02 00:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Liiter on liialdus aga see on õige, et ainult kanapea jääb poolest liitrist maani täis. Ja pudel veini kahe peale tähendab ju lihtsalt paari klaasitäit lahjat lurri.[/tsitaat]

Siin ei joodud ju kahepeale, sest teemaalgataja ei võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krt, küll mõnel on ikka suss mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks kui naine hakkab meest paluma, et \”ära joo\”, siis pole ma küll kunagi näinud, et see tõesti nii ka läheb. Pigem ikka vastupidi.

Teiseks – ühinen nendega, kes pudelit veini maailmapatuks ei pea. Ka mina, väike naine, joon õhtu jooksul pudeli kuni 12% veini ära, ilma et ma sellest kohe \”juua täis\” oleks. Vein on ju selline, et käid paar korda pissil ja läind ta ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja, kas sulle ühest teemast ei piisanud ja kavatsed igast mehe napsivõtmisest eraldi tema teha?
Sellisel juhul oleks targem ju blogi pidada juba.[/tsitaat]

Mis see sinu asi on, mitu teemat ja millest keegi teeb? See siin on vaba foorum ja igaüks võib kirjutada sellest, mis südamel. Sinul on vabadus sind mitte huvitavat teemat mitte avada.
Ai ma ei salli selliseid tähtsaid kägusid, kes täpselt teavad, millest on sobilik teema teha või targutavad ja parastavad teemaalgatajate mure üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehtne alkohoolik oled. Pole küll asi, millega uhkustada

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eriline kanapea küll, kes pudelist veinist täis jääb.. Ma olen naine ja võin üksi pudeli veini ära juua söögi kõrvale ilma, et surinatki sisse tuleks. Normaalsel mehel peaks täisjäämiseks ikka liiter (või rohkem) viina kuluma. Vähemalt minu tuttavad mehed kannavad küll palju rohkem.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ka aru, milleks siin mitu teemat teha ühest asjast? Kas sul sõbrannasid pole, kellele kurta?
Rõhutad, et sa ei saa juua. Nagu kripeldaks endal, et enam ei saa, kuigi vist väga tahaks 😀 Ära muretse, see 9kuud läheb lennates ja siis saate koos mehega tinistada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:25; 13.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, oled joodikuga last saamas.
Vaevalt ta enne sinu rasedust normaalne oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa oled sõltuvussuhtes. Leiad õigustusi mehe äärmiselt inetule käitumisele!

Kusagilt kumas läbi, et kuni sa rase polnud, jõite rõõmsalt koos… Miks sa siis arvad, et ta nüüd ühtäkki karsklaseks peaks muutuma.

Ise olen alkohoolikust isa laps, õnneks oli minu emal mõistust lahku minna… eemalt pidin niigi nägema, kuidas see haigus aina süvenes. Paljud üritasid teda ‘päästa’, aga kuna ise probleemi ei näinud, siis surnuks ta ennast lõpuks jõigi.

Alkoholilembelistest meestest olen ise targu eemale hoidnud. Üks neist oli väga ‘hea’ ja ‘töökas’ inimene, aga see haigus paraku on ikka väga raskesti ravitav ja oma elu sellise jama peale rasata küll ei taha.

Ei soovita sellist elu ka sulle ega sinu lastele. Pea mehega tõsine jutuajamine. Kui ta probleemi ei adu, siis pole muud teha kui lahku minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis see sinu asi on, mitu teemat ja millest keegi teeb? See siin on vaba foorum ja igaüks võib kirjutada sellest, mis südamel. Sinul on vabadus sind mitte huvitavat teemat mitte avada.
Ai ma ei salli selliseid tähtsaid kägusid, kes täpselt teavad, millest on sobilik teema teha või targutavad ja parastavad teemaalgatajate mure üle.[/tsitaat]

Sul vist hormoonid ikka möllavad päris kõvasti, ma vaatan 🙂 Ma juba kujutan ette selle sinu vastuse põhjal, mis näägutamist veel mees kodus saab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 18:25; 13.02 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind paneb imestama, milliseks see arutelu siin kujunenud on – et arutlemegi nüüd, kui palju alkot keegi kanda suudab?! Päris kole joodikrahvas. Isiklikult öögiks õhu otsa poti kohal kui pudeli veini ära jooks (kogemused, enam ei taha). Teemaalgataja – tubli, ma oleks samamoodi käitunud. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Kui inimene tahab oma elu alkoga tuksi keerata, siis see on tema vaba valik, aga sinu elu on sinu enda otsustada – ära lase end kaassõltlaseks muuta, elu on ilma alkohoolikuta paju ilusam, ma tean seda omast käest! Ole otsusekindel ja ära lase endale mingit jama ajada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on omast käest kogemus nende ukraina päritolu koodipanijatega. Minu laste isa pani koodi eluks ajaks peale ja ka teised tutvusringkonnas seda proovinud – see toimib tõesti, nii uskumatu kui see ka ei tundu. Kontaktid puuduvad, kuna kogemus oma 15 aastat tagasi ajast. Kogu see aeg ongi laste isa kaine olnud – ei tilkagi ja sellega ise väga rahul.
Kes on huvitatud, leiab vast ise kontaktid, kuigi, kui väga vaja ja ei suuda leida, siis ma saaks isegi mingi kontakti hankida, kuna üks tuttav hiljuti ka kasutas seda. Eks siis hõigake kui vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka mina ei kannata eriti seda joomise asja ja panin piiri…sa võid juua koos oma sõbradega mitte üksi vastasel juhul astun ma tütrega uksest välja. see sai alguse tema isast kes on joodik ja ega ta emagi parem pole- salajoodik ja ka minu pärisisa on joodik selle pärast ei kannata ma üksi joomist mitte silma otsaski ja ka lapse nähes mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui äkki viitsiksid seda koodi-asja uurida, palun :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma siiski võtaks ka sõna teemal \”palju keegi kannatab\” ja ütlen, et minu joodikust eksmees, kes igal reede õhtul võttis nina täis kuni pühapäeva õhtuni (vahel ka muidugi nädala sees), jõi ära 2 pudelit õlut (mis see mehele teeb, eksole!) ja siis juba oli tal keel pehme ja koordinatsioonihäired. aga ta ei jäänud magama, vaid muutus vastikuks ja libistas muudkui õlut sisse, järjest rohkem vinti jäädes. õhtu peale tuli rekordina 11 pudelit vist. lõpus ma juba tassisin talle ise õlut koju, sest südametunnistus ei lubanud välja hulkuma saata, aga soov oli, et ta rutem magama vajuks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkides kogustest, siis olen kindel, et see polnudki vaid 1 pudel, millest mees nii nõmedalt täis jäi, vaid juba enne tuppa astumist lahendas mõned joogid soojenduseks.
Kui asi oleks piirdnunud ühe pudeli veiniga õhtu jooksul, siis poleks sellest ka probleemi teinud. Kuna see oli juba teine nädalavahetus järjest eesmärgiga kiirelt täis juua, siis viskas ära. Rääksime mehega peale seda juhtumist ja ta lubas, et see ei kordu enam kunagi. Njah. Soovitasin tal abi otsida ja suhtumist oma elusse ja perekonda muuta, et tal üldse selline olema saaks.. Tänaseni mingit konstruktiivset lahendust tema poolt tulnud pole. Helistab ja kiibitseb niisama- tahab koju tagasi. Aga mina ei taha.
Ma ei taha päriselt lahku minna aga reaalselt koos olla ka ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.02 22:18; 12.02 23:12; 12.02 23:25; 16.02 21:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted 30 minutiga juua täis- mees tegi seda jälle!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.