Esileht Pereelu ja suhted 32-aastane (naine) ja tunnen ennast vanana…. :(

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: 32-aastane (naine) ja tunnen ennast vanana…. :(

Postitas:

kuidas sellest tundest üle saada?
tekkima hakkas see tunne siis, kui üks mees (eks) hakkas mind vastandama noortega.
nojah, 22 ma enam ei ole aga siiski jättis tunde, et nüüd mina olen siis lõpuks vana. kuigi ma ennast nii ei tundnud. nüüd on see tunne süvenema hakanud.
näost vaatavad vastu ka kortsud….
kuidas teil?
kuidas ennast tunnete?
ja milline on teie näonahk? kuidas hooldate?
aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 20:09; 11.08 20:35; 11.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanadus on hingeseisund. Keha vananeb nagunii. Nii et nüüd on küsimus, mida vananevas kehas teha saab ja kas peaksid olema õnnetu ja hakkama vanadekodu endale välja vaatama. 100 aastaseks elamine on üsnagi võimalik, sest pole nii hullu füüsilist keha lõhkuvat lapsepõlve kui on vanematel olnud. Nii et sinu eesmärk on leida oma elule sisu järgnevaks võimalik et 70 aastaks. Ja loodetavasti ei ole selle sisuks keha vananemistunnustega sõdimine ja kannatamine selleläbi, et polegi enam 20 aastase väljanägemine. Ilus inimene on rõõmus, puhanud ja õnnelik inimene. Ja see mõjutab nahka. Samuti nagu toitumine, hingamine ja mõtlemine. 32 aastane inimene on 20 aastasega võrreldes juba täiesti teine põlvkond, nii et 20 aastasega võrreldes oled ikka vana :):) 40 aastasega võrreldes aga noor 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle tundub, et need kortsud tulid mulle täiesti üleöö, pärast suuri tülisi ja läbielamisi 🙁
huvitav, kas vastupidine variant ka võimalik oleks. 🙂 kogeda ülitoredaid emotsioone ja muutuda siis nooremaks ka välimuselt. oleks tore.
olen enda peale pahane, et sellised tülid ja läbielamised kaela olen saanud. nüüd tunnen ennast igati halvasti.
olen näost ära ja muutunud. olemine on \”vana\”….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 20:09; 11.08 20:35; 11.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vanadus on hingeseisund. Keha vananeb nagunii. Nii et nüüd on küsimus, mida vananevas kehas teha saab ja kas peaksid olema õnnetu ja hakkama vanadekodu endale välja vaatama. 100 aastaseks elamine on üsnagi võimalik, sest pole nii hullu füüsilist keha lõhkuvat lapsepõlve kui on vanematel olnud. Nii et sinu eesmärk on leida oma elule sisu järgnevaks võimalik et 70 aastaks. Ja loodetavasti ei ole selle sisuks keha vananemistunnustega sõdimine ja kannatamine selleläbi, et polegi enam 20 aastase väljanägemine. Ilus inimene on rõõmus, puhanud ja õnnelik inimene. Ja see mõjutab nahka. Samuti nagu toitumine, hingamine ja mõtlemine. 32 aastane inimene on 20 aastasega võrreldes juba täiesti teine põlvkond, nii et 20 aastasega võrreldes oled ikka vana :):) 40 aastasega võrreldes aga noor :)[/tsitaat]

Oot, kas ma saan õigesti aru, et sa arvad, et üks põlvkond on 12 aastat???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui olin veel 28, pakuti mulle vanuseks vahel isegi 18! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 20:09; 11.08 20:35; 11.08 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oot, kas ma saan õigesti aru, et sa arvad, et üks põlvkond on 12 aastat???[/tsitaat] mina küll tema jutust nii aru ei saanud, et põlvkond on just 12 aastat, aga 20aastane ja 32aastane on küll erinevast põlvkonnast. ühe lapsepõlv on möödunud nõukaajal ja teisel vabariigi ajal. minu õde on minust 10 aastat noorem (tema on 25) ja me oleks justkui erinevates riikides elanud ja kasvanud. mina tunnen küll, et mul on õega põlvkondade erinevus juba tuntav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:48; 12.08 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 34. Kortsud-ikka on vist, aga vanana küll ennast ei tunne. Kle mu vanaema on 80 ja kepsutab ringi, mismõttes ma olen vana?!?

Hangi endale vanemad sõbrad siis, saad ennast noorena tunda :). Ei pea ju 22 aastastega suhtlema ainult. Su eks on eks põhjusega, miks sa sellise pooletoobisega üldse suhtled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka 32 ja no tõesti, üldse ei tunne end vanana. tunnen, et olen samasugune nagu 20-aastaselt, ainult targem ja elukogenum 🙂 kortse ka pole veel – joon palju vett, puhastan ja niisutan nahka. praegu olen rase, muidu olin füüsiliselt ka väga palju paremas vormis kui näiteks 20selt.
ma arvan, et asi on suhtumises ka, endaga rahulolus, õnnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen 34. Kortsud-ikka on vist, aga vanana küll ennast ei tunne. Kle mu vanaema on 80 ja kepsutab ringi, mismõttes ma olen vana?!?

Hangi endale vanemad sõbrad siis, saad ennast noorena tunda :). Ei pea ju 22 aastastega suhtlema ainult. Su eks on eks põhjusega, miks sa sellise pooletoobisega üldse suhtled?[/tsitaat]
Tüüpiline Perekooli liialdamine: 80-aastane kepsutab ringi. 80-aastane võib küll veel iseseisvalt liikuda, aga no kepsutab… Seda tahaks küll näha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka päris naljakas, kuidas 30-aastased arvavad, et 20-aastased arvavad, et 30-aastased on vanad 😀 😀

Olen 22 ning mind tõesti ei huvita, kui vana keegi on. Võib-olla on mu tutvusringkonnas lihtsalt nn hästisäilinud inimesed, aga mina ei saa küll aru, et 30-aastane oleks minust erinev. Ise suudan olenevalt riietusest/soengust/meigist välja näha nii 16 kui 26. Mehe 30. juubel ligineb ning tema on ka veel paras poisike.
Esimesi vananemisilminguid näen tavaliselt alles 40 aasta ringis inimeste juures, aga jällegi – pole minu asi. Neil on muid väärtuseid kui kortsuvaba nägu.

Aga vat sellised inimesed (hoolimata vanusest) häirivad mind küll, kes pidevalt kaagutavad, kui noored/nooruslikud/hästi säilinud nad on ja kuidas kõik võiksid neid ikka kiita sellise üliinimliku saavutuse eest. Me kõik paratamatult vananeme, nii et pigem võiks panustada muudele omadustele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanaema on 115 aastat vana, aga välja näeb, nagu 16! Kepsutab ringi aint kogu aeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen ka 32 aastane ja ei tunne ennast üldse 30-sena. Õde mul 10 aastat noorem ja väga hästi saame läbi, käime koos väljas jne…paar korda on isegi pakutud, et mina olen noorem õde, seega ma 32 kindlasti siis välja ei näe:D teen trenni, toitun enam-vähem tervislikult…ja mis kõuge tähtsam..olen endaga rahul! see annab nii palju juurde nii vaimse kui füüsilise taskaalu nimel. Samuti hoolitsen oma välimuse eest…kreemitan hommikul ja õhtul, käin maniküüris ja pediküüris. Meeldib osta ilusaid asju ja hästi riides käija. Oleme mehega 15 aastat koos olnud (2 last ka) ning paljud mehe sõbradki ütlevad, et lähen nagu ainult kenamaks. Ju see on ka see sisemine rahulolu ja taskaal mis välja paistab ja särama paneb. Armasta iseennast ja siis armastavad teisedki sind:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
mina küll tema jutust nii aru ei saanud, et põlvkond on just 12 aastat, aga 20aastane ja 32aastane on küll erinevast põlvkonnast. ühe lapsepõlv on möödunud nõukaajal ja teisel vabariigi ajal. minu õde on minust 10 aastat noorem (tema on 25) ja me oleks justkui erinevates riikides elanud ja kasvanud. mina tunnen küll, et mul on õega põlvkondade erinevus juba tuntav. [/tsitaat]

Kullake, põlvkonnaks loetakse ikka 25a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kullake, põlvkonnaks loetakse ikka 25a.[/tsitaat] seda ehk statistiliselt või ajalooliselt tagasi vaadates. tegelikult pole põlvkonna pikkust keegi kuskil määranud ja üheks põlvkonnaks loetakse ikkagi enam-vähem samaealisi inimesi. igapäevases elus see põlvkondadeks jagamine ammugi nii pika sammuga ei käi. sinu arvu põhjal oleks ma oma emaga justkui samast põlvkonnast ja oma 15aastase onupojaga ka ühest põlvkonnast. jah, 200 aasta pärast tagasi vaadates ehk tundubki, et ma olin emma-kummaga samast põlvkonnast, aga täna ma ennast küll oma ema ega tädipojaga sama põlvkonna inimestena ei tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 20:48; 12.08 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vähem on inimene saavutanud (iseenda hinnangul) teatud vanuseks, seda vähem on ta rahul oma vanusega.
Eriti huvitav on see, et ca 35-selt arvab enamus naisi, et nad näevad välja nagu 25. Ju on tegu õitsva eaga:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tähelepanek on, et ma ei kipu ennast noortega võrdlema, ma tunnen end oma vanuses hästi-35 aastasena. Nagu ma 15-aastasena ei märganud inimesi vanuses 20 ja enam. Sõbrad kõik endaealised ja elan niiöelda enda maailmas omas mullis. Ainuke asi on , et vahel vaatan 40-aastaseid naisi ja olen veidi ehmunud-kas mina näen ka 40-aastasena selline välja. Tundub, et 40-aastaselt algab see õige \”vananemine\”. Ja kui ma vaatan endast nii kolme-aasta taguseid pilte, siis on muidugi näha, et vananemis protsess toimub.32-aastasena ei vaadanud ma isegi enda vanu pilte tundega, et -\”oi, küll ma olen vanaks jäänud…\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tüüpiline Perekooli liialdamine: 80-aastane kepsutab ringi. 80-aastane võib küll veel iseseisvalt liikuda, aga no kepsutab… Seda tahaks küll näha![/tsitaat]

No tule vaata minu naabritädi. Tõesti ta jookseb kui vaja nagu poleks vanust kukil. Kaalu on aga ka 50 ringis vist ja kas 160 on pikk. Et tilluke inimene. Käib ajab lamekatuse otsas lund talvel labidaga. Tema nooruslikuses on aga ka põhjus, vaja hooldada puudega tütart, ta ei saa lubada endale vana olemist ja on pidevalt õuetöödega rakkes,sest mees suri juba ammu,ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 35, ei tunne end vanana. Muidugi pole välimus enam päris see, mis 25-selt, aga ei tunne ka, et need mõned kortsud silmade ümber mind nüüd kohe vanaks teeks.

Teemaalgata mure võti paistab küll peituvat sõnas \”eks\”. Eksmehe kriitika pärast küll end halvasti ei peaks tundma. Ilmselt torgib miski teda ennast, sinu välimus jäi niisama väljaelamiseks hambusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vananemine on elu loomulik osa. Mõningad kortsud muudavad naise seksikaks ja ta näost on näha küpsust, elukogemust. Ole enesekindel, poputa ennast aeg ajalt, käi spas, juuksuris, osta mõni ilus riideese või kingapaar, tee seda mis su enesehinnangut tõstab. Ole endaga rahul, ära lase ennast kellegi kibestunud kommentaaridest kõigutada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen 37 ja vot mina hoopis ei taha vananeda. vanana ei tunne end teps mitte, hoolimata lastest ja väheke keerulistemast perioodist olen säilitanud sädeme silmis ja nooruslikkuse, et mitte öelda ma olengi noor, pole pooltki veel oma elust elanud 🙂 Muide mina kuulen valdavalt komplimente -oled kena ja näed hes välja, niiet tuleb suhelda positiivsete inimestegsa js nautida elu ja nii ongi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti hull on kui oled 60 aga seksikus on nagu 30-sel ja isegi võimsam, sest vahendeid enam ei tarvita. Siis tasub küll end kompleksidest vabastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnn teeb ilusaks ja nooreks. Kui ollakse pideva murekoorma all, siis võibki see kummaline \”vanadus\” peale tulla. Mina olen 32 ja ei tunne ennast vanana.
Nagu üks \”HEA\” kägu ütles, ei vaata ja hinda ka mina, kui vana keegi oma vanuse kohta välja paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 39 ja mulle meeldib see! Ei tunne ennast üldse vanana. Tunnen ennast väga hästi, seksika ja ensekindlana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 35a, lapsed suht suured. Vana (38a) mehe vahetasin 28-aastase vastu, suhtlusringkond ongi peamiselt minust 10a nooremad inimesed + vanima poja (17a) sõbrad…Käime kõik koos nii HardRock laagris kui ööklubides…no ei tunne end absoluutselt vanana. Elu alles algab. Hingelt täitsa pubekas 😀
Tuttavad ikka ütlevad, et ma minevat iga päevaga järjest nooremaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted 32-aastane (naine) ja tunnen ennast vanana…. :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.