Esileht Koolilaps 32.kk või Lilleküla või Kristiine?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: 32.kk või Lilleküla või Kristiine?

Postitas:

Kui nende kolme vahel on valida, siis milline oleks nn pingerida. 10.klass humanitaar. Andke hääl????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

32. peaks vist kõige parem olema, õpilased seal kiidavad. Humanitaar just tugev, muidugi eks see olene ju suunast veel ka, paljudele just see mitmekülgne suunavalik meeldib, paljusid võlub teatrisuund, kuhu on tihe konkurents. Lisaks on seal minu teada tsükkelõpe, mõnele meeldib, mõnele võib-olla mitte. Teistest ma suurt ei tea, midagi halba pole neist ka kuulnud, aga järjestada neid kahte ma ei oskaks kuidagi. Samas, elukoht loeb ka natuke, kuigi on Tallinnas ja transport sealkandis peaks päris hea olema, aga mõni on väga mugav ja talle võib-olla loeb just kodulähedus palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

32 loomulikult esimene, teised on ühesugused

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:33; 04.06 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele küsimusele saab vastata ainult see, kellel on isiklik kogemus kõigi nende kolme kooliga.
Nt minu enda poeg õpib 32. kk-s 10.klassis. No ma ei oska seda võrrelda Lilleküla või Kristiinega.
Ja kui päris aus olla, siis ei ole ma siiani selle 1 õppeaasta jooksul osanud selle kooli suhtes seisukohta võtta.
Pere vanemad pojad on mõlemad reaalainetes kirkad kriidid ja minu senine kogemus piirdus vastava kallakuga koolidega ning noorima poja valik oli minu jaoks isegi mõnevõrra ehmatav.
Tegelikult ei olnud ma sellest koolist varem kuulnudki (ma ei ole põline kohalik, kolisin siia 18-aastaselt)
Püüdsin teda ümber veenda, kuid poiss jäi enesele kindlaks ja tegi katsed ainult sellesse kooli.
Ise ta on rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei olnud ma sellest koolist varem kuulnudki (ma ei ole põline kohalik, kolisin siia 18-aastaselt)

See ongi viimastel aastatel alles oma tähelendu alustanud kool. St. kool on muidugi vanem ja hea õhkkonnaga juba aastaid, aga kuulsaks noorte hulgas on saanud paari viimase aastaga, eriti vist peale seda, kui 2018 sai aasta kooliks. Mul 2 last seal käinud põhikoolis. Mina kiidan just õhkkonda – tase on muidugi teine teema, aga kui humanitaar huvitab, siis on ka tase piisav. Reaalsuuna osas on see kool muidugi täiesti keskpärane või nõrgem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:33; 04.06 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õpitulemuste järgi 32 kk, Lillekyla, Kristiine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalsuuna osas on see kool muidugi täiesti keskpärane või nõrgem.

reaalsuuna osas ei saagi 32. kooli teistega võrrelda, seal seda ju pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu noor sugulane läks MGst 32.KK. Lõpetas eelmisel aastal. Praegu räägib, et oleks ikka pidanud edasi jääma. Tal ei ole selle palja humanitaariaga praegu suurt midagi peale hakata.
32.Kk sobib põhiliselt neile, kes reaalainetega toime ei tule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps 32.kk või Lilleküla või Kristiine?