Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: 30 , poorid ja komedoonid

Postitas:

Mul aitab Clinique anti-blemish sari. Vanus 35+ ja aknega kimpus olnud viimased 20 aastat. Proovinud olen igasugu tooteid, kalleid ja odavaid; apteegikosmeetika enamasti ei sobi. Aga see Clinique sari võtab nädalaga põletiku maha ja naha klaariks. Kasutama peab muidugi järjepidevalt. Lisaks 1-2 x nädalas põhjalikum kooriv mask ja aegajalt kosmeetiku juures keemiline koorimine või ultrahelipuhastus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, NATURA ESTONICA BIO näokoorija Islandi Sammal, minu naonahale sobib jumala hästi. Koorin sellega nägu igal hommikul ja õhtul. Ja näonahk muutus juba nädalaga märgatavalt paremaks. Muidugi kõigil on see individuaalne, aga ehk on ka sulle abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 2x päevas koorimine pole veidi liiast?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas sul võib sama olukord olla, aga lisaks bakteriaalsele aknele on ka fungal akne. Võib-olla proovid kasutada selle vastu tooteid?

https://simpleskincarescience.com/pityrosporum-folliculitis-treatment-malassezia-cure/

https://www.youtube.com/watch?v=TJv3-2yYfvs&t

Mul endal seborroiline dermatiit ja pean tunnistama, et õiged näohooldustooted võivad kindlasti olukorda leevendada. Soovitan proovida The Ordinary firma tooteid. Suurepäraselt taskukohase hinnaga tooted!

Retinoli soovitaks kasutada. See on imeline toode nii kortsude, pigmendilaikude kui ka akne vastu!

Salitsüülhape kindlasti.

Aga kokkuvõtes mulle tundub, et ainult nahahooldusega asja ikkagi perfektseks ei saa. Nagu keegi ennegi kirjutas- keemiat tuleb sisse süüa.

Kas siis beebipille või roaccutane. Ise tahaksin ka seda teist proovida.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 05:36; 14.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kokkuvõtes mulle tundub, et ainult nahahooldusega asja ikkagi perfektseks ei saa. Nagu keegi ennegi kirjutas- keemiat tuleb sisse süüa.

Kas siis beebipille või roaccutane. Ise tahaksin ka seda teist proovida.

The Ordinary tooteid on mul hetkel kasutuses 4tk. Tahaks nende retinooli ja caffeine seerumit nüüd proovida lisaks, aga see kangem retinool on välja müüdud olnud.

Võtan  B vitamiini ja tsinki toidulisandina ja tänasest lisasin kalamaksaõli ja c-vitamiini.

Ma ei suuda toitumist jälgida, et üldse ei patustaks. Aga kui proovin paremini, siis näen muutust küll. Nahk pole nii rasune ja punaseid vistrikke polegi. Komedoonid muidugi on alati.

Nüüd otsustasin, et tahaks beebipille proovida. AGA sattusin lugema, et kui on migreen, siis ei soovitatagi üldse võtta beebipille. Ma pole kasutanud neid 6 aastat. Varem olin Yasminelle peal ja mäletan, et mõjusid nahale küll ja rinnad läksid ka suuremaks. Aga tollal ma ei teadnud, et need võivad peavalusid võimendada või isegi ohtlikud olla. Mul alles kuu aega tagasi oli kohutav migreen, mis lõppes oksendamisega. Beebipillid jäävad minu jaoks ära siis?

Panin hoopis aja Dr. Heli Raudsepa juurde ja 2nädala pärast saan ehk mingi ravi peale. Tema juurest ma saingi noorena ravi,mis tegi naha suht kenaks suurtest vistrikest. Olen aastate jooksul hiljem käinud veel teiste juures, aga tema jäi kuidagi hästi meelde.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 27.10 20:09; 27.10 20:12; 27.10 20:13; 27.10 20:14; 09.01 17:41; 10.01 14:38; 13.01 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 05:36; 14.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma beebipille ei soovita, sest kui kunagi nende võtmise pooleli jätad, läheb nahk jälle hulluks. Enda pealt tean.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näonahka parandab ainukesena sisse võetav kvaliteetne vedel kollageen. Oma nahal järgi proovitud. Nii kui paar kuud vahele jätan hakkavad poorid suuremaks muutuma ja komedoonid kohal. Aga võib-olla on see ainult minu omapära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu 30 , poorid ja komedoonid