Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema:

Postitas:
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh teid õnnetuid. Helista laagrisse ja lase teise tuppa panna, enne kui hammustama hakkavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selsamal põhjusel ei ole mina pannud ka oma last neisse \”kuumadessse\” laagritesse, mis ka siin keskkonnas tihti omale reklaami teevad.
Ma saan aru, et laagrile on kasulik, kui saavad kas integratsioonifondist (vene lapsed, Fän Clabi laagri 29.juuli algav vahetus) või sotsiaalfondidest (erikoolide kaagid, päris mitu erinevat lastelaagrit) osa kulusid kaetud, aga seda ei tohi teha tõesti teiste laste turvalisuse arvelt.

Pigem maksan rohkem, aga saadan lapse sellisesse laagrisse, kus on professionaalsed kasvatajad ja tean, et laps on turvalises kohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ole üldiselt marurahvusalne.
Kuid just praegu helistas 8-aastane poeg, kes on oma elu esimesed tunnid lastelaagris ja nuttis, et teda pandi tuppa, kus kõik peale tema on venelased.
Mida põrgut, miks peaks mingite integratsioon käima minu lapse arvelt???[/tsitaat]

Seliseid postitusi lugedes hakkab kurb ja piinlik.

Arusaadav, et muretsetakse OMA lapse pärast ja laagris PEAKS majutus olema korraldatud nii, et kõigil lastel oleks hea 🙂 Parim lahendus selle ema murele on helistada laagri korraldajatele ja viisakalt oma muret selgitada. ILMA solvanguteta!

AGA see autori sõnakasutus – \”MINGITE\” integratsioon… häbiväärne vihkamist täis suhtumine. LASTESSE(!!!) rahvuse pärast! No tule taevas appi!! Kuidas sellise ema paanitsemise peale see laps seal kohapeal ennast nüüd tunneb?! Ümberringi ju puha vaenlased 🙁 Kole kurvaks teeb, et lastele ei anta endile võimalustki uusi sõpru tundma õppida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.