Esileht Pereelu ja suhted 3000€ kuus lisateenistus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )

Teema: 3000€ kuus lisateenistus

Postitas:

2., Sissetulek pole tagatud. Kes kinnitab, et see summa on püsiv? Et järgmine kuu ikka sama summa tuleb?

Kõikide jamade vältimiseks tuleb suhkruissil potentsiaalse armukesega sõlmida notariaalne leping. Mees, kes on kaugelt näinud, mida ta edaspidi saama hakkab ning on sellest üleköetud, tema kannab notariuse deposiiti terveks aastaks kokkulepitud summa ja notar omakorda vabastab iga kuu (juhul kui pretensioone ei laeku) naise arvele rahasumma üle. Kui aga esineb kaebusi, siis notar vaagib emotsioonitult pretensioonide sisulikkust ja võtab hoiaku kannatava poole juriidiliseks kaitseks. Näituseks, kui naine orgasmi ei saa, siis mees peaks moraalsete kahjude katteks nädala topeltsumma loovutama

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.05 00:49; 26.05 01:10; 26.05 18:49; 29.05 01:30; 31.05 00:25; 13.06 23:14; 17.06 07:05; 17.06 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see ajakulutus liiga suur. Seega – ei oleks vist nõus. Ma võtaksin variandi 1 kord nädalas ja 1500 €.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 09:19; 26.05 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see ajakulutus liiga suur. Seega – ei oleks vist nõus. Ma võtaksin variandi 1 kord nädalas ja 1500 €.

Eks sa unistada ju võid, et üks kord seksi ja oled 1500 euro võrra rikkam.
Reaalselt on 3000 eurot kuus helde pakkumine. Võtame selle juppideks lahti. Kui palju see sponsor sinuga kohtuda tahab, viitsib? No ütleme et kaks korda nädalas (3 nädalat) pluss kord nädalas (neljas nädal, vahepeal on ju päevad). Ehk siis laias laastus 7 korda kuus. Korra hind tuleb 428 eurot, pole ju paha kahe kolme tunni eest päevas.

Tegelikult saab täna päris kena neiuga paar tundi aega veeta umbes 150 euro eest ja ei mingeid kohustusi kohtuda kuus teatud arv kordi. Kohtud ja maksad, siis kui ise soovid.
Seega maksta 3000 eurot kuus ühele neiule ei ole väga mõttekas. Seod end ühe inimesega ära. Lihtsam on leida kolm ühekorrapõhist neidu ja kohtuda nendega siis kui aega ja tahtmist on ning maksta korra eest 150 eurot.
Ma ei targuta teoreetiliselt, olen seda praktiliselt teinud ja ka hetkel on kaks reaalset varianti, kes on nõus kohtuma korrapõhiselt 150 euro eest.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 25.05 11:52; 26.05 17:37; 31.05 10:04; 31.05 22:29; 02.06 11:03; 02.06 16:33; 05.06 12:23; 08.06 12:13; 08.06 15:05; 08.06 17:56; 11.06 22:50; 17.06 17:03; 17.06 22:13; 17.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimkaubanduseteema, ostatakse ja müüakse.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 16:25; 26.05 18:42; 31.05 11:01; 17.06 11:59; 17.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see ajakulutus liiga suur. Seega – ei oleks vist nõus. Ma võtaksin variandi 1 kord nädalas ja 1500 €.

Isegi Preatoni kõrgema klassi itaalia näitsikud said alasti basseinis ujumise ja pärastise seksimise eest 1000 euri per päev. Vaese ja voodis kogenematu eesti tüdruku jaoks sellist raha keegi välja ei käi

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.05 00:49; 26.05 01:10; 26.05 18:49; 29.05 01:30; 31.05 00:25; 13.06 23:14; 17.06 07:05; 17.06 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see ajakulutus liiga suur. Seega – ei oleks vist nõus. Ma võtaksin variandi 1 kord nädalas ja 1500 €.

Eks sa unistada ju võid, et üks kord seksi ja oled 1500 euro võrra rikkam.

Kas sa ei oska lugeda? Ma kirjutasin üks kord nädalas ja 1500 ja teemaalgataja kirjutas kaks korda nädalas ja 3000. See tähendab siis, et kuutasu oleks vastavalt 1500 või 3000, kas seksid 1 või 2 korda nädalas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 09:19; 26.05 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see ajakulutus liiga suur. Seega – ei oleks vist nõus. Ma võtaksin variandi 1 kord nädalas ja 1500 €.

Eks sa unistada ju võid, et üks kord seksi ja oled 1500 euro võrra rikkam.

Kas sa ei oska lugeda? Ma kirjutasin üks kord nädalas ja 1500 ja teemaalgataja kirjutas kaks korda nädalas ja 3000. See tähendab siis, et kuutasu oleks vastavalt 1500 või 3000, kas seksid 1 või 2 korda nädalas.

Eks pead siis mõne sõbranna leidma, kes ka oleks huvitatud kord nädalas 1500eurise kuutasu eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et keegi oleks nii palju nõus maksma, sest saab ka odavamalt ilusa tüdruku. Ja üks tüütab kiiresti ära ka.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.05 18:15; 28.05 22:36; 30.05 11:27; 02.06 20:39; 05.06 16:04; 12.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle raha eest peaksite paaril korral nädalas kulutama mõne tunni oma aega.

Kukkusid või?
Prosti, kes ei ole tegelikult prost, leiab Eestis palju odavamalt, kui 3000€.
See töö tehakse vabalt ära alates mingi 1000€/kuus ja mitte “põhitöö ja trennide kõrvalt”, vaid see ongi põhitöö.

Teine teema on see, et mees, kes 3000 kuus mingile tühjale tähjale saab kulutada, siis ta EI OLE 3500 teeniv edukas IT mees. EI OLE ka 6000 teeniv mees.
Vaid on (oleks) 15000 kuus tasku panev inimene, kelle jaoks see 3k ei tundu kuigi suur summa.

Teemaalgataja võiks vastata küsimusele: kui palju on Eestis 15k teenivaid mehi?

Ja teiseks: KUI PALJU on nende seas see osa, kes miskipärast (jah, miskipärast) tahavad mingit perekoolikat omale 3000 eest kuus palgata.

Neid mehi muidugi on, kes 15k tasku panevad, aga osad neist soovivad kindlasti püsipartnerit, kellega kristallide ja pimetubade maailmas ringi rännata, käest kinni ja jalas sandaalid.
Teine osa mehi on need, kes samuti soovivad püsipartnerit ja vblla isegi abielu ja siis kkoos mööda seltskonnaüritusi ja maailma lennata.

Kolmas ja mitte väike MITTEsuhkruisside seltskond on kindlasti homod.

Neljas abielumehed, kes 100 aastat oma naisega koos elanud. Ka neid on.

Seega, teemaalgatajale jääb kahe mehe vahel valida, kellest üks on puujalaga jaapanlane ja teine on pime.

P.S. Pimedal juba on olemas, sestap ka ülejäänud perekoolikad jäävad edasi unistama.
Kes siin rääkis, et mingeid keskkoolitüdrukuid ära osteti, siis see toimus vast Xiaomi telefoni, Nike tossude ja kahe prae eest Telliskivis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleksite nõus olema 3000€ eest kuus rikka (vallalise) mehe armuke, kui anonüümsus on tagatud? Praegusel raskel ajal pole tegemist just halva pakkumisega? Selle raha eest peaksite paaril korral nädalas kulutama mõne tunni oma aega. Kas teil jääks põhitöö, trennide jm kõrvalt aega võtta vastu taoline tööpakkumine?

Milleks siis veel põhitöö?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Prost olla ehk tuimalt kellegagi keppida ei suudaks, tunded peavad ka olema. Kui on tõmme ja kirg, siis enamik naisi on nõus armukeseks hakkama täiesti tasuta, rääkimata siis tasu eest. Olen seda praktiseerinud.
Minu hind lihtsalt tunneteta kepi väljakannatamise eest on ikka oluliselt kõrgem, ma pakun, et ühe milli eest aastas oleksin ma valmis tingimuste üle läbi rääkima. Ma olen ise piisavalt varakas, nii et 3000 kuus oleks ikka äärmiselt piinlik pakkumine. Eestis nii jõukaid mehi pole, kes suudaksid mind prostiks värvata.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:11; 29.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis nii jõukaid mehi pole, kes suudaksid mind prostiks värvata.

Ega vist pole huvi ka. Prosti töö ei ole mingi ulmesummade eest tehtav töö. On hulgaliselt naisi, kes on ilusad, noored ja teevad seda tööd üsna väikeste summade eest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.05 18:15; 28.05 22:36; 30.05 11:27; 02.06 20:39; 05.06 16:04; 12.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täehelepanekuid suhkrubeebide elust läbi kahe aastakümne

1. Raha hakkab kiiresti järjest vähemaks jääma. Vanamehed on tegelikult VÄGA kitsid. Jah, ta võib laristada mingi spaaõhtu jms peale, aga vaid siis, kui ta enda huvid on ülekaalus. Nad kardavad paaniliselt, et naised võtavad raha ära – seetõttu nad suhkruissitsevadki, sest nii on vähem kohustusi. Ja noortele naistele ei pea nii palju kuluma – ostad odavad stilettod ja Hiina mobla, tibil juba tunne, et “külvatakse” kinkidega üle.

2. Jube armukadedus ja halvustamine. Vaimne muserdamine, lolliks tembeldamine.

3. Tüdrukust väikese vanainimese tegemine. Kostüümid, mille all ebamugav sekspesu, kontsad jms. Igasugune vähegi noortepärasem riietus on keelatud.

4. Suhkrubeebi peab kogu aeg käepärast olema. Kui ei ole, skandaalid, karistused.

Boonus – kui juhtud rasedaks jääma – sest ega see issi ju kondoomi kasuta – on abort kohustuslik. Esmalt üritab ta muidugi selgeks, teha, et ise “lõid kuskil litsi”. Ta veab su ise abordile kohale. Vägisi, kui vaja. Kui sa ei tee – hülgab ja eitab.

Muidugi, on juhtumeid, kus vanamees justkui jooksebki tibi järel ja täidab kõik tema soovid, aga päriselus on see ajutine ja väga kiiresti mööduv. Pluss tibi rikub enda elu igaveseks. Enamus mu tuttavatest, kes seda elu on elanud, pidid Eestist lahkuma.

Jama!

Nelja suhkruissi kogemus 12-14a tagusest ajast ja ükski väide ei vasta tõele.
Kõik olid 40dates, polnud perverdid ja polnud ka kitsid. Minu suhtes armukadedust polnud, kohe olid reeglid paigas ja kõik sujus. Siiamaani pole keegi kusagil ka teada saanud, et sellise asjaga tegelesin. Need mehed pole ise ka uhked, et ilma maksmata naist ei saa.
Elasin sel ajal nagu kuningakass ja lisaks sain endale osta korteri Tallinnasse ja krundi Saaremaale. Aega jäi kätte piisavalt, et päevases õppes baka ära teha.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.05 23:27; 31.05 19:08; 01.06 13:04; 04.06 13:27; 04.06 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hind lihtsalt tunneteta kepi väljakannatamise eest on ikka oluliselt kõrgem, ma pakun, et ühe milli eest aastas oleksin ma valmis tingimuste üle läbi rääkima. Ma olen ise piisavalt varakas, nii et 3000 kuus oleks ikka äärmiselt piinlik pakkumine. Eestis nii jõukaid mehi pole, kes suudaksid mind prostiks värvata.

Nii mõnedki rahvusvahelise kogemusega diilerid võiksid sinuga lepingu ära teha. Oletame, et lisaks rikkusele, oled ka noor ilus ja tuntud persoon. Tundmatud külailudused ega tuntud koledikud kiimastele rikkurite rahakotte ei ava. Selliste asjaolude arvestamine, lubavad pikka meestejärjekorda ja kopsakat tulu. Aga raha hakkad nägema alles siis, kui aastane tsükkel möödas. Selleks sõlmitakse notariaalne leping, kus miljon eurot puhtalt kätte kukub siis, kui KÕIK lepingupunktid korralikult täidetud. Niisiis, 1 miljon jagatuna 356 päevale, teeb juba päevatasuks palju lahjema 2740 eurot. Kui juhtub liigaasta olema, on supp veelgi lahjem. Mida sa aga ütled siis, kui tuppa astub korraga mitu sümpaatset meest või kui hurmurid üksteise järel sinu töötuppa sisenevad? Rahamiljon ei kao sel juhul küll mitte kusagile, aga kas su vagiina, mida nii väärt kaubaks loed, peab ikka säärasele vaardile vastu?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.05 00:49; 26.05 01:10; 26.05 18:49; 29.05 01:30; 31.05 00:25; 13.06 23:14; 17.06 07:05; 17.06 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3000 eur kuus on väga helde pakkumine. Aga samas ka väga ajutine. Kui seksi eest maksta siis tekib tüdimus suht kiiresti ja tahaks juba varsti järgmist.
Keegi siin defineeris hästi suhkruissi olemuse. Need on mehed kes püsivat kohustust ei taha, kuna see hakkab raha taskust välja viima. Lõppkokkuvõttes on palju odavam teenust jupi kaupa osta. Isegi kui lühiajaliselt maksta 3000 eur

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hind lihtsalt tunneteta kepi väljakannatamise eest on ikka oluliselt kõrgem, ma pakun, et ühe milli eest aastas oleksin ma valmis tingimuste üle läbi rääkima. Ma olen ise piisavalt varakas, nii et 3000 kuus oleks ikka äärmiselt piinlik pakkumine. Eestis nii jõukaid mehi pole, kes suudaksid mind prostiks värvata.

Nii mõnedki rahvusvahelise kogemusega diilerid võiksid sinuga lepingu ära teha. Oletame, et lisaks rikkusele, oled ka noor ilus ja tuntud persoon. Tundmatud külailudused ega tuntud koledikud kiimastele rikkurite rahakotte ei ava. Selliste asjaolude arvestamine, lubavad pikka meestejärjekorda ja kopsakat tulu. Aga raha hakkad nägema alles siis, kui aastane tsükkel möödas. Selleks sõlmitakse notariaalne leping, kus miljon eurot puhtalt kätte kukub siis, kui KÕIK lepingupunktid korralikult täidetud. Niisiis, 1 miljon jagatuna 356 päevale, teeb juba päevatasuks palju lahjema 2740 eurot. Kui juhtub liigaasta olema, on supp veelgi lahjem. Mida sa aga ütled siis, kui tuppa astub korraga mitu sümpaatset meest või kui hurmurid üksteise järel sinu töötuppa sisenevad? Rahamiljon ei kao sel juhul küll mitte kusagile, aga kas su vagiina, mida nii väärt kaubaks loed, peab ikka säärasele vaardile vastu?

Sa vist ei saanud aru, et ma andsin mõista, et tingimuste üle, sh kui mitu korda ja kellega, otsustan mina. Kui minu tingimused ei sobi, jääb diil katki. Ei midagi keerulist. Ja sellest ei saanud sa ka aru, et teemaalgatus räägib 3000st kuus, mitte päevas.
Mu oma mees maksab mulle juba praegu oluliselt rohkem kui see närune 3000 kuus.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 11:11; 29.05 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus armukesi elab ja seksib ju täiesti tasuta, mõne imala lause eest. Mõni veel terve elu, peab end selle mehe õigeks ja tõeliseks naiseks ja küsib aeg-ajalt siit, et “keda armukestest on naiseks võetud ja oma vana paha naine maha jäetud”.
Nii et minu meelest see küll prostitutsioon pole, naine on pigem targem ja läbinägevam kui enamus lolle armukesi. Mõni laseb aastaid endast üle käia, enne kui avastab, et see mees ei kavatse kunagi teda armastada ega temaga abielluda, vaid kasutab odava (tasuta) prostituudina, pesumasinana, kokana.
Aus tehing, üks müüb, teine ostab, üsna mõistlik hind ka mõlemale poolele.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 11:22; 29.05 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus armukesi elab ja seksib ju täiesti tasuta, mõne imala lause eest. Mõni veel terve elu, peab end selle mehe õigeks ja tõeliseks naiseks ja küsib aeg-ajalt siit, et “keda armukestest on naiseks võetud ja oma vana paha naine maha jäetud”.

Nii et minu meelest see küll prostitutsioon pole, naine on pigem targem ja läbinägevam kui enamus lolle armukesi. Mõni laseb aastaid endast üle käia, enne kui avastab, et see mees ei kavatse kunagi teda armastada ega temaga abielluda, vaid kasutab odava (tasuta) prostituudina, pesumasinana, kokana.

Aus tehing, üks müüb, teine ostab, üsna mõistlik hind ka mõlemale poolele.

Nii kibe ja nii kole.

Mees lasi armukesega jalga?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus armukesi elab ja seksib ju täiesti tasuta, mõne imala lause eest. Mõni veel terve elu, peab end selle mehe õigeks ja tõeliseks naiseks ja küsib aeg-ajalt siit, et “keda armukestest on naiseks võetud ja oma vana paha naine maha jäetud”.

Nii et minu meelest see küll prostitutsioon pole, naine on pigem targem ja läbinägevam kui enamus lolle armukesi. Mõni laseb aastaid endast üle käia, enne kui avastab, et see mees ei kavatse kunagi teda armastada ega temaga abielluda, vaid kasutab odava (tasuta) prostituudina, pesumasinana, kokana.

Aus tehing, üks müüb, teine ostab, üsna mõistlik hind ka mõlemale poolele.

Nii kibe ja nii kole.

Mees lasi armukesega jalga?

Ei, ei lasknud, juba üle 30 aasta abielus. Lihtsalt kõrvalt vaatan ja panen tähele, mismoodi inimesed elavad ja mis roosaudu usuvad ja end ära kasutada lasevad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 11:22; 29.05 17:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi oleksin nõus, mul on hädasti lisaraha tarvis. Jätan kontakti või?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja lihtsalt unistab.

Mees, kes tõesti tahab ainult seksi, leiab ilusa keha, kes ainult temaga oleks, nii 2-3 x odavamalt. Mees, kes tahab armukest ei pea reaalselt midagi maksma peale lõuna/õhtusöökide ja aeg-ajalt kingituste. Mingist kolmest tuhandest pole juttugi.

Need mehed, kellel isegi oleks cash’i, oskavad piisavalt hästi raha lugeda ja neil ei ole ilmaski vajadust nö üle maksta – neil on niigi järjekord ukse taga. Ja Eestis saavad ka tippjuhid palka seal 5000 bruto, millest üle poole sellisele teenusele kulutada oleks lihtaslt mõttetu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõelda, mille eest see Zand ilusaid noori tüdrukuid sai, siis on päris häbilugu, kui odavalt ennast müüakse. Maksis vahel üüri ära, kinkis telefoni ja rohkem ei olnudki vaja. Pakkumine ületas nõudlust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.05 18:15; 28.05 22:36; 30.05 11:27; 02.06 20:39; 05.06 16:04; 12.06 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes tõesti tahab ainult seksi, leiab ilusa keha, kes ainult temaga oleks, nii 2-3 x odavamalt. Mees, kes tahab armukest ei pea reaalselt midagi maksma peale lõuna/õhtusöökide ja aeg-ajalt kingituste. Mingist kolmest tuhandest pole juttugi.

Kui naistele öelda, et nad on müüdavad, nad millegipärast koledasti solvuvad selle peale. Imelik. Uhke naine, keda keegi kunagi osta ei tahagi, tal on jube mõnus vestlustes rõhutada, et mina ei müü ennast ka miljardi eest, rääkimata tühisest miljonist, rääkimata tuhandest või paarist. Samalajal on see uhkuse etalon vabatahtlikus seksuaalses läbikäimises lontrusega, kes üheainsa tuhandekese eest avalikus kohas palja pepsiga tiritamme laseks

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.05 00:49; 26.05 01:10; 26.05 18:49; 29.05 01:30; 31.05 00:25; 13.06 23:14; 17.06 07:05; 17.06 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav küsimus. Kui hüpoteetiliselt eeldada, et see pakkumine ongi täpselt selline nagu kirjas – paar korda nädalas lihtne tavaline seks, siis mina võtaks muidugi vastu. Deem, olen maganud täiesti tasuta paari mehega, kes osutusid lausvärdjateks, mis kahjuks selgus liiga hilja. Mul läheb siiamaani süda pahaks, kui meelde tulevad. Normaalse vanemaealise härrasmehega aega veeta, sealjuures ka seksida ja selle eest raha saada – pole probleemi. See pole isegi poolt nii hull, kui näiteks avastada, et sinuteada vaba kaaslane on tegelikult viimase vindi peal raseda naise mees. Ma tean täpselt, mis ma enda silmis väärt olen ja seksi ning raha koostöö ei defineeri mind.
Muidugi päriselus hakkavadki mängima juba kõik siintoodud asjaolud.
1. Liiga suur summa tekitab kahtlusi, kas kokkulepped ikka lähevad nii nagu mõeldud. Kui teenuse eest ikka konkreetselt üle maksta (arvan, et ilusa ja intelligentse Ida-Viru tüdruku saab ka 1000 või vähemagi eest), siis võib eeldada, et nõudmised on suuremad kui esmapilgul öeldud.
2. Tuleb mõelda ka sellele, mis saab hiljem. Kuna eelduslikult pole tegemist pikaajalise töösuhtega, siis ühepäevaliblikana kogu raha laiaks löödud oled aasta-paari pärast ukse taga, ilma rahata, ilma plaanita, võimalik et ka ilma maineta. Seega tasub kasutada seda mugavat aega näiteks õppimiseks ja osa raha kõrvale panna.
3. Kuidas vältida, et pakkumisega nahka üle kõrvade ei tõmmata. Et saad kokkulepitud summa ja teedki vaid kokkulepitud asju. Mitte nagu keegi tabavalt väljendus, et alguses on üks vanamees, 3000€ ja tavaline seks. Hiljem koonerdamine, erinõudmused ja kolm sõpra, keda ka rahuldada. Risk on päris suur, seega peab olema piisavalt julgust ja eneseväärikust piirid paigas hoida.
Igal juhul oleks see huvitav pakkumine, mis sobivatel tingimustel võib täiesti töötada. Eriti kui rahapakkuja on ka sümpaatne inimene.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on siin veel üks puhtpraktiline ja tehniline küsimus. Oletame, et mees ja neiu lepivadki kokku 3000 € kuus ja selle eest 7 kohtingut (a 3 tundi). Kuidas korraldada maksmine?
Kas nii, et neiu kohtub need 7 kohtumist kuu jooksul ja kuu viimasel kohtumisel saab tasu?
Või maksab mees neiule esimesel kohtumisel 3000 € kohe ära ja jääb ootama järgmist 6 kohtumist?
Mõlemal variandil on üks puudus. Ühe osalise jaoks on tegu riskiga. Esimesel juhul võib lasta mees neiu üle ja teisel juhul vastupidi.
Seega kardan, et päriselus selline skeem ei toimi. Reaalselt toimib ikkagi korrapõhine arveldamine. Kohting, lepitakse kokku summa, mees jätab raha lauale ja siis algab tegevus.
Võite arvamust avaldada.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 25.05 11:52; 26.05 17:37; 31.05 10:04; 31.05 22:29; 02.06 11:03; 02.06 16:33; 05.06 12:23; 08.06 12:13; 08.06 15:05; 08.06 17:56; 11.06 22:50; 17.06 17:03; 17.06 22:13; 17.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes tõesti tahab ainult seksi, leiab ilusa keha, kes ainult temaga oleks, nii 2-3 x odavamalt. Mees, kes tahab armukest ei pea reaalselt midagi maksma peale lõuna/õhtusöökide ja aeg-ajalt kingituste. Mingist kolmest tuhandest pole juttugi.

Kui naistele öelda, et nad on müüdavad, nad millegipärast koledasti solvuvad selle peale. Imelik. Uhke naine, keda keegi kunagi osta ei tahagi, tal on jube mõnus vestlustes rõhutada, et mina ei müü ennast ka miljardi eest, rääkimata tühisest miljonist, rääkimata tuhandest või paarist. Samalajal on see uhkuse etalon vabatahtlikus seksuaalses läbikäimises lontrusega, kes üheainsa tuhandekese eest avalikus kohas palja pepsiga tiritamme laseks

Sul ei ole õigus. Kui inimene on jõudnud teatud vanusesse ja tal on täpselt teada, mida ta on elus teinud ja mida ei ole. Ja need asjad, mis on tegemata, sh ka enesemüümine ehk prostitutsioon, ei ole tegemata alati sellel põhjusel, mida nimetad. See võibki olla inimese oma valik. Vaba valik. Mis ei ole ehk tema elu ei lihtsamaks ega paremakse teinud, aga siiski valik.
Samamoodi on valik enesemüük, kui see on vabal omal soovil.
Ja inimesed, kes ostavad teisi ja kes müüvad ise omal soovil end, pole ei härrad (vt kommentaari paar eespool nimetati inimeseostjat “härrasmeheks”, ) ega prouad. Kunagi.
Alati pole isegi tegu uhkuse etalonidega, kui ennast müüa ei soovi. Põhjusi on ka teisi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 24.05 16:25; 26.05 18:42; 31.05 11:01; 17.06 11:59; 17.06 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on siin veel üks puhtpraktiline ja tehniline küsimus. Oletame, et mees ja neiu lepivadki kokku 3000 € kuus ja selle eest 7 kohtingut (a 3 tundi). Kuidas korraldada maksmine?

Kas nii, et neiu kohtub need 7 kohtumist kuu jooksul ja kuu viimasel kohtumisel saab tasu?

Või maksab mees neiule esimesel kohtumisel 3000 € kohe ära ja jääb ootama järgmist 6 kohtumist?

Mõlemal variandil on üks puudus. Ühe osalise jaoks on tegu riskiga. Esimesel juhul võib lasta mees neiu üle ja teisel juhul vastupidi.

Seega kardan, et päriselus selline skeem ei toimi. Reaalselt toimib ikkagi korrapõhine arveldamine. Kohting, lepitakse kokku summa, mees jätab raha lauale ja siis algab tegevus.

Võite arvamust avaldada.

Mina olin nõus ainult nii, et mees andis kuu summa ette. Ega mees ka loll pole – teab hästi et kui teine pool käru keerab, saab faktiga et selline kokkulepe üldse oli, tagasi keerata. Kõik seega toimis.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.05 23:27; 31.05 19:08; 01.06 13:04; 04.06 13:27; 04.06 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on siin veel üks puhtpraktiline ja tehniline küsimus. Oletame, et mees ja neiu lepivadki kokku 3000 € kuus ja selle eest 7 kohtingut (a 3 tundi). Kuidas korraldada maksmine?

Kas nii, et neiu kohtub need 7 kohtumist kuu jooksul ja kuu viimasel kohtumisel saab tasu?

Või maksab mees neiule esimesel kohtumisel 3000 € kohe ära ja jääb ootama järgmist 6 kohtumist?

Mõlemal variandil on üks puudus. Ühe osalise jaoks on tegu riskiga. Esimesel juhul võib lasta mees neiu üle ja teisel juhul vastupidi.

Seega kardan, et päriselus selline skeem ei toimi. Reaalselt toimib ikkagi korrapõhine arveldamine. Kohting, lepitakse kokku summa, mees jätab raha lauale ja siis algab tegevus.

Võite arvamust avaldada.

Mina olin nõus ainult nii, et mees andis kuu summa ette. Ega mees ka loll pole – teab hästi et kui teine pool käru keerab, saab faktiga et selline kokkulepe üldse oli, tagasi keerata. Kõik seega toimis.

Mis te neiutate. Abielus pervost taat kasutab prostituudi teenust. Kuna taatidel on selle kõvaks minemisega nagu on, siis seks ilma kondoomita. Vahest tahab mõni vanamees lihtsalt vaadata, (sukad ja punased kingad on kohustuslikud) ja peksab ise seeaeg endale pihku. Sellised taadid üldjuhul oma memmesi kardavad, memm teab tema äride susserdamistest ja võib kitule minna.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 19:33; 17.06 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teab hästi et kui teine pool käru keerab, saab faktiga et selline kokkulepe üldse oli, tagasi keerata.

Mis asja saab tagasi keerata? Mees maksab esimesel korral kuu ette ja rohkem naist ei näe. Telefon jääbki välja lülitatuks. Asi tehakse ära kohe esimesel kuul esimesel kohtumisel.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 25.05 11:52; 26.05 17:37; 31.05 10:04; 31.05 22:29; 02.06 11:03; 02.06 16:33; 05.06 12:23; 08.06 12:13; 08.06 15:05; 08.06 17:56; 11.06 22:50; 17.06 17:03; 17.06 22:13; 17.06 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vist ei saanud aru, et ma andsin mõista, et tingimuste üle, sh kui mitu korda ja kellega, otsustan mina. Kui minu tingimused ei sobi, jääb diil katki. Ei midagi keerulist. Ja sellest ei saanud sa ka aru, et teemaalgatus räägib 3000st kuus, mitte päevas.
Mu oma mees maksab mulle juba praegu oluliselt rohkem kui see närune 3000 kuus.

Vaevalt, et sind, 50-aastast keegi ka soti eest kuus tahaks. Ja oma mehele olid sa ka alguses armuke, päris masendav.
Kui nii hästi teenid, kuidas sul siis siiamaani ei ole õnnestunud rikkaks saada? 😀

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.06 01:06; 01.06 10:59; 02.06 15:34; 04.06 18:25; 05.06 10:22; 07.06 16:46; 08.06 13:30; 08.06 15:51; 12.06 23:26; 13.06 20:25; 16.06 21:58; 16.06 22:25; 17.06 11:58; 17.06 20:42; 17.06 21:59; 17.06 23:51; 18.06 12:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted 3000€ kuus lisateenistus