Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 32 rasedusnädalal avastati UHs, et loote kolju kuju on muutunud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: 32 rasedusnädalal avastati UHs, et loote kolju kuju on muutunud

Postitas:

Tere!

Kas kellelgi on veel nii olnud, et kõik eelnevad UH uuringud on näidanud, et loote kolju kuju on normaalne ja siis ühel hetkel on see muutunud?
Kuna pean iga nelja nädala tagant UHs käima, siis on seda ka pidevalt kontrollitud ja alati on korras olnud. Täna avastati aga, et loote peakuju on natuke moondunud – eestpoolt veidike kitsam, kui peaks.
Kromosoomitestid olid korras, seega enamlevinud väärarenguid ei tohiks olla. LA oli ka korras. Teine UH arst, kes ka kohale kutsuti arvas, et võib-olla on loote pea kuidagi muljuda saanud. Kuna lootevesi oli ka kerkinud ülemise normipiiri lähedale (see oli ka alati normaalne), siis pean kahe nädala pärast uuesti UHsse minema. Arstid arvasid, et ehk oli see ühekordne leid ja muretsemiseks pole põhjust, kuna kõik eelnevad korrad on näidud korras olnud.
Aga ikkagi olen mures. Ma ei saa aru, kuidas oleks võimalik lootel oma pead emakas olles muljuda? Liiga palju olen istunud (kontoritöö ja viimasel ajal pikad autosõidud)? Valesti maganud (ei maga kõhuli, aga vahel nii poolkõhuli – mägironija asendis)?

Ühesõnaga – kas kellelegi tuleb tuttav olukord ette? 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 16:13; 05.06 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tasulisse erakliinikusse ei taha minna, et küsida teist arvamust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema osas ei oska kahjuks kaasa rääkida, aga tahtsin küsida – miks Sa käid iga 4 nädala tagant UHs?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta mosaiiksuse tõttu jälgitakse, et loote kasv oleks nii nagu peab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 16:13; 05.06 22:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti läheksin erakasse ja võtaksin teuse arsti arvamuse/nägemuse asjast. Ennast teades, ei suudaks ma kuu aega rahulikult oodata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, hoian sulle pöidlaid! Heal soovil ja mõttel on teatavasti tugev jõud! 😀 Anna siis teada, kui uus UH tehtud! Seniks, püüa mitte ennast liialt närvi ajada, sest stressihormoonid mõjutavad ka kõhubeebit!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 32 rasedusnädalal avastati UHs, et loote kolju kuju on muutunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.