Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: 30 , poorid ja komedoonid

Postitas:

Olen juba üle 30, aga nahk on ikka sama halb nagu 10 aastat tagasi.
20ndates sain aknevastast ravi, mis kaotas koledad suured punnid ja nahk oli mõneks aastaks täitsa kena.
Vaikselt hakkasin märkama, et nahale tekivad komedoonid. Igasugused ja igasuguse suurusega. Duac gel oli üsna tõhus, aga mingi hetk nagu hakkas nahka ärritama. Pole seda nüüd aastaid kasutanud.
Praegu on terve nägu ummistunud pooridest pungil. Meiki kasutan ehk kord paari nädala jooksul. Joon päeva jooksul palju vett. Puhastan nägu 2x päevas, koorin ülepäeviti( ensüümkoorija). Niisutan. Vahetan padjapüüri.

Ilmselt lahti ei saa ma neist kunagi, aga kuidas nad mul ikka ja jälle ummistuvad? Mis dieeti ma pidama pean?
Kas ma olen ainuke selline? Ringi vaadates tundub, et kõigil ideaalne nahk ja siis tulen mina. Masendav.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 29.10 20:38; 10.05 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetik aitab, päriselt. Ma ka vanasti mõtlesin, et ostan parem ise tooted ja teen ju kõik õigesti, aga kosmeetiku juures tehtud hooldus on ikka teine asi. Regulaarselt kosmeetiku juures käimisega saab naha korda!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin oma probleemse nahaga poolteist aastat kosmeetiku juures (iga kuu) ja lõpuks tegin ka kaks keemilist koorimist, et oma nahk korda saada (mul olid ka komedoonid jm ebapuhtused). Kuu aja pärast oli nahk jälle samas seisus. Samamoodi kasutasin kosmeetiku poolt soovitatud tooteid jne.
Lõpuks läksin nahaarsti juurde ja sain ravi peale. Nüüd on nahk väga ilus ja puhas. Oleks võinud kohe minna ja mitte kosmeetikule iga kuu teenuse ja toodete eest maksta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis päevakreemi kasutad ja mis öökreemi ?
Mis tootega nägu pesed ?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 11:32; 19.10 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aurusauna oled proovinud? Seda peaks muidugi mitu korda nädalas tegema. Minu liivapaberi moodi näonaha teeb küll pehmeks ja siledaks. Ükski poor ei julge enam umbe minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 20:27; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli nii (ja pikalt), et omaarust ka puhastasin kenasti kaks korda päevas ja niisutasin jne.
Tegelikkuses on kõik kasutatava toote taga, sest tegelesin liigkuivatamisega, mis sundis nahka rasu paaniliselt juurde hoopis tootma.

Vahetasin T-tsooni pesukreemi vastu ja kombineeritud nahale mõeldud kreemi vastu (näovett ei kasuta), ööseks tsinksalvi veidi kus tundub punetav või pisike vistrik ja nüüd on kõik ok.
Korra nädalas koorin aprikoosi kividest tehtud kooriva kreemiga (annab kohe tunda kui koorid, hea tihe koorija) ja seda kombineeritud nahale mõeldud kreemi peale.
Kõik muutus.
Ahjaa, kui magusat olen päeva jooksul söönud (shoks enamasti), siis on ka mõni punn õhtuks garanteeritud.
Võimalikult vähe magusat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 11:32; 19.10 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nagu minu elu 😛
lisaks duacile kasutan ka differini geeli.
ja kui olukord väga hull, võtan jälle doxytsükliini kolm päeva sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kadusid kõik mustad täpid pärast mitsellaarvee kasutuselevõttu.

Akne osas ei oska aidata. Müned soovitavad india pähklit süüa, see pidada mingeid baktereid tapma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kasutanud pikalt apteegist ostetud tooteid.
Babe, Bioderma, Eucerin. Praegu otsustasin proovida Dermalogica näokreemi ja puhastusvahendit. 3 näd kusagil kasutanud.
Suurt vahet ei näe, poorid ikka umbes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli nii (ja pikalt), et omaarust ka puhastasin kenasti kaks korda päevas ja niisutasin jne.

Tegelikkuses on kõik kasutatava toote taga, sest tegelesin liigkuivatamisega, mis sundis nahka rasu paaniliselt juurde hoopis tootma.

Vahetasin T-tsooni pesukreemi vastu ja kombineeritud nahale mõeldud kreemi vastu (näovett ei kasuta), ööseks tsinksalvi veidi kus tundub punetav või pisike vistrik ja nüüd on kõik ok.

Korra nädalas koorin aprikoosi kividest tehtud kooriva kreemiga (annab kohe tunda kui koorid, hea tihe koorija) ja seda kombineeritud nahale mõeldud kreemi peale.

Kõik muutus.

Ahjaa, kui magusat olen päeva jooksul söönud (shoks enamasti), siis on ka mõni punn õhtuks garanteeritud.

Võimalikult vähe magusat.

Mina ei kuivata üldse enda arvates. Aga magusaga näen seost.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aurusauna oled proovinud? Seda peaks muidugi mitu korda nädalas tegema. Minu liivapaberi moodi näonaha teeb küll pehmeks ja siledaks. Ükski poor ei julge enam umbe minna.

Mul tavalise sauna võimalus 1x nädalas. Kas see aitaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetik aitab, päriselt. Ma ka vanasti mõtlesin, et ostan parem ise tooted ja teen ju kõik õigesti, aga kosmeetiku juures tehtud hooldus on ikka teine asi. Regulaarselt kosmeetiku juures käimisega saab naha korda!

Vanasti käisin kosmeetiku juures üsna reg, aga ei näinud tulemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetik korrigeerib tagajärgi, aga põhjus jääb. Mina olen märganud seost toiduga, näiteks juustu söömine minul raudselt ummistab poore. Ilmselt piimatooted üldse. Igaühel võib see olla erinevja ma kujutan ette, et varjatud toidutalumatuse testid annaksid vastuse (nt mida Adik Levin teeb).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aurusauna oled proovinud? Seda peaks muidugi mitu korda nädalas tegema. Minu liivapaberi moodi näonaha teeb küll pehmeks ja siledaks. Ükski poor ei julge enam umbe minna.

Mul tavalise sauna võimalus 1x nädalas. Kas see aitaks?

Tee proovi! Ma ise käin saunas spordiklubis ja peale trenni. Tavalises saunas on rohkem rahvast ja nii leidsin end ikka ja jälle aurusaunast.
Higistama peab, see avab poorid. Pärast tõmban lihtsalt näopesugeeliga üle ja nägu on mitu päeva pehme, sile ja palju vähem rasune. Kreemid on üsna suvalised, kindlasti mitte rasked ja rasvased. Õrnade vahenditega võib koorida ka.
Piimatooted on minul ka vist see kurjajuur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 20:27; 29.10 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üle 30 ja ma sain ummistunud pooridest lahti kui hakkasin piirama piimatoodete tarbimist. Varem jõin iga päev keefiri ja sõin tihti juustu, aga kohe kui ära lõpetasin, siis umbes nädala-paariga oli nahk hoopis teine. Nüüd siiski luban endale piimatooteid ka mõni kord nädalas, aga jah, aitas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oktoobri alguses sai alustatud toitumise jälgimisega.
Piima olen selle aja jooksul mõned tassid joonud, juustu olen vast rohkem söönud. Toiduvalmistamisel olen lisanud tihti koort näiteks, see vast loeb ka. Et päris loobunud ei ole, aga tarbimist olen tohutult vähendanud. Jogurteid, kodujuudstu jne enam ei söö.
Magusat armastan, aga ka sellega olen piiri pidanud. Päeval nt 1-2 Kalevi kommi või väike koogitükk jne. Mitte igapäevaselt. Saiakesi sõin varem, praegu enam mitte.
Toit on puhas. Teen ise süüa. Purgitoite ja poolfabrikaate ei söö. Võtan c ja d vitamiini. Vahepeal isegi võtsin vitamiinikompleksi.

Kasutan näonahal ka poe retinooli.

Milline siis nahk on? Natuke parem, aga ikka kole. 🙁
Ma arvan, et siiski pean mingi ravimiga sekkuma.

Vähemalt olen õige toitumisega 3kg alla võtnud ja kõht on lamedam. 🙂

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poore puhastab BHA. The Ordinary, Paula’s Choice, Inkey List pakuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei aita ükski kosmeetik, nahaarst ega toitumine. Ainul rasedusvastased pillid. Need löövad kohe platsi puhtaks. Niipea, kui ära jätan, nahk kohe jube tagasi. Mul tegelikult pole raseduse ennetamiseks üldse vaja neid pille, aga ikkagi võtan. Naistearst on suht pahane, sest ma juba 40 ja tegelikult ilmselt mingid kõrvaltoimed siis tema hinnangul võivad tekkida, aga no ei saa teisiti. Ta pole näinud mu nägu ilma pillideta. Parem riskin kõrvaltoimetega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles kosmeetik, et mul on pindmine kuiv nahk aga pinnast sügavamal rasune nahk. Ehk siis kombineeritud nahk ja ütles, et igasugused alkoholi ja muid kuivatavaid aineid sisaldavad puhastusvahendid muudavad asja ainult hullemaks. Soovitan ka kindlasti konsulteerida kosmeetikuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitasid beebipillid, pärast seda nahatüüp muutus ja nahk on parem kui kunagi varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitas kunagi olukorda leevendada Garnier pure isesoojenev savimask, mis pani näonaha higistama aga seda pole viimastel aastatel enam poes saadaval olnud. Tellisin nüüd amazonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba 40 ja viimsed 15 aastat on mul korralik akne, suured ummistunud komedoonid tervel näol ja pigmendilaigud – kõik see tekkis väga järsku. Olen otsinud abi nii kosmeetikutelt, nahaarstidelt kui alternatiivmeditsiini st teinud erinevad ravimikuure ja kasutanud kõikvõimalikke salve. Ainus mõju on see, et näonahk on kõige selle peale muutunud nii hellaks, et kasutada saan vaid allergikutele mõeldud kreeme ja meigist ei saa enam unistadagi. Piimatooteid ei tarvita ma üldse ja magusat üliharva- aga olen teinud ka perioode, kui näiteks kuu aega vaid kapsast ja keedetud kana sõin. Midagi ei muutunud. Ainus veidi parem periood oli, kui ühe operatsiooni tüsistused raviks 2 kanget antibiootikumikuuri järjest tegin- see tõi kaasa muidugi muud tervisehädad.
Praeguseks olen käega löönud- vanus on juba selline, et olen aru saanud, et näonahk ei ole üldse mingi probleem elus ja kogu selle aja ja raha oleks võinud millegi mõistlikuma peale raisata, mitte välimuse pärast põdeda. See etapp võiks teismelisena läbi saada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 12:09; 02.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen juba 40 ja viimsed 15 aastat on mul korralik akne, suured ummistunud komedoonid tervel näol ja pigmendilaigud – kõik see tekkis väga järsku. Olen otsinud abi nii kosmeetikutelt, nahaarstidelt kui alternatiivmeditsiini st teinud erinevad ravimikuure ja kasutanud kõikvõimalikke salve. Ainus mõju on see, et näonahk on kõige selle peale muutunud nii hellaks, et kasutada saan vaid allergikutele mõeldud kreeme ja meigist ei saa enam unistadagi. Piimatooteid ei tarvita ma üldse ja magusat üliharva- aga olen teinud ka perioode, kui näiteks kuu aega vaid kapsast ja keedetud kana sõin. Midagi ei muutunud. Ainus veidi parem periood oli, kui ühe operatsiooni tüsistused raviks 2 kanget antibiootikumikuuri järjest tegin- see tõi kaasa muidugi muud tervisehädad.

Praeguseks olen käega löönud- vanus on juba selline, et olen aru saanud, et näonahk ei ole üldse mingi probleem elus ja kogu selle aja ja raha oleks võinud millegi mõistlikuma peale raisata, mitte välimuse pärast põdeda. See etapp võiks teismelisena läbi saada.

40 pole nüüd küll mingi vanus, kus käega lüüa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ma siis elamisele käega pole löönud- ainult näonaha peale tohutu aja ja energia kulutamisele. Olen nüüd lõpuks aru saanud, kui vale on olnud nii tugevalt välimusele keskendumine. Sõpru ja tuttavaid on mul õnneks palju
– pole keegi veel näonaha pärast suhtlemist lõpetanud. Tänaval pole ka vahtima jäädud. Lähimate aastate jooksul on ju nagunii ka esimesed kortsud jms lisandumas- ega see mind halvemaks inimeseks ei muuda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 12:09; 02.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 27, sama lugu, sain aknest lahti beebipillidega, kasutasin neid kuu aega, tegin ka samal ajal antibiootikumi kuuri kuna tuli välja et maos elas mingi bakter, ei tea täpselt kummast kasu oli. Ma olen alati nende hormoonidega jännis olnud. Igatahes selle kuu ajaga, kui sõin pille, puhastus mu nägu aknest ning komedoonidest, ostsin lõpuks selle dr. Hauschka palju soovitatud näo õli, kuigi mul on kombineeritud nahk (põsed kuivad ja kõik muu rasune, lausa rasvast tilkuv paari tunniga, isegi peanahk). Nüüd on näonahk igatahes puhas, mõned nädalad peale õli kasutama hakkamist lükkasin õrnalt küünega nina pealt viimased mustad komedoonid ka minema, need lihtsalt koorusid ise naha peale. Kasutan nüüd seda näo õli 2 korda päevas ja ühe korra päevas pesen õrnatoimelise koorijaga nägu, ma ei tea kas nahk saaks veel paremaks minna kui juba on, ehk peaks veel midagi sealt dr hauschka sarjast endale vaatama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 00:55; 24.02 02:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käin pärast trenni saunas ja nädalavahetustel saunas. Muudkui higistan, kas siis peab ka nägu koorima veel kosmeetiku juures?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 27, sama lugu, sain aknest lahti beebipillidega, kasutasin neid kuu aega, tegin ka samal ajal antibiootikumi kuuri kuna tuli välja et maos elas mingi bakter, ei tea täpselt kummast kasu oli. Ma olen alati nende hormoonidega jännis olnud. Igatahes selle kuu ajaga, kui sõin pille, puhastus mu nägu aknest ning komedoonidest, ostsin lõpuks selle dr. Hauschka palju soovitatud näo õli, kuigi mul on kombineeritud nahk (põsed kuivad ja kõik muu rasune, lausa rasvast tilkuv paari tunniga, isegi peanahk). Nüüd on näonahk igatahes puhas, mõned nädalad peale õli kasutama hakkamist lükkasin õrnalt küünega nina pealt viimased mustad komedoonid ka minema, need lihtsalt koorusid ise naha peale. Kasutan nüüd seda näo õli 2 korda päevas ja ühe korra päevas pesen õrnatoimelise koorijaga nägu, ma ei tea kas nahk saaks veel paremaks minna kui juba on, ehk peaks veel midagi sealt dr hauschka sarjast endale vaatama.

Millist õli sa silmas pead, kas saaksid lingi panna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://sinulooduskosmeetika.ee/pood/normaliseeriv-naooli/

Tuttavad soovitanud ka hauschkalt mingit maski mille tupsutad nahale ja hiljem eemaldad, pole seda veel proovinud aga proovin kindlasti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 00:55; 24.02 02:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 27, sama lugu, sain aknest lahti beebipillidega, kasutasin neid kuu aega, tegin ka samal ajal antibiootikumi kuuri kuna tuli välja et maos elas mingi bakter, ei tea täpselt kummast kasu oli. Ma olen alati nende hormoonidega jännis olnud. Igatahes selle kuu ajaga, kui sõin pille, puhastus mu nägu aknest ning komedoonidest, ostsin lõpuks selle dr. Hauschka palju soovitatud näo õli, kuigi mul on kombineeritud nahk (põsed kuivad ja kõik muu rasune, lausa rasvast tilkuv paari tunniga, isegi peanahk). Nüüd on näonahk igatahes puhas, mõned nädalad peale õli kasutama hakkamist lükkasin õrnalt küünega nina pealt viimased mustad komedoonid ka minema, need lihtsalt koorusid ise naha peale. Kasutan nüüd seda näo õli 2 korda päevas ja ühe korra päevas pesen õrnatoimelise koorijaga nägu, ma ei tea kas nahk saaks veel paremaks minna kui juba on, ehk peaks veel midagi sealt dr hauschka sarjast endale vaatama.

Mind huvitab,mis bakter leiti. Kahtlustan sama ja näonahk ka jamab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti alates teismeeast aknega võidelnud. Ainus mis on rahu toonud (puhas sile nahk) on Roaccutane. Hetkel peeglisse vaadates tuleb taas tõdeda, et aeg jälle tablette süüa. Viimasest kuurist u 10aastat möödas. Vanus 38. Ükski kosmeetik minu probleemi pole lahendanud, tervislik toit & 6nädalas trenni ka ei aidanud. 😀 Ühesõnaga, keemiat on vaja sisse süüa. Jumal tänatud roaccutane eest. 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid