Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: 30 , poorid ja komedoonid

Postitas:
Kägu

Olen 27, sama lugu, sain aknest lahti beebipillidega, kasutasin neid kuu aega, tegin ka samal ajal antibiootikumi kuuri kuna tuli välja et maos elas mingi bakter, ei tea täpselt kummast kasu oli. Ma olen alati nende hormoonidega jännis olnud. Igatahes selle kuu ajaga, kui sõin pille, puhastus mu nägu aknest ning komedoonidest, ostsin lõpuks selle dr. Hauschka palju soovitatud näo õli, kuigi mul on kombineeritud nahk (põsed kuivad ja kõik muu rasune, lausa rasvast tilkuv paari tunniga, isegi peanahk). Nüüd on näonahk igatahes puhas, mõned nädalad peale õli kasutama hakkamist lükkasin õrnalt küünega nina pealt viimased mustad komedoonid ka minema, need lihtsalt koorusid ise naha peale. Kasutan nüüd seda näo õli 2 korda päevas ja ühe korra päevas pesen õrnatoimelise koorijaga nägu, ma ei tea kas nahk saaks veel paremaks minna kui juba on, ehk peaks veel midagi sealt dr hauschka sarjast endale vaatama.

Mind huvitab,mis bakter leiti. Kahtlustan sama ja näonahk ka jamab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Roaccutane

Olen samuti alates teismeeast aknega võidelnud. Ainus mis on rahu toonud (puhas sile nahk) on Roaccutane. Hetkel peeglisse vaadates tuleb taas tõdeda, et aeg jälle tablette süüa. Viimasest kuurist u 10aastat möödas. Vanus 38. Ükski kosmeetik minu probleemi pole lahendanud, tervislik toit & 6nädalas trenni ka ei aidanud. 😀 Ühesõnaga, keemiat on vaja sisse süüa. Jumal tänatud roaccutane eest. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul aitab Clinique anti-blemish sari. Vanus 35+ ja aknega kimpus olnud viimased 20 aastat. Proovinud olen igasugu tooteid, kalleid ja odavaid; apteegikosmeetika enamasti ei sobi. Aga see Clinique sari võtab nädalaga põletiku maha ja naha klaariks. Kasutama peab muidugi järjepidevalt. Lisaks 1-2 x nädalas põhjalikum kooriv mask ja aegajalt kosmeetiku juures keemiline koorimine või ultrahelipuhastus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt, NATURA ESTONICA BIO näokoorija Islandi Sammal, minu naonahale sobib jumala hästi. Koorin sellega nägu igal hommikul ja õhtul. Ja näonahk muutus juba nädalaga märgatavalt paremaks. Muidugi kõigil on see individuaalne, aga ehk on ka sulle abiks.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid