Esileht Ilu 30ndates tekkinud akne

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: 30ndates tekkinud akne

Postitas:

Alates sellest, kui tiksus täis 30 eluaastat on mu näole tekkinud meeletult vistrikke. Hullemalt, kui kunagi puberteedieas.
Olen külastanud ka 2 korda nahaarsti, saanud erinevaid ravimeid. Kõik need on tulemust andnud vaid esimene kuu, pärast seda on seis sama, kui mitte hullemgi.

Kas kellegil veel selline probleem tekkinud, kuidas jagu olete saanud?

Mida head oskate soovitada näohoolduses? Olen proovinud nii mõndagi, ning nende efekt on sama, paar esimest kuud on väga kena ja siis muutub olukord näos endiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind aitas ainult Roaccutane. Lükkasin selle tarvitamist edasi viimse hetkeni, kuna guugeldasin kõrvaltoimeid. Reaalselt ei esinenud minul mitte ühtegi kõrvaltoimet. Kõik oli ainult positiivne ja isegi kahju on, et ravi varem ette ei võtnud.
Eeldan, et sa pole seda ravi saanud, sest nt minul kestis ravikuur 4 kuud.
Akne tekkis, nagu sinulgi, 30ndate alguses. Viis aastat käisin ringi, nägu nagu kuumaastik, ja kulutasin tuhandeid igasugu hooldustele, käsimüügi- ja retseptiravimitele, paastusin ja tegin sada muud imet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 00:26; 30.03 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on ka fungal akne, ehk seen. Seda ei pakuta eriti esimeseks aknepõhjustajaks. Selle ravib välja suukaudse rohuga. See on see, mida endal kahtlustama olen hakanud. Käidud nahaarstil, kes süvenamata mingi akne kange salvi kirjutas. Nii kui lõpetasin, olid punnid tagasi. Olen ka kolmekümnendates, alguses.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole tõesti Roaccutane veel kasutanud.

Viimasele, see võib tõesti nii olla. Aga kuidas seda kindlaks tehakse? Kas ise olete sellise ravi läbi teinud või plaanite?

Samas kui nüüd lugesin selle kohta siis ma ei ole kindel et see mul.

Mul ikka koguaeg valusad nahaalused vistrikud. Näos istuvad nad ka nädal-kaks. Mingi ravi nende peal ei toimi, mäda välja ajama ei hakka. Kaovad ise kuskil kahe nädala möödudes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 23:41; 29.03 11:53; 29.03 13:05; 30.03 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata toitumine üle.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, ei aidanud.

Olen proovinud erinevaid toiduaineid menüüst välja jätta nt piim, suhkur jne. Mitte mingit mõju sellel ei ole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 23:41; 29.03 11:53; 29.03 13:05; 30.03 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi peale hormoonspiraali eemaldamist on paremaks läinud näonahk?

Olen 40-ndates ja näonahk punniline, väikesed punnikesed aeg-ajalt tulevad.

sooviks ka nõu, mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 18:58; 30.03 15:51; 31.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarbite toidulisandeid? Need peaks üle vaatama kahtlustava pilguga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekitas ka mingi vitamiin seda. Aga raviks sain doxy m kuu aega ja lisaks mingi geel. Igatahes korda sain! Vaheta arsti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenus veel, et ega sul biotiin kuskil vitamiinides või lisandites ei ole? Mul oli nt praegu popis kollageenis ja tekitaski nahaaluseid vistrikke. Pidavatki paljudele nii mõjuma.

tarbisin jah Doppelherz kollageeni, seal biotiin sees. Nahaaluseid punne on vist rohkem küll. Aga punne tuli enne kollageeni tarbimist ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 18:58; 30.03 15:51; 31.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiinidest võtan ainult Dvitamiini, tilga näol.

Günekoloogi juures ka värskelt käidud, kõik hästi.

Täiesti nõutu olen 🙁 panin jälle uue ja nahaarstile, äkki lõpuks ometi saab mingi lahenduse.

Kellegil pole tehtud mingeid analüüse? See peaks ju kuskilt mu seest tulema, mis seda põhjustab. Varem pole sellist jama olnud, nüüd aasta aega juba olen sellises olukorras ja asi paremaks ei lähe üldse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 23:41; 29.03 11:53; 29.03 13:05; 30.03 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitamiinidest võtan ainult Dvitamiini, tilga näol.

Günekoloogi juures ka värskelt käidud, kõik hästi.

Täiesti nõutu olen ???? panin jälle uue ja nahaarstile, äkki lõpuks ometi saab mingi lahenduse.

Kellegil pole tehtud mingeid analüüse? See peaks ju kuskilt mu seest tulema, mis seda põhjustab. Varem pole sellist jama olnud, nüüd aasta aega juba olen sellises olukorras ja asi paremaks ei lähe üldse.

Hormoonid põhjustavad enamasti täiskasvanuea aknet. Kusjuures näidud võivad olla täiesti normi piires ja organism töötab nagu vaja, lihtsalt keskmisest kõrgem androgeenide tase põhjustab sellist “iluviga”. Minul oli samuti testosterooni tase naiste normi piirides, lihtsalt seal ülemises pooles, päevad regulaarsed, muid kaebusi ei olnud. Loomulikult ei teha sellisel puhul hormoonravi, kahju ületaks kasu. Seetõttu kasutataksegi akneravimeid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 00:26; 30.03 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi peale hormoonspiraali eemaldamist on paremaks läinud näonahk?

Olen 40-ndates ja näonahk punniline, väikesed punnikesed aeg-ajalt tulevad.

sooviks ka nõu, mida teha?

Mind aitas hormonaalse aknega Dermalogica Age Bright seerum. Olen seda nüüd 2 kuud kasutanud ja mingeid sügavaid vistrikke ei ole tekkinud. Varem enne päevi oli lõuajoonel neid ikka palju.
Kasutan õhtuti kreemi alla.
Varem on ära proovitud ka igasugused nahaarsti poolt kirjutatud kreemid (Duac, Terclinac jms), millest ei olnud mingit kasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 20:10; 01.04 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi peale hormoonspiraali eemaldamist on paremaks läinud näonahk?

Olen 40-ndates ja näonahk punniline, väikesed punnikesed aeg-ajalt tulevad.

sooviks ka nõu, mida teha?

Mind aitas hormonaalse aknega Dermalogica Age Bright seerum. Olen seda nüüd 2 kuud kasutanud ja mingeid sügavaid vistrikke ei ole tekkinud. Varem enne päevi oli lõuajoonel neid ikka palju.

Kasutan õhtuti kreemi alla.

Varem on ära proovitud ka igasugused nahaarsti poolt kirjutatud kreemid (Duac, Terclinac jms), millest ei olnud mingit kasu.

See päris kallis. Kas mingit testerit ei saanud, et saaks teada, kas nahale üldse sobib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 18:58; 30.03 15:51; 31.03 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi peale hormoonspiraali eemaldamist on paremaks läinud näonahk?

Olen 40-ndates ja näonahk punniline, väikesed punnikesed aeg-ajalt tulevad.

sooviks ka nõu, mida teha?

Mind aitas hormonaalse aknega Dermalogica Age Bright seerum. Olen seda nüüd 2 kuud kasutanud ja mingeid sügavaid vistrikke ei ole tekkinud. Varem enne päevi oli lõuajoonel neid ikka palju.

Kasutan õhtuti kreemi alla.

Varem on ära proovitud ka igasugused nahaarsti poolt kirjutatud kreemid (Duac, Terclinac jms), millest ei olnud mingit kasu.

See päris kallis. Kas mingit testerit ei saanud, et saaks teada, kas nahale üldse sobib?

Jaa, neil olid küll testrid müügil ja nii ma tegingi. Hetkel ei näe neid valikus, aga võid neilt uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 20:10; 01.04 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga konkreetselt milline on su nahahooldus? Kas kasutad nt igapäevaselt bha/aha tooteid, on korralik puhastus ja niisutus? Ma võin ühe korra puhastuse tegemata jätta ja nädal aega on punnid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan kliiniliselt testitud Oriflame NovAge näohoolduskomplekti. Need on vastavalt vanusele ja ise kasutan 20+ mõeldud Skinergise komplekti. Komplektis puhastusgeel, silmaümbruskreem, seerum, öö- ja päevakreem, mis on spf30 kaitsega.

Korras naha tagab siiski hommikuti ja õhtuti puhastatud nahk. Soovi korral saan aidata soetamisel ja õigete toodete leidmisel.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu 30ndates tekkinud akne