Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: 30 , poorid ja komedoonid

Postitas:
Kägu

Olen juba üle 30, aga nahk on ikka sama halb nagu 10 aastat tagasi.
20ndates sain aknevastast ravi, mis kaotas koledad suured punnid ja nahk oli mõneks aastaks täitsa kena.
Vaikselt hakkasin märkama, et nahale tekivad komedoonid. Igasugused ja igasuguse suurusega. Duac gel oli üsna tõhus, aga mingi hetk nagu hakkas nahka ärritama. Pole seda nüüd aastaid kasutanud.
Praegu on terve nägu ummistunud pooridest pungil. Meiki kasutan ehk kord paari nädala jooksul. Joon päeva jooksul palju vett. Puhastan nägu 2x päevas, koorin ülepäeviti( ensüümkoorija). Niisutan. Vahetan padjapüüri.

Ilmselt lahti ei saa ma neist kunagi, aga kuidas nad mul ikka ja jälle ummistuvad? Mis dieeti ma pidama pean?
Kas ma olen ainuke selline? Ringi vaadates tundub, et kõigil ideaalne nahk ja siis tulen mina. Masendav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kosmeetik aitab, päriselt. Ma ka vanasti mõtlesin, et ostan parem ise tooted ja teen ju kõik õigesti, aga kosmeetiku juures tehtud hooldus on ikka teine asi. Regulaarselt kosmeetiku juures käimisega saab naha korda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käisin oma probleemse nahaga poolteist aastat kosmeetiku juures (iga kuu) ja lõpuks tegin ka kaks keemilist koorimist, et oma nahk korda saada (mul olid ka komedoonid jm ebapuhtused). Kuu aja pärast oli nahk jälle samas seisus. Samamoodi kasutasin kosmeetiku poolt soovitatud tooteid jne.
Lõpuks läksin nahaarsti juurde ja sain ravi peale. Nüüd on nahk väga ilus ja puhas. Oleks võinud kohe minna ja mitte kosmeetikule iga kuu teenuse ja toodete eest maksta.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid