Esileht Ilu ja tervis 30aastane ja nii väsinud nendest punnidest.:(

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 30aastane ja nii väsinud nendest punnidest.:(

Postitas:

Olen nendega hädas olnud hilispuberteedist peale. Olen käinud arsti juures, saanud antibiootikume nii tablettide kui nahalahuste näol. Mingil perioodil aitasid ainult antibeebipillid, aga neid ju lõputult ei söö. Natuke teeb paremaks suhkru vältimine toidus, aga päris ära probleem ei kao. Praegu on nii, et suvi tulekul ja nutt tuleb peale-selg on kärnas, rind on kärnas. Lisaks on nahk rinnal selline suurepooriline. Hetkel mul nahk täiesti kiptab sejal. Ohh…ma ei teagi…tahtsin lihtsalt muret kurta.
Keegi veel hädas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 16:31; 11.03 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.perekool.ee/index.php?id=88067&class=forum_schnell&action=view_post&post=8721580

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka liigutan ennast ka, saunas käin. Kahjuks pole sellest abi. Ainuke, mis õige pisut mõikab, on üsna range magusa vältimine ja värske tarbimine, kuid ka mitte sel määral, et saaks rahul olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 16:31; 11.03 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kasutada Aafrika musta seepi. Pidevalt oli minulgi mingi elukas näos, nüüdseks pole enam ühtegi juurde tekkinud. Kui peale pesu korralikult nägu niisutad, siis ei tohiks ka väga kuivatada. Ise kasutan selleks õli ja kuigi mul on segatüüpi nahk, imendub see palju paremini kui mistahes kreem. Olen isegi üllatunud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:34; 13.03 21:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda Aafrika musta seepi müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin rohegroup.ee netipoest, tundus kõige soodsam pakkumine. On nii tükiseepi kui vedelseepi. Lõhn pole suurem küll suurem asi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 13:34; 13.03 21:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis 30aastane ja nii väsinud nendest punnidest.:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.