Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 30 n ja pruun voolus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 30 n ja pruun voolus

Postitas:

täna hommikul pissil käies jäid paberile sellised imelikud pruunid tükikesed. jätsid mulje nagu pinnud vms. pole varem sellist asja näinud ja neid tuli suhteliselt palju. peale hommikut pole enam olnud seda. kas kellegil on õrna aimugi, mis asi see selline olla võib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun ,et tegemist on seenega ,sel juhul võib ka voolus tükiline olla. Üldiselt küll mitte pruun, kuid mul tuli ühel hetkel seen nii äkiliselt ja võimsalt tagasi ,et voolus oli ka pruunikas ja algul ei saanud arst aru ,kas see on seenest või platsentaga mingi jama ja veetsin päeva haiglas. Arst ütles ,et seenega vahest võib ka veidi veritseda ,aga kindlasti helista oma arstile ja räägi murest. Kui tegemist on seenega ,siis kirjutab ta sulle retsepti välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli miski 33-dal nädalal umbes sama teema, aga see oli peale seda kui olin terve päeva koristanud ja ennast surmani ära väsitanud ja siis veel õhtune tormakas seksimine 🙂 et ilmselt tegin emaka kaelale liiga vms, a hommikul käisin ikka igaks juhuks arstil kuna küsisin foorumist nõu ja siis soovitati ikka minna, arst kontrollis kõik üle ja pandi rihmad ka peale ja lapsega ka kõik korras, et õnneks oli kõik hästi. Arst arvas ka, et lihtsalt seksimisest võis ka see pruun voolus tingitud olla. Hiljem surfasin veidi välismaistel saitidel ja seal oli väga palju samu teemasid ja pruunikas voolus ei pidavat midagi halba tähendama ja rahunesin lõplikult maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 30 n ja pruun voolus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.