Esileht Lapse ootamine 32 ndl ja põis tilgub?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 32 ndl ja põis tilgub?

Postitas:
Kägu

On see normaalne? Tegelt on see juba paar ndl olnud.
Pissides survet pole, natuke tuleb peale pissimist oodata, siis tuleb veel minisorts. Kui seda ara ei ootaks,,tuleb pyksi, pidurdada ei saa. Kuivatan end ara ja paar sammu astudes  on tunne nagu polekski end kuivatand, lekkimist pole seejures tunda.
Vahel argitoimetuste ajal  on küll tunda, kui tilk tuleb, kuid ysna tihti on vetsu minnes yllatus, et pyksikud  niisked.  Ilma pesukaitseta polegi voimalik hommikust õhtuni kuiva pesuga hakkama saada. Eelmiste rasedustega nii ei olnud.
Pikali olles ma ei leki ja voolust ka pole.  Vanasti oli tunda kui põis tilkus, nyyd ei saa muffigi aru.
Looteveed ei või trikke teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka. Arvan, et tegu ikka põielekkega. Kõige hullem oli köhatades/aevastades

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka juba nii, et aevastades ja köhides tuleb püksi 🙁 Väga ebameeldiv.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul hakkas see nali juba esimese trimestri lõpus pihta, et aevastused ja köhatused said eriti ohtlikuks. Mis parata, meeldiv ta pole, aga elab üle.  Võin lohutada, et vähemalt algas sul alles nüüd, lühem maa maadelda murega 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaagnapõhjalihaseid treenid? See muidu teeb paremaks ja aitab ka köhatuste ja aevastuste puhul. Aga jah, järjepidevalt peab tegema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka. Arvan, et tegu ikka põielekkega. Kõige hullem oli köhatades/aevastades

Ojaa, siis tuleb jalad risti panna voi istuda. Tyytu????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine 32 ndl ja põis tilgub?